شما در حال مشاهده هستید راهنمای گنجاندن ویدئو در بازاریابی مراقبت های بهداشتی

راهنمای گنجاندن ویدئو در بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

man in wheelchair checking mobile phone videoوقتی صحبت از محتوای آنلاین به میان می‌آید، ویدیو بیشتر است یوتیوب در حال حاضر دومین موتور جستجوی پرکاربرد در جهان است، بنابراین شکی نیست که این حالت از رسانه در بین بسیاری از افراد ترجیح داده می شود. بیماران احتمالی شما ممکن است بیشتر از خواندن یک مقاله توضیحی یا مرور وب سایت شما، یک ویدیو تماشا کنند.

روش‌های مراقبت‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی از قبل به این اولویت توجه کرده‌اند و از ویدئو برای کمک به بیماران بیشتری برای دریافت مراقبت‌های مورد نیاز خود استفاده می‌کنند. و بسیاری از آن‌ها با استراتژی بازاریابی ویدئویی مناسب شروع می‌شوند.

آمار ویدیو در سال 2019

طبق یک نظرسنجی توسط Wyzowl، 87٪ از کسب و کارها در حال حاضر از ویدئو به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده می کنند (از 63٪ در سال 2017). و 83 درصد می گویند که بازده سرمایه خوبی به آنها می دهد. این بدان معناست که کسب‌وکارهای بیشتری را خواهید دید که از ویدیو برای رقابت در بازار شما استفاده می‌کنند.

Hubspot اخیراً منعقد شده است این ویدیوی عمودی مهم‌تر از ویدیوی افقی است، زیرا این جهتی است که اکثر ما تلفن‌هایمان را در آن نگه می‌داریم. و محتوای بهینه شده برای موبایل بیش از هر زمان دیگری مهم است. امروزه افراد بیشتری نسبت به رایانه های رومیزی از تلفن های خود برای مرور اینترنت استفاده می کنند. و بله، این شامل تصمیم گیری های اساسی در مورد مراقبت های بهداشتی آنها می شود.

چگونه ویدئو مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهد

ویدئو به‌سرعت صنعت مراقبت‌های بهداشتی را به روش‌های عمده تغییر می‌دهد. البته، افزایش سلامت از راه دور و پزشکی از راه دور وجود دارد. روش‌ها و بیمارستان‌های بیشتری از این فناوری استفاده می‌کنند تا به بیماران کمک کنند مراقبت‌های مورد نیاز خود را به سرعت بدون مراجعه به مطب دریافت کنند.

برخی بیماران با استفاده از خدماتی مانند Amwell به دنبال این خدمات در خارج از مطب پزشک خود هستند. در عوض. این بدان معناست که احتمالاً با شرکت‌هایی رقابت می‌کنید که راهی پیدا کرده‌اند تا ویدیو را در کل کسب‌وکار خود مرکزی کنند.

ویدئو یک ابزار اصلی برای رسانه‌های اجتماعی است، به این معنی که بسیاری از مردم اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی خود را از ویدیوهایی که با دوستان و همسالان خود به اشتراک گذاشته می‌شوند، دریافت می‌کنند. بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی سعی می‌کنند با انتشار محتوای ویدیویی با ارزش‌تر به سایت‌هایی مانند فیس‌بوک و اینستاگرام، با انتشار اطلاعات گمراه‌کننده یا نادرست مقابله کنند.

چند ایده برای بازاریابی سازمان بهداشت و درمان شما با ویدئو

ما به‌شدت بیمارستان‌ها و روش‌هایی را توصیه می‌کنیم که می‌توانند از این فرصت به سلامت از راه دور وارد شوند. این امکان وجود دارد که به بیماران انعطاف پذیری داشته باشند تا به موقع قرار ملاقات بگذارند، مزایای زیادی دارد و به همین دلیل احتمالاً شاهد نگهداری بهتر بیمار خواهید بود.

در غیر این صورت، پزشکان می توانند از ویدئو برای ارسال محتوای آموزشی در وب سایت ها یا فیدهای رسانه های اجتماعی خود استفاده کنند. برخی از پزشکان، مانند دکتر ساندرا لی از رسانه های اجتماعی (@drpimplepopper) راه هایی برای شناخته شدن در زمینه های خود از طریق ویدئو پیدا کرده اند.

هر مطب، بیمارستان، یا سازمانی موفقیت یکسانی نخواهد داشت. اما تقریباً هر کسب‌وکار مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند از ترکیب ویدیو به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی بزرگ‌تر سود ببرد.

از استراتژی بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود با ویدیو بیشترین بهره را ببرید

اگر ویدیو را در تبلیغات خود بگنجانید، می توانید از استراتژی بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود انتظار بیشتری داشته باشید. این فراتر از تبلیغات تلویزیونی است (اگرچه، اگر درست انجام شود، این استراتژی می تواند بسیار مؤثر باشد).

وقتی صحبت از تبلیغات رسانه های اجتماعی به میان می آید، ویدیو پادشاه است. هنگامی که حرکت در فید خبری شخصی ظاهر می شود، احتمالاً مکث می کند و آنچه را که می بیند در نظر می گیرد.

برای ایجاد یک تبلیغ ویدیویی برای رسانه های اجتماعی، لازم نیست یک فیلمبردار حرفه ای باشید. می توانید از یک ویدیوی سریع همراه با توصیفات بیمار استفاده کنید (به شرطی که آنها آن را امضا کنند). یا می‌توانید از برنامه‌هایی مانند Lumen5 استفاده کنید تا پیام‌های خود را به شیوه‌ای جذاب متحرک کنید. برای یک مخاطب مدرن.

کار با یک آژانس باتجربه بازاریابی مراقبت های بهداشتی

با این حال، ایجاد یک تبلیغ ویدیویی تنها نیمی از کار است. سپس باید بدانید که چگونه پیام های خود را به طور موثر با مردم محلی به اشتراک بگذارید. استراتژی رسانه‌های اجتماعی پولی می‌تواند به جمعیت هدف شما برسد، همچنین کارهای خلاقانه درخشان افرادی که هر روز این ویدیوها را می‌سازند.

اگر می‌خواهید تبلیغات ویدیویی آنلاین خود را تقویت کنید و بازده سرمایه‌گذاری خود را مشاهده کنید، با یک آژانس بازاریابی خدمات بهداشتی با تجربه کار کنید. با تیم بازاریابی دیجیتال در زیست رایان در تماس بگیرید >(800) 656-0907 امروز.

دیدگاهتان را بنویسید