شما در حال مشاهده هستید رفع نقاط دردناک اصلی: وضعیت بازاریابی دیجیتالی مراقبت های بهداشتی [پادکست]

رفع نقاط دردناک اصلی: وضعیت بازاریابی دیجیتالی مراقبت های بهداشتی [پادکست]

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Rob Klein

راب کلاین

[پادکست رهبری صنعت موفقیت در بهداشت و درمان] مهمانان برجسته امروز ما راب کلاین، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Klein & Partners، و تونی کلاین، یکی از بنیانگذاران و Digital Practice هستند. در شرکت معتبر تحقیقات بازاریابی مراقبت های بهداشتی رهبری کنید. آنها در حال گفتگو با دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیر عامل زیست رایان در مورد وضعیت بازاریابی دیجیتال سلامت هستند. مطالعه توسط Klein & Partners و Greystone.net.

این بحث پادکست بینشی آشکار از مطالعه و وضعیت در حال تغییر سریع بازاریابی دیجیتالی مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. به طور خاص، استوارت، راب و تونی در مورد رفع نقاط درد اصلی صحبت می کنند و بحث می کنند:

 • از دست دادن آشکار اعتماد در CRM
 • استفاده موثر از منابع محدود
 • تجمیع تلاش های بازاریابی
 • برنامه های بازاریابی کارآمد و موثر
 • CRM در یک چشم انداز بلند مدت
 • نقاط دردناک تجربه کاربر وب سایت
 • نکات دردناک پرداخت صورتحساب و تنظیم قرار ملاقات
 • بازاریابی ویدیویی مؤثر و همجواری محتوا

STEWART GANDOLF: من دوست دارم آمار مطالعه جدید شما را در سمینارها و با مشتریان خود به اشتراک بگذارم. این یک منبع فوق العاده است. در گفتگوی امروز ما، می‌خواهم بر زمینه مطالعه تمرکز کنم. به عنوان مثال، چه چیزهایی برای آینده شگفت‌انگیزترین، مهم‌ترین، پیش‌بینی‌کننده‌ترین یا سایر مشاهدات مهم بود؟ راب، آیا می‌خواهی دور روبین را شروع کنی؟

ROB KLEIN: باز هم از اینکه ما را همراهی کردید متشکرم، استوارت. به عنوان پیشینه، شنوندگان باید بدانند که این سومین موج سالانه تحقیقات ما است. این یک نظرسنجی آنلاین است که در آن با 240 بازاریاب مراقبت های بهداشتی و بازاریاب دیجیتال در سراسر کشور که در بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی با هر شکل و اندازه کار می کنند صحبت کردیم. در طول سه سال گذشته، ما از این متخصصان یک سری 70 یا 80 سوال پرسیده‌ایم که چه کاری انجام می‌دهند، چه کاری انجام نمی‌دهند، چه برنامه‌ریزی می‌کنند، چه بودجه‌ای دارند… همه آن سوالات شگفت‌انگیز که به ما می‌گویند همتایان ما انجام می دهند.

از همه این‌ها، شاید بزرگ‌ترین بینش «آه‌ها» که از این موضوع حاصل شد این است که به نظر می‌رسد اعتماد به نفس در CRM از دست رفته است. [به‌طور ساده، CRM یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است که ابزاری برای مدیریت مداوم روابط، داده‌ها و اطلاعات در اختیار یک کسب‌وکار قرار می‌دهد.]

ما می بینیم که مردم مطمئن نیستند که می توانند CRM را به مدیران خود ارائه دهند. و چیزی که در این مورد متوجه می‌شویم این است که وقتی از افراد می‌خواهیم دانش خود را در مورد CRM رتبه‌بندی کنند، اکثریت قریب به اتفاق پاسخ‌ها «متوسط» یا «مبتدی» بودند. بنابراین، آنچه ما فکر می کنیم در حال رخ دادن است این است که طی چهار یا پنج سال گذشته، مردم در مورد داستان های مثبت CRM از سازمان های مراقبت های بهداشتی هیجان زده شده اند.

این افراد تصمیم گرفتند که یک سیستم CRM می‌خواهند (و انتظار نتایج مشابهی را داشتند)، بدون اینکه بدانند منحنی یادگیری شدیدی وجود دارد. این یک سیستم plug-and-play نیست. CRM ابزاری نیست که بخرید و آن را وصل کنید و ROI شروع به جریان کند. CRM یک استراتژی است که ابزارهای زیادی برای دستیابی به یک رابطه صمیمی تر و هدفمند با مشتریان، بیماران یا مشتریان احتمالی شما دارد. به طور معمول، سه تا پنج سال طول می‌کشد تا بازده سرمایه‌گذاری قابل قبولی شناسایی شود.

اما آنچه که در مورد C-suite اتفاق می افتد این است که آنها می پرسند “این سه ماهه چه کردید؟” بنابراین بازاریابان به دانش و اطمینان کافی به C-suite خود مجهز نیستند تا توضیح دهند. ، “این کار مدتی زمان خواهد برد. این یک مسابقه شطرنج است، نه یک مسابقه چکرز.”

STEWART: برخی از شنوندگان ما بسیار پیچیده هستند و برخی دیگر نه. پس لطفا یک دقیقه برای توضیح CRM وقت بگذارید. این یک حوزه جدید و گسترده از فرصت برای بازاریابی است، توضیح دهید که چگونه می توان از آن استفاده کرد و اگر درست انجام شود، پتانسیل آن وجود دارد.

ROB: استوارت، این سوال میلیون دلاری است که در اصل مشکل است. یک چالش این است که تعریف CRM بستگی به این دارد که با چه کسی صحبت می کنید و این یکی از بزرگترین چالش ها است. من اخیراً در یک کنفرانس CRM بودم و هیچ تعریف واحدی وجود نداشت که این بازاریابان بتوانند روی آن توافق کنند. اینها کاربران CRM هستند.

علاوه بر این، من با فروشندگان CRM صحبت کرده ام که اعتراف می کنند که تعریف را تغییر می دهند تا بهترین کاری را که انجام می دهند برجسته کنند. این خوب یا بد نیست. CRM آنقدر در مراقبت های بهداشتی جدید است که همه ما در تلاشیم تا بفهمیم چه کاری می تواند برای کسب و کار انجام دهد.

STEWART: دیروز در حال گوش دادن به سخنرانان در مورد محدودیت های HIPPA و اتوماسیون بازاریابی بودیم و متوجه شدیم که سردرگمی زیادی در مورد نحوه ادغام این موارد و نحوه کار آنها با یکدیگر وجود دارد. به نظر می رسد این چیزها در مفهوم آسان هستند. برای مثال ما عاشق اتوماسیون بازاریابی هستیم و این یک هیولا است. موضوع ساده‌تر کردن کارها نیست، بلکه پیچیده‌تر شدن و چگونگی مؤثرتر شدن کارها در بازاریابی است. برای انجام صحیح و کارآمد این امر به پیچیدگی نیاز دارید.

پس آیا مردم از مقدار پولی که خرج کرده‌اند ناامید شده‌اند؟ آیا مردم در حین انجام نظرسنجی با شما به صورت خصوصی صحبت می کنند؟ آیا آنها شرایط را درک نمی کنند؟ فکر می‌کنید مشکل بیمارستان‌هایی که با آن‌ها کار می‌کنید در دنیای واقعی کجاست؟

ROB: این یک مشکل چند وجهی است. این است: “ما به تازگی پول زیادی خرج کرده ایم، و آنها اکنون ROI می خواهند!” بنابراین برخی از آن انتظارات را به درستی تنظیم می کند. CRM شیء براق جدید بود و همه می خواستند از آن استفاده کنند. این اغلب در بسیاری از صنایع اتفاق می افتد … همه ما می خواهیم از رهبر پیروی کنیم. اما این یک پیروی از رهبر گران قیمت است و بازدهی چند ساله دارد. نه سود شش ماهه یا نه ماهه.

وقتی نظرسنجی ما نشان می‌دهد که دو نقطه دردناک مهم این است: «ما بودجه کافی نداریم» و «ما FTE کافی نداریم»، به ویژه در حوزه دیجیتال، نیاز به تنظیم مجدد انتظارات با رهبری ارشد چالش برانگیز است. آن‌ها به ما می‌گویند: ما تمام افرادی را که برای ایجاد استراتژی دیجیتال به آن‌ها نیاز داریم، نداریم… چه CRM، چه وب‌سایت ما، یا اتوماسیون بازاریابی، یا کمپین ایمیل. ما بدن کافی برای اجرای عدالت نداریم. ما در تلاش هستیم تا بازگشت سرمایه را نشان دهیم، نه به دلیل ابزار – هیچ مشکلی در نرم افزار وجود ندارد – اما به کارکنان و بودجه کافی نیاز دارد. CRM نیاز به داده دارد و تغذیه آن فرآیندی پر زحمت است – قبل از اینکه بتواند خروجی تولید بازگشت سرمایه را به شما بدهد.

STEWART: CRM شبیه “طعم ماه” است. امروز داشتیم در مورد سئو صحبت می‌کردیم، و شخصی که کنار من بود گفت: “به نظر می‌رسد این کار بسیار شگفت‌انگیزی است.” و این چیزی است که شما به شرکت های سئو مانند ما برای انجام دادن پول می دهید. میلیون ها قطعه متحرک وجود دارد و CRM حتی پیچیده تر است. ابتدا، باید استراتژی کاری را که می‌خواهید انجام دهید، درک کنید، و سپس باید منابع آن را ایجاد کنید، و سپس باید به درستی اجرا کنید—بنابراین چیزهای زیادی برای آن وجود دارد.

بنابراین، تونی، راب فقط در مورد ناامیدی با CRM صحبت کرد. توصیه شما چیست؟

TONI KLEIN: CRM یک بازی طولانی مدت است و ما باید انتظارات را به درستی با C-suite تنظیم کنیم. همچنین، باید با شرکای CRM خود کار کنید تا بفهمید چقدر طول می کشد و به دنبال تخصص آنها باشید. و از آنها بخواهید که به شما کمک کنند تا این موضوع را در C-suite خود قرار دهید – که این یک سناریوی “یک و تمام” نیست.

STEWART: با نگاهی به تحقیقات، چیز دیگری که مرا شگفت زده کرد، تعداد بیمارستان هایی بود که گفتند به طور فعال بازاریابی دیجیتال انجام می دهند – خواه AdWords، فیس بوک یا شبکه های اجتماعی پولی. شاید همه آنها در حال خوردن لقمه های کوچک از سیب هستند. شما همیشه با این افراد صحبت می کنید… فکر می کنید در آنجا چه اتفاقی می افتد؟

ROB: تحقیقات و “تلاش” زیادی وجود دارد. من از یک اصطلاح خنده‌دار استفاده خواهم کرد، «دوست‌یابی» زیادی در جریان است. آنها می گویند: “بیایید این را امتحان کنیم، یا Google AdWords را امتحان کنیم، یا هر چیز دیگری.” آنها چیزهای مختلفی را امتحان می کنند تا ببینند چه چیزی می چسبد. اما من فکر می‌کنم که شروع یکپارچه‌سازی را جایی می‌بینم که «ما 10 چیز مختلف را امتحان کرده‌ایم، و این هشت چیز آنقدر خوب کار نمی‌کنند، بنابراین بیایید حول آنچه می‌دانیم کار می‌کند، ادغام کنیم».

برای نشان دادن…همه این چیزهای جدید بعد از فیس بوک وجود دارد. اما چیزی که می بینیم این است که آنها به عنوان پلتفرم اصلی خود به فیس بوک باز می گردند. این اولین اسباب‌بازی در جعبه اسباب‌بازی بود و سپس چیزهای جدیدی ظاهر شد… مردم شروع به دور شدن از فیس‌بوک کردند. و اکنون آنها متوجه شده‌اند که فیس‌بوک به نوعی اولین BFF بوده است… اجازه دهید به آن بازگردیم.

ادغام شروع می شود. در نظر داشته باشید که شما بودجه و نیروی لازم برای مدیریت کمپین ها با هشت یا نه ابزار مختلف ندارید – در دنیای امروز غیرقابل مدیریت است. بنابراین، اگر دو یا سه مورد را پیدا کردید که به خوبی کار می‌کنند، می‌خواهید در اطراف آنها ادغام شوید.

STEWART: افرادی که مرا می شناسند می دانند که من تشابهات زیادی دارم. برای مثال، از Finding Nemo: هنگامی که آنها در حال فرود آمدن به پرتگاه هستند … انگار دارند “چراغ های براق … نورهای درخشان” را می بینند. و برای ما، نورهای براق همه این چیزهایی بودند که در بیرون وجود داشتند و همه ممکن است. اما حتی بزرگترین پرسنل هم پهنای باند و زمان زیادی دارند. ما همیشه به همان ایده‌ای برمی‌گردیم که چه چیزی کار می‌کند. این قانون 80-20 است.

20 درصد تلاشی که 80 درصد نتایج را به همراه دارد چقدر است؟ چه چیزی بدون تلاش برای انجام هر رسانه اجتماعی ممکن کار می کند؟ در مطالعه شما، Periscope سال گذشته بزرگ بود، اما امسال نه چندان، و من می‌توانم دلیل آن را ببینم.

شما فقط می توانید کارهای زیادی انجام دهید، و این بینش خوبی است. شاید مردم در حال بلوغ تر شدن هستند. اگر از منظر حرفه ای رسانه های اجتماعی به آن نگاه کنید، “ما باید همه کارها را انجام دهیم.” اما اگر از منظر CMO به آن نگاه کنید، “من فقط می خواهم کارهایی را انجام دهم که واقعاً مهم هستند.” علاوه بر این، احتمال بروز ضربه و مشکلات در مورد چیزهایی که مهم نیستند وجود دارد.

در ادامه، شما همچنین زمان زیادی را با آزمایش کاربر، طراحی وب و مواردی از این دست صرف کردید. اکنون چه چیزی را به عنوان روند استفاده، UI/UX می بینید.

ROB: این موضوع امروز در میزگرد کنفرانس ما بود… “نقاط دردناک تجربه کاربر در وب سایت چیست؟ و آنچه ما متوجه شدیم که دو مشکل بزرگی است که کاربران دارند، پرداخت صورتحسابو تنظیم قرار است. این مسائل چالش های بزرگی را ایجاد می کند. مطالعه ما نظرات کلامی نگران کننده را نشان می دهد، مانند: «شما مجبورم می کنید برای پرداخت صورت حسابم آنلاین شوم، اما آنقدر این کار را دشوار می کنید که نمی توان آن را انجام داد. پول من را می خواهی یا نه؟»

خیلی ناامید کننده است. مردم می گویند، چرا می توانم در OpenTable بروم و یک رستوران رزرو کنم، اما باید با مطب دکتر بحث کنم زیرا نمی توانم بفهمم چگونه می توانم با سیستم آنلاین شما وقت ملاقات بگذارم؟ > آنها می گویند، “این کار نمی کند یا پزشک من در لیست نیست یا زمان ذکر نشده است. شما من را در وب سایت خود می خواهید، اما این کار را برای من، بیمار، بسیار سخت می کنید.» مهم است که بدانیم وب سایت مراقبت های بهداشتی امروزی درب ورودی دیجیتال است. این یک رابطه برندسازی یا آسیب رساندن به برند است.

یکی از سؤالاتی که در مطالعه خود پرسیدیم این است: آیا این وب سایت احساسات مثبت یا منفی موجودی را که در مورد برند داشتید دوباره تأیید کرد؟ یا احساسات مثبت یا منفی جدیدی نسبت به برند ایجاد کرد؟

ما حدود 25000 مصاحبه در ابزار مطالعه جدید خود داریم، و در سراسر کشور، 11 درصد از بازدیدکنندگان یک بیمارستان یا سیستم بهداشتی می‌گویند که این تجربه [وب‌سایت] احساسات منفی و جدیدی را در مورد آن برند ایجاد کرده است. بنابراین، 11 درصد تعداد بازدیدکنندگان سالانه منحصر به فرد را ضرب کنید – و این یک عدد ترسناک است.

ما می‌توانیم ظاهر آن افراد را نمایه کنیم. چه شکلی هستند و چه چیزی آنها را آزار می دهد. جزئیات زیادی در وب سایت های مراقبت های بهداشتی وجود دارد که در گروه های متمرکز، مردم می گویند که احساس می کنند مانند آلیس در سرزمین عجایب هستند و از سوراخ خرگوش پایین رفته اند. آنها احساس می کنند که اگر گم شوند، نمی توانند پشتیبان تهیه کنند. در نظرسنجی ما، مردم صبر خود را از دست می دهند و می گویند، “سه کلیک و من بیرون هستم.”

آنچه مردم در گروه های متمرکز به ما می گویند این است که بازدیدهای وب سایت خود را با خرده فروشی مقایسه می کنند. آنها می گویند: چرا نمی توانید بیشتر شبیه آمازون، یا بیشتر شبیه Zappos، یا بیشتر شبیه یک هتل مورد علاقه، یا یک سایت خرده فروشی مورد علاقه باشید؟ آنها با وب سایت مراقبت های بهداشتی دیگری مقایسه نمی کنند، مردم با بهترین وب سایت های خرده فروشی مقایسه می کنند.

در پادکست قبلی خود گفتیم: خرده فروشی سریع تر از مراقبت های بهداشتی یادگیری خرده فروشی است. بنابراین ما با وب سایت های پزشکی خود چالش بزرگی در پیش داریم. و اگر متوجه نباشیم که ما درب ورودی دیجیتال هستیم، با آنها مانند صفحات زرد آنلاین و دیجیتال رفتار خواهیم کرد. گفتگوی یک طرفه نیست. این یک گفتگوی دو طرفه است که می تواند ارزش ویژه برند شما را افزایش دهد یا آن را از بین ببرد.

TONI: چیزی که از Google آموختیم این است که زمان بارگذاری مورد انتظار در سایت اکنون به سه ثانیه کاهش یافته است. در مقایسه با همین چند ماه پیش، هفت یا هشت ثانیه بود.

ROB: دقیقاً. چگونه با تقاضای سریع در حال تغییر روبرو شویم؟

STEWART: کلینیک کلیولند مطالعات کاربران را در مورد وب سایت خود انجام داد. و به عنوان مثال، کسانی از ما در تجارت به دکمه منوی موبایل به عنوان “همبرگر” اشاره می کنند. خودی ها اغلب تصور می کنند که مخاطب در مورد “همبرگر” می داند. اما در بسیاری از مطالعات کلینیک کلیولند، هیچ یک از افراد مطالعه قابلیت استفاده در واقع نمی دانستند که همبرگر دکمه منو است. بنابراین آنها آن را با کلمه MENU جایگزین کردند.

خوشبختانه، ما به هر حال این کار را با سایت‌های خود انجام داده‌ایم، اما نشان می‌دهد که چگونه برای افراد فناوری آسان است که در مورد چیزها هیجان زده شوند و تصور کنند که همه افراد روی این سیاره به همان اندازه آنها پیچیده هستند.

وقتی سمینارهای خود را انجام می‌دهم، از مخاطبان می‌پرسم: «چند نفر از شما می‌دانستید که صفحه اصلی از روی لوگو قابل کلیک است؟» معمولاً حدود نیمی از دست ها بالا می روند. اینها پزشکان، مدیران اجرایی و بازاریاب هستند و حدود نیمی از مخاطبان نمی دانند. این نشان می دهد که مردم تمایل دارند واقعاً سرسختی، انگیزه و پیچیدگی کاربران خود را بیش از حد ارزیابی کنند و در این دیدگاه خطری وجود دارد.

بنابراین، همانطور که شروع به جمع بندی می کنیم، شاید هر یک از شما بر اساس تحقیقات خود برای مخاطبان شنونده، خرده یا توصیه ای نهایی داشته باشید.

به عنوان یک شروع، اجازه دهید این ایده را ارائه دهم که وقتی به جلو می روید و به بازاریابی مراقبت های بهداشتی خود فکر می کنید، قانون 80-20 و چیزهایی که واقعاً مهم هستند را در نظر بگیرید. در گذشته، ما با طرح‌های بازاریابی که ده‌ها ایده را شامل می‌شد، ارائه می‌شدیم. و اکنون، آنچه ما دریافتیم این است که چیزهایی که منفعل هستند، کارهایی که می توانیم برای آنها انجام دهیم، چیزهایی هستند که واقعاً مهم هستند.

بنابراین وقتی نوبت به بازاریابی خودتان می‌رسد، بپرسید: چه چیزهایی هستند:

 • آسان
 • قابل اجرا
 • عملی و
 • واقعاً در طرح چیزها مهم هستید؟

شما می توانید در دریایی از فعالیت گم شوید… اما آیا این کار موثر است؟ به عنوان مثال، برای برخی از مشتریان ما، رسانه های اجتماعی ارگانیک به اندازه گذشته مهم نیست. فیس بوک الگوریتم خود را کاهش داده است و آنقدر نشان داده نمی شود. بنابراین ما در حال تکمیل این طرح با رسانه های اجتماعی پولی هستیم. این سریع و آسان است. من نمی گویم ارگانیک نکنید. نمی‌خواهم سوء تفاهم کنید، ما رسانه‌های اجتماعی ارگانیک را دوست داریم، اما واقعاً باید اولویت‌بندی کنیم. تونی؟ نظرات؟

TONI: این واقعا یک نمایشنامه طولانی مدت است. این یک تصمیم استراتژیک است و بیشتر یک مسابقه شطرنج است. توصیه ما این است که در مسیر خود باقی بمانید و با شرکای خود کار کنید تا شاخص‌های عملکرد کلیدی (KPI) خاصی را که برای فعالیت‌های بازاریابی خود اندازه‌گیری می‌کنید، بهتر درک کنید. و انتظار یک و همه را نداشته باشید. این یک تلاش مداوم خواهد بود. اما مطمئناً ارزش صبر کردن را دارد، بنابراین صبور باشید.

ROB: می‌خواستم چیزی از بحث‌هایمان با یک سخنران کنفرانس از Google اضافه کنم. و این اطلاعاتی است که منعکس کننده انفجار ویدیوهای آنلاین است. و من این را درک می کنم زیرا ما بصری هستیم به عنوان یک نژاد انسانی که دوست داریم چیزها را ببینیم و بشنویم. اما آنچه جالب است این است که اخیراً چیزی را خواندم که Proctor and Gamble همه تبلیغات خود را از YouTube و سایر تولیدکنندگان محتوای ویدیویی بیرون کشیده اند. آن‌ها نگرانی‌هایی در مورد نمایش آگهی‌هایشان در مجاورت ویدیوهای مشکوک داشتند، و این ارتباط را نمی‌خواستند.

آنها همه چیز را در سه ماهه دوم به دست آوردند و در واقع نرخ رشد ارگانیک دو درصدی را در فروش خود مشاهده کردند. بنابراین، آنها تصمیم گرفتند در حاشیه بمانند، زیرا ما با خرج نکردن 170 میلیون دلار در آن سه ماهه آسیبی ندیدیم. و این باعث شده است که امثال یوتیوب و دیگران در چکمه های خود تکان بخورند. آنها مطمئن نیستند که چه کاری انجام دهند، و این می تواند پیامدهای بسیار بزرگی در مورد اثربخشی تبلیغات بنری و ویدیو داشته باشد. آیا مردم واقعاً به آنها نگاه می کنند؟

مقالات در AdAge بحث بزرگی را در صنعت مطرح می‌کند که می‌پرسد، چگونه می‌توانیم یک “تماشا” واقعی یک تبلیغ ویدیویی را شناسایی کنیم؟ آیا این است که روی آن کلیک می‌کنید و یک ثانیه، دو ثانیه، نیمه راه را تماشا می‌کنید یا تمام راه را تماشا می‌کنید؟ مردم با آن دندان و ناخن بحث می کنند و حل نشده است. میزان تماشای آن تعیین می‌کند که تبلیغ‌کنندگان چقدر قرار است بپردازند. این بحث در مورد این است که چقدر ارزش دارد – “نمایش با کیفیت” در مقابل کلیک تصادفی چیست؟ یا، یک ثانیه تماشا کردید… آیا هزینه کامل آن را می پردازید؟

این یک چالش مداوم است. به‌عنوان بازاریاب‌های مراقبت‌های بهداشتی، وقتی ویدیوها را کنار هم قرار می‌دهید و در یک سایت ویدیویی مانند یوتیوب تبلیغات می‌گذارید، آیا واقعاً پول خود را دریافت می‌کنید؟ من هنوز پاسخی برای آن ندارم.

STEWART: این فقط نشان می‌دهد که چگونه صنعت ما تقریباً روزانه تغییر می‌کند. به عنوان مثال، من امروز یک ایمیل از گوگل دریافت کردم. برای افشای کامل، ما شریک و دوستان بزرگ گوگل هستیم و کارهای زیادی با آنها انجام می دهیم. ایمیل مربوط به موضوع قرار گرفتن نام تجاری در کنار محتوای خوب یا بد و ارائه توصیه‌های خاص بود.

در همان زمان، امروز در حال نوشتن ایمیلی برای تیمم در مورد سمینار آینده در نیویورک در مورد اتوماسیون بازاریابی بودم. در پایان روز اول، ویدیوهای انتخابی در مورد اینکه چگونه شرکت ما می‌تواند به آنها کمک کند ارائه خواهیم کرد. مزاحم نیست و فروش بزرگی نیست. من می گویم که حدود یک سوم از شرکت کنندگان به سمینار ما می آیند تا قبل از اینکه ما را استخدام کنند ما را بررسی کنند. حدود یک سوم با دستانشان به داخل می آیند و فکر می کنند “چیزی به ما نفروش”. و هرگز به یک سوم خطور نکرد.

مطمئناً مخاطبانی وجود دارند که می خواهند درباره ما بیشتر بدانند. بنابراین ما ویدیو را به عنوان راهی برای انجام این کار انتخاب کردیم. این یک ویدیوی انتخابی است، بنابراین آنها می توانند بیایند و پشت صحنه را نگاه کنند. ما همچنین برنامه ای داریم که برخی از برنامه های برنامه ریزی بازاریابی ما را شرح می دهد. بنابراین می دانیم که ویدیو ابزار قدرتمندی است.

راب و تونی، مصاحبه با شما به عنوان همکارانی که همدیگر را درک می کنند، لذت بخش است. لطفاً اطلاعات تماس خود را دوباره به ما بدهید.

ROB: از اینکه دوباره ما را همراهی کردید متشکریم، استوارت. آدرس ایمیل من  و Tجستجوی خدمات سلامت باشد – اگر در حال حاضر اینطور نیست، با ما ارتباط برقرار کنید.

برای گوش دادن مرتبط: برای پادکست قبلی ما اینجا را کلیک کنید، وضعیت تحقیقات بازاریابی بهداشت و درمان: دستیابی و برنده شدن بیماران جدید.

RobKleinROB KLEIN، مدیر عامل، KLEIN & PARTNERS – برای بیش از 30 سال، راب کلاین تحقیقات و مشاوره برند را به بسیاری از بیمارستان ها، سیستم ها و برندهای طرح سلامت ارائه کرده است. راب که یک سخنران مکرر در کنفرانس های ملی مراقبت های بهداشتی است، در هیئت مدیره AMA دیترویت (رئیس)، شیکاگو AMA (تحقیق VP)، AHSM، و در هیئت مدیره ملی SHSMD خدمت کرده است.

مرتبط: 5 بهترین پادکست بهداشت و درمان 2018

دیدگاهتان را بنویسید