شما در حال مشاهده هستید روندهای بازاریابی موبایلی اسپانیایی: رسیدن به “مصرف کنندگان فوق العاده” تلفن های هوشمند

روندهای بازاریابی موبایلی اسپانیایی: رسیدن به “مصرف کنندگان فوق العاده” تلفن های هوشمند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Woman sitting on a couch, holding a baby, looking intently at cellphone اسپانیایی‌ها به عنوان «مصرف‌کنندگان فوق‌العاده» تلفن همراه شناخته می‌شوند: فعال‌ترین کاربران گوشی‌های هوشمند در میان جمعیت‌های ایالات متحده در واقع، به گفته نیلسن، اسپانیایی ها حدود 14 ساعت در هفته را صرف استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند و جستجوی آنلاین می کنند. روی گوشی هایشان

به‌عنوان جمعیتی که سریع‌ترین رشد را در کشور دارد، یافتن راه‌هایی برای دستیابی به این مخاطبان هوشمند هوشمند با استراتژی‌های بازاریابی تلفن همراه مبتنی بر شواهد بسیار مهم است. اگر بازاریابی شما برای کاربران گوشی های هوشمند بهینه نشده است، دوره جمعیتی اسپانیایی را نادیده می گیرید.

مرتبط: بازاریابی به اسپانیایی‌ها: رویکردی بین نسلی

روند استفاده از موبایل اسپانیایی‌ها فقط در حال افزایش است

افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند در میان جمعیت‌شناسی اسپانیایی‌تبار در مقایسه با غیراسپانیایی‌ها بسیار چشمگیر است، به‌ویژه وقتی صحبت از مصرف ویدیو می‌شود.

طبق گزارش PwC، 90٪ از مصرف کنندگان اسپانیایی تبار به طور مرتب ویدیوها را در تلفن های هوشمند خود تماشا می کنند، در حالی که فقط 80٪ غیر اسپانیایی ها پخش کننده های تلفن همراه فعال هستند. . آنها همچنین در ماه حدود 26 ساعت ویدیو را روی تلفن های هوشمند خود پخش می کنند – در مقایسه با میانگین کلی 19 ساعت.

مصرف‌کنندگان اسپانیایی تلفن همراه در حال جستجوی آنلاین هستند، (بسیاری از) ویدیوها را پخش می‌کنند و اغلب از برنامه‌ها استفاده می‌کنند. از Waze (یک برنامه ناوبری تلفن همراه) گرفته تا Linkedin، اسپانیایی ها به طور فزاینده ای در برنامه هایی با پتانسیل تبلیغاتی عظیم قرار می گیرند.

چه چیزی بیشتر، کمتر اسپانیایی‌ها نسبت به غیراسپانیایی‌ها دیدگاه منفی نسبت به تبلیغات آنلاین دارند. به عبارت دیگر، اسپانیایی‌ها بیشتر به تبلیغات شما اعتماد می‌کنند، می‌خوانند و روی آن کلیک می‌کنند.

چرا گرایش به موبایل؟

در دنیای امروزی، گوشی‌های هوشمند تقریباً یک ضرورت هستند. اکثر مردم به تلفن هوشمند دسترسی دارند، اما افراد کمتری، به ویژه اسپانیایی‌ها، از رایانه‌های خانگی به عنوان منبع اصلی دسترسی به اینترنت استفاده می‌کنند.

اکثر برنامه‌های تلفن هوشمند مستلزم پرداخت هزینه برای داده هستند. وقتی 93 درصد از خانواده های اسپانیایی تبار یک یا چند گوشی هوشمند دارند، وای فای خانگی یا پهنای باند فقط هزینه دیگری است که ممکن است برای یک «سوپر مصرف کننده» موبایل بیش از حد به نظر برسد.

در بیشتر موارد، گرایش به سمت تلفن همراه ارتباط چندانی با در دسترس بودن برنامه‌نویسی به زبان اسپانیایی ندارد. در واقع، حتی در بین نسل اول اسپانیایی ها، جمعیت تمایل دارند از محتوای انگلیسی زبان نسبت به محتوای اسپانیایی زبان لذت ببرند و به آن اعتماد کنند. .

این چه معنایی برای سازمان‌های بهداشتی دارد

هنگام ارتباط و بازاریابی با مصرف کنندگان رسانه های اسپانیایی، همه موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • اسپانیایی ها سریع ترین مصرف کنندگان محتوا در دستگاه های تلفن همراه هستند.
 • در حالی که برخی از اسپانیایی‌ها مصرف محتوا را در شبکه‌های اسپانیایی زبان (عمدتاً نسل اول اسپانیایی‌ها) ترجیح می‌دهند، اکثریت آنها محتوا را در شبکه‌های انگلیسی زبان مصرف می‌کنند.
 • در واقع، مصرف کنندگان اسپانیایی تبار به طور کلی پس از دیدن یک تبلیغ در یک شبکه انگلیسی زبان، احتمال بیشتری برای خرید محصول یا رزرو قرار ملاقات دارند.

نحوه بهینه سازی وب سایت برای موبایل

برای آزمایش سایت خود برای بهینه سازی موبایل، کافی است از وب سایت خود در یک مرورگر تلفن همراه دیدن کنید. (همچنین می توانید اندازه مرورگر رایانه خود را به یک پنجره با اندازه موبایل کاهش دهید).

بررسی کنید که محتوا مانند مرورگر دسکتاپ باشد. و اینکه همه لینک ها و دکمه ها کار می کنند و به صفحات مناسب در سایت شما منتهی می شوند. در غیر این صورت…

 • سایت باید در کمتر از 3-5 ثانیه بارگیری شود.
 • منوی تاشو “همبرگر” در گوشه بالا باید سایت شما را برای پیمایش از دستگاه تلفن همراه آسان کند.
 • ترجمه سایت شما باید امکان پذیر باشد. این بدان معناست که همیشه باید از متن زنده به جای تعبیه متن در تصاویر استفاده کنید.
 • شماره تماس باید به راحتی قابل دسترسی و کلیک باشد.
 • پر کردن فرم در سایت شما باید ساده باشد.

فرصت‌های تبلیغات درون‌برنامه

در مجموع، اسپانیایی‌ها (و سایر افراد جمعیتی) بیشتر وقت خود را در برنامه‌ها می‌گذرانند. و این برنامه‌ها مدام در حال گسترش دامنه و فرصت‌های تبلیغاتی خود هستند.

از آنجایی که اسپانیایی‌ها به سمت مصرف ویدیو گرایش دارند، یوتیوب مکانی عالی برای شروع تبلیغات موبایلی برای جمعیت اسپانیایی است. علاوه بر این، اسپانیایی ها در هر بازدید از فیس بوک حدود 17.2 دقیقه وقت می گذارند.

راهنمای بازار اسپانیایی AHAA اشاره می‌کند که هزاره‌های اسپانیایی 49 درصد بیشتر از سایر جمعیت‌شناسی از LinkedIn استفاده می‌کنند، که آن را به مکانی عالی برای جستجوی کارمندان جدید تبدیل می‌کند.

در نهایت، برنامه ناوبری مبتنی بر جامعه تلفن همراه Waze را نادیده نگیرید، مکانی عالی برای دستگیری اسپانیایی‌ها و سایر جمعیت‌شناختی‌ها در حین حرکت از مکانی به مکان دیگر یا کاری به شغل دیگر. تبلیغات Waze از طریق پین‌های مارک دار یا جستجوی تبلیغاتی کار می‌کنند و یادآوری روزانه برای بازدید از دندانپزشک یا برنامه‌ریزی معاینه در مطب پزشک در طول مسیرشان را ارائه می‌دهند.

بستگان را فراموش نکنید

در نهایت، هنگام دستیابی به مخاطبان تلفن همراه در فضای مراقبت‌های بهداشتی، فراموش نکنید که مخاطبان هدف شما ممکن است با جمعیت‌شناسی بیمار هدف شما متفاوت باشند. اغلب، زنان نان آور خانه و تصمیم گیرندگان اصلی هستند و قرار ملاقات هایی را برای مادر، پدر، بچه ها و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها تعیین می کنند.

این بدان معناست که زنان لاتین همچنین جمعیتی هستند که به دوستان، پسرعموها، خاله ها و خانواده بزرگ خود توصیه می کنند. با توجه به راهنمای بازاریابی اسپانیایی AHAA، زنان لاتین در رسانه های اجتماعی 11 درصد بیشتر از حد متوسط ​​توصیه می کنند. بازاریابی را در نظر بگیرید که نه تنها به یک جمعیت هدف واحد می رسد، بلکه زنان به احتمال زیاد در جای خود تصمیم می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید