سالمندان در یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به دنبال چه هستند؟

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

 

What Are Seniors Looking for in a Healthcare Provider?

از 1 ژانویه 2011 آغاز شد — روزی که اولین بیبی بومرها 65 ساله شدند. این بیش از 53 میلیون بزرگسال مسن نیاز به مراقبت های بهداشتی دارند، اما ارتباط با آنها داستان دیگری است. سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی چگونه می‌توانند جذب بیمار و تعامل را بهبود بخشند در میان بیبی بومرها و نسل خاموش؟

رسیدگی به نگرانی های سلامت سالمندان

هزاره‌ها در سال‌های اخیر به لطف قدرت خرید رو به رشدشان بر ذهن بازاریابان تسلط یافته‌اند. اما وقتی صحبت از استفاده از مراقبت‌های بهداشتی به میان می‌آید، سالمندان غالب هستند – این یکی از بزرگترین دلایلی است که بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید رویکرد خود را برای جذب افراد مسن اصلاح کنند.

چندین گرایش تنها بر نیاز به مشارکت بیشتر سالمندان در مورد رفتارهای سالم تأکید دارند. گزارش ارشد 2019 در رتبه‌بندی سلامت آمریکا خاطرنشان می کند، “اگرچه سالمندان جوان تر (65 تا 74 ساله) وضعیت سلامتی بالایی را گزارش می دهند، اما میزان برخی از رفتارها و پیامدهای ناسالم در حال افزایش است.” در یک مقایسه 15 ساله (2002 تا 2017)، گزارش ارشد سال 2019 نشان داد که در بین افراد 65 تا 74 ساله:

 • چاقی 36 درصد بیشتر است؛
 • دیابت 36 درصد بیشتر است. و
 • نوشیدن بیش از حد الکل 42 درصد بیشتر است.

با توجه به روندهای فوق، جای تعجب نیست که اعداد برای افراد مسن مبتلا به فشار خون نیز قابل توجه است. طبق داده های CDC:

 • 61.1 درصد از مردان 65 تا 74 ساله به دلیل فشار خون بالا هستند و/یا تحت درمان هستند؛
 • به همین ترتیب، 67.4 درصد از زنان 65-74 ساله برای HBP هستند و/یا تحت درمان هستند. و
 • نزدیک به 75 درصد از مردان و زنان 75 ساله و بالاتر نیز فشار خون بالا دارند.

اما این همه خبر بد نیست. گزارش سالمندان سال 2019 همچنین به افزایش 11 درصدی در سالمندانی که از سلامت بسیار خوب یا عالی گزارش می‌کنند و کاهش 22 درصدی نرخ مرگ و میر در میان سالمندان اشاره کرد. ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند روی حفظ سلامت سالمندان تمرکز کنند و در عین حال تعامل بیشتری را بین بقیه ایجاد کنند.

بازاریابی مراقبت های بهداشتی را با انتظارات سالمندان هماهنگ کنید

سازمان های مراقبت های بهداشتی از کجا می توانند شروع کنند؟ نه با تکیه بر تغییرات سطحی در مواد بازاریابی موجود، مانند اندازه فونت بزرگتر و تصاویر افراد مسن. در عوض، ارائه دهندگان باید به مسائل واقعی که اولویت اصلی برای سالمندان (و برای بسیاری از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی دیگر) است، از جمله راحتی و سهولت دسترسی، که می تواند زمانی که حمل و نقل به دلیل عوامل اقتصادی یا سلامتی به راحتی در دسترس نباشد، مشکل سازتر شود. مشکلات.

علاوه بر این، سالمندان به دنبال خدمات تخصصی و متناسب با سن هستند. و مهمتر از همه، آنها مایل به تجربیات مثبت بیمار هستند.

سپس، با در نظر گرفتن این اولویت‌ها، بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان می‌توانند بر بازاریابی به موقع و جذاب مراقبت‌های بهداشتی برای سالمندان تمرکز کنند.

 1. ارتباط پیام‌رسانی را با استفاده از بخش‌بندی روانشناختیبهبود بخشید > — بیماران ممکن است ویژگی های جمعیت شناختی مانند سن، جنس یا بیماری های تشخیص داده شده را داشته باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها یکسان فکر می کنند. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی زیست رایان، افراد را بر اساس آنچه در مورد سلامتی و تندرستی باور دارند، از نظر ارتباط برای حمایت از تصمیم‌گیری و انگیزه‌های آنها برای انجام رفتارهای سالم‌تر، به پنج بخش تقسیم می‌کند. این به بیمارستان ها و سایر سازمان های مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا ارتباط تلاش های بازاریابی خود را بهبود بخشند.
 2. تجارب شخصی‌سازی‌شده ایجاد کنید — نسل‌های قدیمی‌تر در دنیای سلف‌سرویس بزرگ نشدند. برخلاف نسل‌های جوان‌تر که با ناوبری غیرشخصی و خودکار در تلفن یا وب‌سایت راحت هستند، نسل‌های قدیمی‌تر از تعاملات زنده استقبال می‌کنند. دسترسی سالمندان به یک شخص واقعی را بدون اجرای یک دستکش خسته کننده از دستورالعمل های خودکار آسان کنید.
 3. از کانال‌های ارتباطی متعدد برای به حداکثر رساندن دسترسی بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی استفاده کنید – استراتژی‌های جذب بیماران ارشد نباید به کانال‌های چاپی و پخش سنتی محدود شود. تحقیقات اخیر Pew نشان داده است که 73 درصد از بزرگسالان 65 سال و بالاتر از اینترنت استفاده می کنند و تحقیقات انجام شده در سال 2017 نیز افزایش پذیرش فناوری در میان 65+ مجموعه را نشان داد. در حالی که تنها 17 درصد از بزرگسالان بالای 80 سال گوشی هوشمند دارند، 59 درصد از بزرگسالان 65 تا 69 سال دارند. و با وجود تعداد بیشتری از بیبی بومرزها که هنوز به جمع افراد بالای 65 سال می پیوندند، تعداد سالمندانی که با گوشی هوشمند آشنا هستند فقط افزایش خواهد یافت. رسانه های اجتماعی سالمندان را نیز جذب می کنند. امروزه، 34 درصد از سالمندان از سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر استفاده می کنند.
 4. این را ساده نگه دارید— ممکن است سالمندان از فناوری استقبال کنند، اما همچنان نسبت به آن محتاط هستند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت و برنامه های شما به راحتی قابل پیمایش هستند، از فضای خالی استفاده می کنند و از زبان ساده استفاده می کنند. ویدیوهای توضیح دهنده برای کمک به سالمندان برای درک روش های پیچیده یا ترویج بهترین شیوه های سلامت و تندرستی مفید هستند.

به قول معروف، “سن فقط یک عدد است.” امروزه بسیاری از سالمندان پس از بازنشستگی از نظر بدنی فعال هستند. بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای سالمندان باید این نگرش را بپذیرد و بر این نکته تاکید کند که چگونه تغذیه بهتر، عادات سالم و تندرستی زندگی را به بهترین شکل ممکن در هر سنی ممکن می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی که به جذب بیمار مربوط می شود، کاغذ سفید ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید