شما در حال مشاهده هستید راهنمای غیرمجاز شما برای تبدیل شدن به یک رهبر فکری مراقبت های بهداشتی

راهنمای غیرمجاز شما برای تبدیل شدن به یک رهبر فکری مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Silhouette of a man looking out an office window in conference roomبیش از چند پزشک در میان حلقه دوستان و همتایان حرفه ای ما به جنگجویان بازاریابی تبدیل شده اند. به نظر می رسد آنها می دانند که پزشکی حرفه آنها است، اما مراقبت های بهداشتی یک تجارت است. آنها تصمیم گرفته بودند پزشکان خواهان بازاریابی هستند—حتی وقتی واقعاً تمایلی به بازاریابی ندارند. به طور کلی، پزشکان ترجیح می دهند که پزشک باشند و مجبور نباشند سمت بازاریابی کسب و کار خود را هدایت کنند. سپس، واقعیت نفوذ می کند. بیماران جدید به طور جادویی در مطب شما ظاهر نمی شوند. افراد منفعل در جریان کسب و کار غرق می شوند یا از بین می روند.

تمرین‌کنندگانی که تصمیم می‌گیرند به‌طور تهاجمی به جلو بروند – با قاطعیت به تمرین خود رهبری کنند – موفق هستند. و این یک عنصر اساسی برای یک رهبر فکری است.

رهبر فکری بودن مدیریت شهرت است…

خوشبختانه، پزشکان و جراحان متخصص هستند. آنها مزیت یک قطب معتبر را دارند. اما، به طرز متناقضی، شما باید مانند یک رهبر فکری رفتار کنید قبل از اینکه مردم به شما اجازه شناسایی واقعی را بدهند. در اینجا چند مفهوم راهنمای برای تبدیل شدن-و بودن- یک رهبر فکری شناخته شده وجود دارد.

برندسازی شخصی را بپذیرید. همانند هر تلاش بازاریابی، برندسازی شخصی تصویر یا تصوری متمایز را در ذهن دیگران ایجاد و ترویج می‌کند. اول از همه، یک برند فردی یا شخصی به منبعی برای ایده های رهبری فکری تبدیل می شود.

دو گوش. یک دهان.یکی از ویژگی های تعیین کننده در دنیای رهبری فکر، توانایی گوش دادن به دقت است. صرف نظر از موضوع، ایده یا موضوع، توانایی صحبت اول به وضوح و درک بستگی دارد. علاوه بر این، رهبران فکری برای یافتن دیدگاه‌های متفاوت، حتی دیدگاه‌های مخالف، تمام تلاش خود را می‌کنند.

به طور مخرب فکر کنید. طبق تعریف، یک رویکرد مخرب، شرایط موجود بازار را به نفع یک راه حل نوآورانه نادیده می گیرد. ایده های مخرب ممکن است کارساز باشند یا نباشند، اما آنهایی که “قالب را در هم می شکند” می توانند یک صنعت، محصول یا فرآیند را متحول کنند. علاوه بر این، یک رهبر فکری چیز جدیدی برای گفتن دارد که دیدگاه و بینش کاملا متفاوتی را ارائه می دهد.

انتشار (اغلب) یا از بین رفتن. ایده هایی که منحصر به فرد هستند و/یا متفاوت هستند باید در گردش باشند. وبلاگ یک پلت فرم دیجیتال طبیعی برای به اشتراک گذاشتن افکار شماست. ایده های خود را در وب سایت، صفحات رسانه های اجتماعی و به عنوان نویسنده مهمان برای سایر رسانه ها ارائه دهید. نوشتن یک کتاب. علاوه بر این، در رویدادها یا جلسات سازمانی سخنران باشید. منتظر پس زدن ایده های جدید باشید. برای بحث و دفاع از تفکر خود آماده باشید.

کسب شناسایی در طول زمان…

تبدیل شدن به یک رهبر فکری – به عنوان یکی از جنبه های مدیریت شهرت شما – به زمان نیاز دارد تا به رسمیت شناخته شوید. در نتیجه، انتشار مکرر و مداوم باعث دیده شدن می‌شود.

بیشتر از همه، کار با دیگران – ارتباطات شبکه، تأثیرگذاران و رهبران فکری تثبیت شده – باعث ایجاد شهرت شما می شود. و در این فرآیند، می‌توانید صنعت را با ایده‌های جدید خود هدایت کنید، و شاید آن را بهبود بخشید. اگر می‌خواهید درباره تجربه ما در مورد تبدیل شدن به یک رهبر فکری صحبت کنید، لطفاً برای راهنمایی‌های بیشتر امروز با من تماس بگیرید [800-656-0907].

دیدگاهتان را بنویسید