شما در حال مشاهده هستید راه های بهتر برای ایجاد انتشارات مطبوعاتی جستجوگر

راه های بهتر برای ایجاد انتشارات مطبوعاتی جستجوگر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Animated desktop computer on desk displaying متخصصان ارتباطات نام آیوی لی را می شناسند که پدر نشریات مدرن به حساب می آید. روابط ic تعداد کمی از مردم قدردانی می کنند که او همچنین اولین بیانیه مطبوعاتی را اختراع کرد – و نوشت -. صد سال پیش (1906) بود. از طریق پست معمولی سفر می‌کرد و احتمالاً نام رایج «آزادی مطبوعاتی» بعداً آمد.

بسیاری از چیزها در مورد این کانال تبلیغاتی قدیمی هنوز هم یکسان است. چیزهای دیگر تغییر کرده است، از جمله آنچه ما آن را می نامیم. طبق ویکی‌پدیا، «بیانیه مطبوعاتی، خبر، انتشار رسانه، بیانیه مطبوعاتی یا انتشار ویدیویی»، «ارتباطات مکتوب یا ضبط‌شده‌ای است که به اعضای رسانه‌های خبری به منظور اعلام چیزی ظاهراً ارزشمند است.

نکات ضروری برای انتشار مطبوعاتی مناسب برای جستجو…

همه می‌دانند که «اعلامیه مطبوعاتی» یک اصطلاح قرن گذشته است که از زمانی که رسانه‌های خبری آن زمان از چاپخانه‌های غول‌پیکر استفاده می‌کردند. مکانیک توزیع و انتشار با عصر دیجیتال تکامل یافته است. و قابل اشتراک‌گذاری، قابل کشف بودن و جستجو پسند بودن اکنون برای دریافت مسافت پیموده شده برای پیام شما حیاتی است. در اینجا چند روش برای جلب توجه و یافتن وجود دارد:

لیست خود را کار کنید. سخت کار کنید.سخت افزار و نرم افزار رایانه توانایی بی سابقه ای را برای هدف قرار دادن گیرندگان فراهم می کند. روزهای انتشار یک نسخه تمام شده است. بدانید چه کسی چه چیزی را دوست دارد و می خواهد. در صورت امکان، پیام‌ها را برای افراد، موضوع/دسته‌ها و/یا ملاحظات سبک شخصی‌سازی کنید.

ابتدا صفحه نمایش کوچک را تنظیم کنید. موبایل اولین بار است که تقریباً 50 درصد از پیام‌های ایمیل را در ابتدا در دستگاه تلفن همراه مشاهده می‌کنند. خط موضوع، عنوان و متن را متناسب با املاک محدود برنامه ریزی کنید.

فهرست توزیع اصلی خود را گسترش دهید. به تیراژ انتخابی و شخصی فکر کنید. علاوه بر رسانه های خبری اصلی (روزنامه، رادیو، تلویزیون) و با استفاده از یک سرویس توزیع، مطالب روابط عمومی مربوطه را به:

ارسال کنید

  • بلاگرها و سایت های اجتماعی انتخاب شده
  • اعضای هیئت مدیره و افراد VIP را انتخاب کنید
  • دارندگان دفتر انجمن
  • اهداکنندگان و ذینفعان
  • رهبران صنعت
  • اینفلوئنسرها و رهبران فکری

کلیدواژه‌های ترافیک جستجو را شناسایی کرده و از آنها استفاده کنید. زبان (کلمات، عبارات، اصطلاحات تخصصی) مخاطب و موضوع مورد نظر را بپذیرید. بدون «پر کردن»، از این عبارات کلیدی در عنوان و نزدیک به بالا استفاده کنید.

چند رسانه ای به معنای مسافت پیموده شده بیشتر است. در طرح کلی به متن، عکس، ویدیو و پیوند فکر کنید. بر اساس تجزیه و تحلیل PR Newswire، «نشریه‌های مطبوعاتی که شامل عناصر چندرسانه‌ای هستند، بازدیدهای بیشتری ایجاد می‌کنند». «محتوای چندرسانه‌ای به طور گسترده‌تری توزیع می‌شود، زیرا هر عنصر…می‌تواند مخاطبان خود را در شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو جذب کند.»

آن را خبرساز، معنادار و جالب کنید — یا اصلاً. اگر مواد قوی ندارید، نسخه بدی ارسال نکنید. ارسال مطالب ضعیف یا نابجا اعتبار شما را از بین می برد.

شما با تیتر و 12 کلمه اول زندگی می کنید یا می میرید. اگر قطعه اولیه بلافاصله بسته را به فروش نرساند، رهاسازی شما در یک نانوثانیه به سطل زباله می‌رود. توجه را جلب کنید، به اصل مطلب برسید و مزیت را در اولویت قرار دهید.

روی حقایق تمرکز کنید. موتورهای جستجو، ویراستاران و خوانندگان اطلاعات دقیق، به موقع و معتبر می خواهند. آن را جالب نگه دارید و اعداد، نقل قول ها و نقل قول ها را در آن لحاظ کنید.

و بدیهیات را نادیده نگیرید…

در کمال تعجب، بسیاری از بیانیه‌های مطبوعاتی اطلاعات تماس را فراموش می‌کنند. برای هر توزیع تأیید کنید که اطلاعات فعلی، صحیح و دقیق به طور برجسته گنجانده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید