شما در حال مشاهده هستید روندهای ویدیوی آنلاین: دستیابی به بینندگان ارزشمند اما گریزان

روندهای ویدیوی آنلاین: دستیابی به بینندگان ارزشمند اما گریزان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

video content onlineمصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی – مخاطبانی که متخصصان بازاریابی بیمارستانی و پزشکی هدف قرار می دهند – به طور فزاینده ای دسترسی موثر با محتوای ویدیویی دشوار است.

برخی از گرایش‌ها در این ترکیب فنی شامل اشتراک‌های تلویزیون کابلی است، که در آن بسته برنامه‌نویسی شامل هزاران کانال می‌شود… از جمله ده‌ها کانال که برای آن پول پرداخت می‌کنید، اما به ندرت تماشا می‌کنید.

خانه‌های دارای اینترنت و سرویس Wi-Fi در حال پخش Netflix و سایر محتوای دیجیتال هستند. به این ترکیب، موج جدیدی از افرادی را اضافه کنید که «قطع‌کننده‌ها» (که خدمات کابلی خود را ترک کردند) و «بدون سیم» (که هرگز مشترک نبوده‌اند) هستند.

محتوای ویدیویی یکی از قوی‌ترین است ابزارهایی برای بزرگنمایی پیام های بازاریابی، تبلیغات و آموزشی مراقبت های بهداشتی. و برای بسیاری، یک طرح رسانه تلویزیونی که با دقت ساخته شده است، گسترده و مؤثر است. اما دنیای رسانه‌های چند صفحه‌ای، چند دستگاهی و چند پلتفرمی تقریباً همه را در بر می‌گیرد. و بدون راهنمایی حرفه‌ای، پیمایش رسانه‌های پخش می‌تواند دشوارتر و گران‌تر باشد.

youtube google thinkدر میان گرایش‌های مخاطب: با افزایش بند ناف و هرگز بند ناف، طبق ThinkWithGoogle “زمان ویدیوهای آنلاین بالا می رود” . در آمریکای شمالی، «نیمی از بینندگان زیر 32 سال مشترک یک سرویس تلویزیون پولی نیستند. و از هر 10 نفر، شش نفر پلتفرم‌های ویدئویی آنلاین را به تلویزیون زنده ترجیح می‌دهند.»

مخاطبان هدف 18 تا 49…

جای تعجب نیست که اعدادی از این دست توجه را به YouTube جلب می کنند. البته گوگل مالک یوتیوب است، اما اعداد تحقیقاتی قابل توجه است. “در یک ماه به طور متوسط، هشت نفر از هر 10 نفر در گروه جمعیتی 18 تا 49 ساله یوتیوب را تماشا می کنند.” و “در سال 2015، افراد 18 تا 49 ساله چهار درصد زمان کمتری را صرف تماشای تلویزیون کردند، در حالی که زمان حضور در YouTube 74 درصد افزایش یافت.”

بیننده‌های متصل به فناوری چندین گزینه صفحه نمایش دارند… تلفن همراه، لپ‌تاپ، رومیزی و اتاق نشیمن. و داده‌های گوگل به ما می‌گویند که «تنها در موبایل»، «یوتیوب بیشتر از هر پخش شبکه تلویزیونی کابلی به افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله دسترسی دارد». و «در میان هزاره‌ها، YouTube دو سوم ویدیوهای آنلاین پریمیوم تماشا‌شده در دستگاه‌ها را به خود اختصاص می‌دهد».

واضح است که YouTube یک گزینه مؤثر برای دستیابی به افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله است، به‌ویژه جمعیت غیرقابل کنترل گریزان. به‌علاوه، صفحه‌نمایش‌های کوچک در همه جا، دستگاه‌های انتخابی در هر زمان و هر مکان برای بسیاری از بینندگان وجود دارند.

پلتفرم YouTube بسیار قوی، آسان برای استفاده و طراحی شده است تا به کاربران کمک کند پیام های بصری خود را به نمایش بگذارند. ایجاد یک کانال YouTube با مارک برای محتوای شما رایگان است و به بازدیدکنندگان کمک می‌کند موضوعات و مطالب ویدیویی مرتبط را کشف کنند.

برنامه‌های بازاریابی و تبلیغات بهداشت و درمان و بیمارستان باید نحوه استفاده از ویدیوی آنلاین را برای بیشترین اثربخشی در نظر بگیرند. اگر کمک حرفه ای می خواهید به ما اطلاع دهید. برای شروع، این پست های آموزنده را از کتابخانه ما در نظر بگیرید، یا ببینید چگونه بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهیم:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید