شما در حال مشاهده هستید راهنمای رسیدگی به نظرات منفی آنلاین

راهنمای رسیدگی به نظرات منفی آنلاین

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

A Guide to Addressing Negative Online Reviews

بیماران هنگام تصمیم گیری در مورد مراقبت های بهداشتی بیشتر و بیشتر به بررسی های Google و منابع آنلاین مانند رسانه های اجتماعی روی می آورند. در واقع، یک مطالعه از موسسه تحقیقات سلامت PwC نشان داد که 40 درصد بیماران گزارش می دهند که از رسانه های اجتماعی برای خواندن نظرات مصرف کنندگان مرتبط با سلامت استفاده می کنند. بررسی‌های آنلاین به بیماران آینده‌نگر کمک می‌کند تا درباره خدمات خصوصی، بیمارستان‌ها و مراکز مراقبت فوری بیشتر بیاموزند و می‌توانند تأثیر قابل‌توجهی بر کسب بیمار.

اما وقتی نقدهای آنلاین منفی دریافت می کنید چطور؟ واقعیت این است که راضی کردن همه غیرممکن است، بنابراین اکثر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نهایت با حداقل یک بررسی بد در یک سایت نقد سنتی، رسانه های اجتماعی یا حتی یک پادکست مواجه می شوند. وقتی با اولین بررسی بد خود مواجه می شوید، راه های زیادی برای مقابله با آن وجود دارد.

پرداختن به نظرات منفی

  1. ابتدا با بخش حقوقی خود تماس بگیرید 

اگر ببینند که شما برای پاسخ دادن به بازبین با پیامی مودبانه و متفکرانه وقت گذاشته‌اید، از نظر منفی خیلی اذیت نمی‌شوند. با این حال، شرایطی وجود دارد که ممکن است نتوانید با آنها تماس بگیرید.

قبل از اینکه روی “ارسال” روی آن نظر فیس بوک کلیک کنید، با بخش حقوقی سازمان خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که هر چیزی که پست می کنید سازگار با HIPAA. این باید اولین قدم شما باشد، زیرا هنگام بحث در مورد موارد خاص به صورت عمومی، قوانین مبهم وجود دارد. وقتی می توانید پاسخ دهید، این کار را با آرامش و با دقت انجام دهید. وقت بگذارید و از خود فاصله بگیرید و پاسخی آرام و با ملاحظه ایجاد کنید.

  1. در صورت امکان پاسخ دهید

اگر دپارتمان حقوقی شما تشخیص داد که می‌توانید به بررسی منفی رسیدگی کنید، آن را بررسی کنید! پاسخ به نقدهای آنلاین منفی نشان می دهد که شما درگیر هستید و به تجربیات مراقبت های بهداشتی بیماران خود اهمیت می دهید. در نتیجه، میزان رضایت بیماران دو برابر شده است در حالی که نرخ نارضایتی می تواند تا 59 درصد کاهش یابد.

اگر نمی‌دانید چگونه پاسخ دهید، با تمرین همدلی شروع کنید . به بازبین اطلاع دهید که می‌شنوی چه می‌گوید و در تلاش برای رسیدگی به این مشکل هستید.

باز هم، پاسخ دادن به‌صورت عمومی ایده‌آل است، زیرا به مردم امکان می‌دهد ببینند که چگونه با سایر مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی ارتباط برقرار می‌کنید. اگر از نظر قانونی نمی توانید این کار را انجام دهید، ببینید آیا می توانید به صورت خصوصی پاسخ دهید. حتی یک پیام مستقیم ساده نشان می‌دهد که شما برای نظرات بیماران ارزش قائل هستید و باعث می‌شود مصرف‌کنندگان بیشتر شما را به دوستان و خانواده خود توصیه کنند.

  1. بررسی های مثبت را تشویق کنید

دنیای نقدهای آنلاین بازی اعداد است. اگر سه نقد منفی و 30 نقد مثبت داشته باشید، مشخص می شود که مورد اقلیت کدام است. با این حال، اگر سه نظر منفی داشته باشید و فقط چند مورد مثبت داشته باشید، بیماران احتمالی بیشتر متوجه نظرات بد می شوند. مشکل اینجاست که بیماران ناراضی اغلب مشتاق هستند که یک بررسی ناخوشایند بگذارند، اما بیماران راضی ممکن است حتی به فکر انجام این کار نباشند.

بنابراین، یکی از راه‌های عالی برای مبارزه با نظرات منفی آنلاین، تشویق بیماران خوشحال به ارائه نظر مثبت است. می‌توانید با ارائه یک نظرسنجی رضایت‌مندی که امتیاز خالص تبلیغ‌کننده را محاسبه می‌کند، مشتریان راضی را شناسایی کنید.، معیاری که تعیین می کند چند بیمار مروج برند شما هستند. هنگامی که راضی ترین بیماران خود را شناسایی کردید، به سادگی بپرسید که آیا آنها یک بررسی آنلاین می گذارند یا خیر. فقط چند دقیقه طول می‌کشد، و به احتمال زیاد آنها از انجام آن خوشحال خواهند شد.

متأسفانه، نظرات منفی بخش رایج کسب و کار در دنیای همیشه متصل امروز ما است. در صورت امکان، اجازه دهید منفی بافی به طور طبیعی از بین برود و به بهترین شکل ممکن به بیماران خود خدمت کنید. بهترین راه برای مقابله با منفی گرایی، با بیماران شاد است.

اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، برای هدایت بیمار، بخش‌بندی روانشناختی را نیز اجرا کنید. تحصیل. این مدل اثبات شده و اختصاصی به شما بینشی در مورد ترجیحات، سبک زندگی و انگیزه های بیماران شما می دهد. این یافته‌ها به نوبه خود می‌توانند به شما کمک کنند تا سطح بالاتری از مراقبت شخصی را ارائه دهید، میزان رضایت را بهبود بخشد و افراد بیشتری را تشویق کند تا سازمان شما را به دوستان و خانواده خود توصیه کنند. وقتی می‌توانید بهترین پیام را به‌گونه‌ای به بیماران ارائه دهید که برای آنها منطقی‌تر باشد، لایه مثبت دیگری به تجربه بیمار اضافه می‌کنید.

با پرداختن به بررسی‌های آنلاین منفی، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی نه تنها رضایت بیمار را افزایش می‌دهند، بلکه نرخ جذب بیمار خود را نیز بهبود می‌بخشند. بیماران راضی احتمالاً به بزرگترین مروج شما تبدیل می شوند و به شما کمک می کنند سهم بازار خود را افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم‌بندی روانشناختی و سایر استراتژی‌های جذب بیمار، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید