شما در حال مشاهده هستید روندهای بازاریابی بهداشت و درمان برای سال 2018

روندهای بازاریابی بهداشت و درمان برای سال 2018

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Blue tower viewer over the ocean[اول از دو قسمت. برای برنامه ریزی سال 2018 و بعد از آن.] کاملاً سخت است، اما برای جذب مداوم بیماران جدید، بیمارستان مدیران، پزشکان و متخصصان بازاریابی با چشم انداز در حال تغییر مبارزه می کنند. پیگیری آخرین روندها و دیدگاه‌ها در بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی یک تمرین آینده‌نگر در برنامه‌ریزی است.

وقتی برای یک منظره در ارتفاع بالا وقت دارید، یک یا دو لحظه تأمل برخی از راه‌های تغییر جامعه را نشان می‌دهد. اینترنت و دنیای دیجیتال – که خود بازیگران مهمی در بازاریابی مراقبت های بهداشتی هستند، از جمله سئوی بیمارستان– در بسیاری از زمینه ها تغییرات قابل توجهی ایجاد می کنند. زندگی روزمره.

چیزهایی که از صحنه جامعه ناپدید می شوند…

این مثال‌ها را در نظر بگیرید و تصور کنید که چگونه بر روند بازاریابی و تبلیغات تأثیر می‌گذارند.

جامعه بدون چک. سیستم مالی کشور اکنون کارت‌های اعتباری نقطه خرید، کارت‌های نقدی، پرداخت‌های آنلاین بانکی بدون چک، Google Wallet، Apple Pay و تعداد معدودی از تراکنش‌های دیجیتال دیگر را تسهیل می‌کند. دنیای مالی می داند که پول ارزش زمانی دارد و سرعت خرید یا پرداخت آنلاین سریعتر از تمبر پستی است.

اخبار بدون کاغذ. روزنامه قدیمی – با جوهر روی کاغذ – در حال کوچک شدن است و تقریباً وجود ندارد. بله، برخی از نسخه های چاپی هنوز وجود دارند. اما تعداد انتشارات، اندازه فیزیکی مقاله و تعداد خوانندگان/تیراژ در حال کاهش است. و درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی پولی با خوانندگانی که زمانی غالب بودند، کاهش می‌یابد.

چه کسی به دستگاه فکس نیاز دارد؟ کیپلینگر آن را چیزی می نامد که از مردن خودداری می کند. فقط چند مطب پزشک، داروخانه و برخی مشاغل منتخب هنوز دستگاه فکس دارند. ما مطمئن نیستیم که چرا عصر دیجیتال نتوانسته است در نهایت این باقیمانده دوران نوسنگی را از بین ببرد.

آنچه در ادامه می‌آید برخی از ایده‌های جذاب و آینده‌نگر از رادار آژانس دائمی ما است. یک سال پیش در این هفته، پریسکوپ ما چندین روند را برای سال پیش رو برجسته کرد. در میان این موارد، می‌خواهید به نظارت و تنظیم استراتژی و تاکتیک‌ها برای این مفاهیم مهم ادامه دهید:

ابتدا برای صفحه موبایل بهینه سازی کنید. صفحه نمایش کوچک همه جا وجود دارد و اولین سطح جهانی برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی است. تقریباً همه در ایالات متحده (95 درصد) از نوعی تلفن همراه دارند. اما مهم‌تر از آن، بر اساس تحقیقات پیو، بهتر از ۷۵ درصد آمریکایی‌ها صاحب گوشی‌های هوشمند هستند. برای سنین 18 تا 29 سال جمعیتی (گروهی که هرگز بدون اینترنت نبوده اند)، مالکیت گوشی هوشمند بیش از 90 درصد است. ارسال و دریافت ایمیل، ایجاد اتصال به اینترنت و انجام تحقیقات آنلاین فوری به طور مداوم و فوری در دست آنهاست.

شخصی‌سازی، شخصی‌سازی و بهره‌مندی. با یک گوشی هوشمند در جیب همه، سیستم‌های تحویل بازاریابی پیچیده‌تر و دقیق‌تر هستند. سیستم‌ها اکنون مکان، علایق کاربر را شناسایی می‌کنند و محتوای به موقع، شخصی و مرتبط را به صورت یک به یک ارائه می‌کنند. و بازپرداخت قابل توجه است. جای تعجب نیست که تحقیقات HubSpot به ما می گوید که محتوای شخصی سازی شده بهتر از 40 درصد از محتوای غیرشخصی بهتر است. در نظرسنجی دیگری، بیش از 80 درصد از متخصصان بازاریابی، شخصی سازی را با نتایج بهتر اعتبار می دهند. همانطور که اتوماسیون بازاریابی دیجیتال، نمایه کاربری ایجاد می کند، پیام های مرتبط و بسیار شخصی سازی شده علاقه بیشتر و پاسخ بهتری ایجاد می کند. به عنوان مثال، فناوری ژئوفنسینگ یا geotargeting قادر است مکان مصرف کننده و دستگاه هوشمند او را شناسایی کند. و سیستم‌های هدف‌گیری مجدد، به عنوان مثالی دیگر، تبلیغات را به افرادی ارائه می‌دهند که نمایه فعالیت علاقه خاصی نشان داده است.

برنامه بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی ۲۰۱۸ خود را با استراتژی‌ها، تاکتیک‌ها و ایده‌هایی از فهرست آینده‌اندیشی ما افزایش دهید. قسمت دوم: دیدگاه ها و روندهای بازاریابی بیشتر برای برنامه ریزی 2018 را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید