شما در حال مشاهده هستید راه هایی برای برنده شدن با مشارکت بیمار سلامت رفتاری

راه هایی برای برنده شدن با مشارکت بیمار سلامت رفتاری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Ways to Win with Behavioral Health Patient Engagement

مه آگاهی از سلامت روان است ماه و در حالی که سلامت روان هنوز یک بخش سلامت رو به رشد است، رشد آن منجر به گسترش حوزه وسیع‌تری از مراقبت‌های بهداشتی، یعنی سلامت رفتاری شده است.

سلامت رفتاری چیست؟

سلامت رفتاری بر عادات، رفتارها و اعمال روزانه تمرکز دارد که می تواند بر سلامت روان و سلامت جسمی بیمار تأثیر بگذارد. در حالی که بسیاری از مردم فکر می‌کنند که سلامت رفتاری و سلامت روان یکی هستند، سلامت رفتاری جنبه‌های ذهنی و جسمی سلامت را در سفر مراقبت جمع‌آوری می‌کند، که باعث می‌شود درمان برای سلامت روان و شرایط سوء مصرف مواد مؤثرتر باشد.

تا سال 2028، انتظار می‌رود بازار سلامت رفتاری در ایالات متحده به ارزش نزدیک به 100 میلیارد دلار ، تا حد زیادی به دلیل بحران های سلامت روان و افزایش مصرف مواد مخدر و مواد است. با در نظر گرفتن این موضوع، تعجبی ندارد که از هر 4 نفر 1 نفر در طول زندگی خود یک بیماری رفتاری جدی دارد.

برای پاسخگویی به تقاضا و برای استفاده مؤثر از خدمات برای بهبود نتایج سلامت، ارائه دهندگان باید از بهترین ابزارهای موجود برای تعامل با بیماران استفاده کنند. این بیماری همه گیر به بیماران و ارائه دهندگان کمک کرد تا انتظارات خود را در مورد نحوه مدیریت مراقبت و با امکانات بیشتری مانند سلامت از راه دور، نظارت از راه دور و پلتفرم‌های مشارکت دیجیتالی بیمار، اصلاح کنند.

با امکانات بیشتر مراقبت، در اینجا چند راه وجود دارد که می‌توانید با مشارکت بیمار سلامت رفتاری برنده شوید.

از Insights استفاده کنید

دانستن اینکه مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی چه می‌خواهند سخت است، زیرا در حالی که ارائه‌دهندگان داده‌های زیادی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند، معمولاً داده‌های جمعیتی و استفاده هستند که انگیزه‌ها را آشکار نمی‌کنند. ارائه‌دهندگان مطمئن نیستند که چگونه از چنین داده‌هایی استفاده کنند تا بیماران را وادار به عمل در مورد سلامتی خود کنند.

زیست رایان Insights Accelerator™ به ارائه دهندگان این امکان را می دهد که به داده های تحقیقات بازار مصرف کننده مراقبت های بهداشتی گسترده دسترسی داشته باشند و روانشناختی. این به ارائه‌دهندگان کمک می‌کند پیام‌های قانع‌کننده‌ای ایجاد کنند که با بیماران طنین‌انداز شود و آنها را تشویق به انجام کارهای بیشتر کند.

این داده‌ها نه تنها به ارائه‌دهندگان کمک می‌کند تا با بیماران خود ارتباط بهتری برقرار کنند، بلکه به آنها کمک می‌کند بفهمند که بیماران چه می‌خواهند. به عنوان مثال، داده های تحقیقات بازار زیست رایان نشان می دهد که تقریباً نیمی از جمعیت (43.2٪) برای استفاده از سلامت از راه دور برای قرار ملاقات های سلامت رفتاری خود، به ویژه در میان Gen Z، Millennials و Gen X آماده هستند. و برای افرادی که تحت سوء مصرف مواد و درمان اعتیاد قرار می گیرند، مردان. از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به زنان برای استفاده از سلامت از راه دور دارند. دو بخش روانشناختی – خود دست‌یافته‌ها و استقامت‌کنندگان اراده‌ای – نسبت به سایر انواع بیماران بیشتر از راه دور برای قرار ملاقات های سلامت رفتاری و همچنین روانپزشکی و درمان سوء مصرف مواد آماده هستند.

باز بودن به سلامت از راه دور برای انواع مختلف مراقبت

Telehealth Care Chart_Blogs

دست‌آورده‌های خود و استقامت‌کنندگان با اراده در دو طرف طیف سلامتی و پیش‌فعالی قرار دارند. افرادی که به خود دست می یابند در رژیم سلامت خود بسیار متعهد و هدفمند هستند و به دنبال دسترسی به مراقبت های متخصص در نقاط تماس مختلف هستند. افراد با اراده معمولاً در مراقبت های بهداشتی واکنش نشان می دهند، برای لحظه زندگی می کنند و به دنبال اجتناب از انتظار برای قرار ملاقات هستند. Telehealth نیازهای هر دو بخش روانشناختی را برآورده می کند، اما به دلایل بسیار متفاوت.

وقتی ارائه‌دهندگان نیز تصمیم می‌گیرند با روان‌شناسی به این بینش‌ها عمیق‌تر بپردازند، به آنها کمک می‌کند نقاط تماس قانع‌کننده‌ای ایجاد کنند که مراقبت‌های بهداشتی بیشتری را به همراه دارد. مصرف کنندگان و نتایج بهتر سلامت را ارائه می دهد.

بخش برای نتایج

زیست رایان می‌بیند که بخش‌بندی روان‌شناختی زمانی که صحبت از افزایش مشارکت بیمار به میان می‌آید، متمایزکننده است. مدل تقسیم‌بندی بر تمرکز بر باورها، ارزش‌ها، ایده‌آل‌ها و غیره بیمار یا اعضا برای ایجاد انگیزه‌های سلامتی تاکید دارد و نتایج آن نتایج سلامتی بهتر، درآمد بیشتر و رشد بیشتر است.

یک مشتری زیست رایان، یک برنامه مراقبت مدیریت شده Medicaid، با زیست رایان کار کرد تا تعداد [BW1] اعضایی را که از خدمات مربیگری سلامت رفتاری خود استفاده می‌کنند، از طریق یک برنامه دیجیتال که از خدمات مربیگری سلامت عاطفی پشتیبانی می‌کند، دو برابر کند. نتیجه بر اساس تعداد دانلودهای برنامه و اعضایی که به دنبال مشاوره دیجیتال بودند، اندازه‌گیری شد.

از طریق استفاده از پلتفرم زیست رایان و مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی، که به طور خاص برای خود دست‌آوردها طراحی شده است، بیمه‌گر با تقریباً 6000 عضو از طریق پیام متنی یا تلفن گویا یک بار در ماه به مدت شش ماه درگیر شد و در صورت نیاز، کمپین پیام‌ها را برای تعامل بهتر تنظیم کرد. اعضا. این تلاش ها منجر به 1400 کلیک یا دانلود برنامه شد و منجر به افزایش 5 برابری تعداد اعضای درگیر در مربیگری شد.

یک برنامه مراقبت ترکیبی را اجرا کنید

استفاده از Telehealth از زمان اوج شیوع بیماری همه گیر به آرامی در حال کاهش بوده است، اما مطمئناً صنعت نمرده است و بیماران نمی خواهند به طور کامل از آن چشم پوشی کنند. در واقع، از راه دور به ویژه در بخش سلامت رفتاری قوی است، به ویژه mental health.

مثل بسیاری از کارگران در ایالات متحده، بیماران هنگام مراقبت از خود به دنبال یک مدل ترکیبی هستند. این می تواند زمینه های دیگری را علاوه بر سلامت از راه دور نیز درگیر کند که به ویژه به بیمار کمک می کند. یک مثال اخیر مطالعه ای از JAMA Network Open نشان داد که غربالگری های حضوری همراه با EHR تعبیه شده در یادگیری ماشین در پیش بینی خطر خودکشی در میان بزرگسالان بهترین کار را دارد.

ممکن است ادغام تعداد زیادی از گردش‌های کاری در برنامه‌های مراقبت از بیمار کار دشواری به نظر برسد، اما پیاده‌سازی این ویژگی‌ها با پلت فرم زیست رایان بسیار آسان است. /a>. گردش‌های کاری پیچیده را می‌توان با یک سازنده گردش کار کشیدن و رها کردن آسان کرد تا بدون هیچ کدنویسی در سیستم ادغام شود، و استفاده از آن را برای هر ارائه‌دهنده و اعضای کارکنانشان ساده می‌کند. به‌علاوه، هر نقطه تماس در زمان واقعی ردیابی می‌شود تا ارائه‌دهندگان بتوانند به سرعت تغییراتی را در برنامه مراقبت انجام دهند. با گزینه های ارتباطی چند کانالی، ابزارهای تقسیم بندی روانشناختی تعبیه شده و گزینه استفاده از زیست رایان Insights Accelerator™، بسیاری از ارائه دهندگان به سرعت نتایج آنچه زیست رایان ارائه می دهد را مشاهده می کنند.

دریابید که چگونه می‌توانید از روان‌شناسی برای درگیر کردن بیماران خود با محبوب‌ترین وایت پیپر ما، تقسیم‌بندی روان‌شناختی و کاربرد عملی آن استفاده کنید. در تعامل با بیمار و تغییر رفتار.

دیدگاهتان را بنویسید