شما در حال مشاهده هستید روابط شما را فراتر از تنهای هوشمند خواهد برد

روابط شما را فراتر از تنهای هوشمند خواهد برد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

“بله.. می دانم که احتمالاً همه اینها را می دانید، اما … گاهی اوقات خوب است که ارتباط خود را با یادآوری های ارزشمند تازه کنید. این در مورد یکی از آن ایده‌های کوچک اما حیاتی است که وقتی به طور معمول از آنها استفاده می‌کنید به شما کمک می‌کند. SG

Man wearing a suit sticking hand out for a handshake with business people in backgroundبرای پزشکان، مهارت های بالینی فرض می شود. طبق تعریف، پزشکان افراد باهوشی هستند. خوب، شاید برخی در کاری که انجام می دهند کمی باهوش تر یا بهتر باشند. مطمئناً هوش آنها (باهوش بودن) برای موفقیت ضروری است.

اما مهارت های رابطه نیز بخش مهمی از معادله است. افرادی که مسائل اجتماعی را جدی می گیرند – به طور منظم روابط پایدار با دیگران ایجاد می کنند – احتمالاً به سطح بعدی می روند. و از موفقیت بزرگتری برخوردارند که به طور قابل توجهی سریعتر به دست می آید.

یک مثال عالی که به ذهن می رسد داستان دوست من مایک است.

من و مایک با هم در کالج بودیم و تقریباً در همان زمان به کالیفرنیا آمدیم. من دوست دارم فکر کنم که از هوش معقولی برخوردارم. به همین ترتیب، دوست من مایک یک فرد نسبتاً باهوش بود.

در حرفه تجاری مایک، یکی از افراد باهوش بودن قطعا یک دارایی مهم بود. افراد باهوش و خلاق زیادی در صنعت سرگرمی وجود دارند — مشتاق و قادر به نشان دادن چقدر باهوش هستند

اما مایک پویایی دیگری برای او داشت.

از منظری وسیع‌تر، پیشرفت سریع حرفه‌ای مایک نیز توسط مهارت‌های اجتماعی عالی تقویت شد. مسیر تجاری و حرفه ای او سر به فلک کشید – بسیار سریعتر از همتایان توانمندش. در یک صنعت بسیار رقابتی و سریع، مایک با A&M Records، CBS Records و اکنون Time Life از کارآموز روابط عمومی به سمت‌های اجرایی ارشد رفت.

روابط شخصی که در طول مسیر ایجاد و حفظ کرد، به او برتری قابل توجهی داد. توانایی او در تقویت و حفظ روابط شخصی به او کمک کرد تا فرصت ها و چالش های مختلف را به دست آورد.

نکته این است: شما از داشتن «هوشمندی‌ها» برخوردار هستید و هوش شما را به دوردست خواهد برد. اما بدون مهارت‌های اجتماعی – و عدم وجود معیارهای بیشتری از روابط – دستیابی به پیشرفت و موفقیت بسیار دشوارتر است.

این مورد برای دوست من مایک بود، اما این مفهوم به راحتی به تجارت به طور کلی و به ارائه مراقبت های بهداشتی به طور خاص منتقل می شود.

روانشناسی پشت این داستان آشناست…

ما وقت نمی‌گذاریم تا این حقیقت ساده را تشخیص دهیم که: افراد دوست دارند با افرادی که دوست دارند تجارت کنند. کتاب نمادین دیل کارنگی، چگونه دوستان به دست آوریم و بر افراد تأثیر بگذاریم. این مملو از مشاوره های تجاری و شخصی قابل اعتماد و آزمایش شده است. قابل توجه است که در سال 1936 منتشر شد … در زمان رکود بزرگ … زمانی که موفقیت به سختی یافت می شد.

پذیرش انفجاری رسانه‌های اجتماعی (SM) در آمریکا تا حد زیادی توسط تعاملات بین گروه‌ها و افراد و بین آن‌ها تقویت شده است. پلتفرم‌های بسیار محبوب و در دسترس SM اتصال و روابط را تسهیل می‌کنند… حتی در میان غریبه‌هایی که فقط یک علاقه مشترک یا علاقه متقابل دارند.

افراد ترجیح می دهند دکتری داشته باشند که دوست دارند. اما بیشتر از این، بیشتر مردم خواهان رابطه با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود هستند. زمینه یک رابطه “تجارت بهتر” برای همه است. این شامل اعتماد بیشتر، ارتباطات صادقانه و باز، و ارتباط مستمر با تعامل فعلی و آینده است.

گاهی اوقات، تراکنش‌های معمول تجاری سریع و ساده هستند و زمان کمی برای ایجاد رابطه یا رابطه می‌دهند. اما برای تعاملات مهم – مانند ایجاد و تقویت رابطه بین یک آژانس تبلیغاتی و یک مشتری اصلی به عنوان یک مثال – یک رابطه محکم برای یک ترتیب کاری خوب که منجر به موفقیت می شود، ضروری است.

داستان دوست من مایک یک یادآوری است. در دراز مدت، روابط شما را فراتر از هوشمندی به تنهایی خواهد برد.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید