شما در حال مشاهده هستید سال سلامت از راه دور: چگونه سلامت دیجیتال مراقبت های بهداشتی را بعد از سال 2020 شکل خواهد داد

سال سلامت از راه دور: چگونه سلامت دیجیتال مراقبت های بهداشتی را بعد از سال 2020 شکل خواهد داد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Senior talking to doctor during televisit on tablet

Telehealth در 2020 به یک سفر بی‌نظیر تبدیل شده است.، اما آینده آن هرگز روشن تر به نظر نمی رسد. اکنون راه را برای سلامت دیجیتال برای سال‌های آینده هموار کرده است که اکثر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در حال گسترش همه گزینه‌های سلامت دیجیتال خود در طول همه‌گیری هستند.

همانطور که به سال 2021 و پس از آن نگاه می کنیم، در اینجا برخی از راه هایی وجود دارد که سلامت دیجیتال تأثیر قدرتمندی بر آینده ارائه مراقبت های بهداشتی دارد.

تجدید درخواست ابزارهای دیجیتال سلامت

چند بیمار قبل از همه گیری از سلامت از راه دور استفاده می کردند؟ تعدادی بودند، اما نه خیلی زیاد.

در زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه سراسری که به نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می پردازد، تنها 11.6 درصد از مصرف کنندگان قبلاً از سلامت از راه دور برای مراقبت از خود استفاده کرده بودند. در حال حاضر، نزدیک به یک سوم بیماران احتمالاً از سلامت از راه دور به عنوان بخشی از برنامه مراقبت خود استفاده می کنند.

و این تغییر در اولویت فقط برای سلامت از راه دور اعمال نمی شود. بسیاری از بیماران مشتاق به استفاده از ابزارهای سلامت دیجیتال از جمله نظارت از راه دور، پیام رسانی ایمن و تشخیص خانگی برای مدیریت سلامت خود هستند.

جمعیت عمومی

فناوری‌های مورد استفاده برای مدیریت سلامت قبل از COVID-19 (قبل از مارس 2020)

تکنولوژی‌هایی که احتمالاً برای مدیریت سلامت پس از COVID-19 استفاده می‌شوند

مشاوره پزشکی از راه دور/مشاوره مجازی 11.6%

30.5%

نظارت از راه دور 9.7% 13.6%
پیام‌رسانی ایمن با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی از طریق یک برنامه یا پورتال آنلاین 16.8٪ 22.0%
پیام متنی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی از طریق تلفن 11.0% 17.4%

تست خانگی/تشخیص بیماری ها یا شرایط سلامت

5.4% 10.3%

بیماران دیگر مانند گذشته این گزینه ها را نادیده نمی گیرند. آن‌ها این ابزارهای دیجیتال را راه‌هایی مناسب برای بهبود نتایج سلامت و راه آینده خود می‌دانند. ارائه‌دهندگان با گنجاندن این ابزارها در مدل‌های مراقبت خود، توجه داشته و با آن سازگار می‌شوند.

برای روشن بودن، برخی از انواع بیماران وجود دارند که اولین راه حل های سلامت دیجیتال را پذیرفته اند در حالی که برخی دیگر عقب مانده اند. مدل بخش‌بندی روان‌شناختی زیست رایان، مصرف‌کنندگان سلامت را بر اساس نگرش‌ها، رفتارها و انگیزه‌هایشان در مورد سلامت و تندرستی طبقه‌بندی می‌کند. دو بخش روان‌شناختی مسئول بیش از 70 درصد استفاده از سلامت از راه دور قبل از همه‌گیری بودند و به نظر می‌رسد پیشروان استفاده پیش‌بینی‌شده در دوران کووید-19 باشند. با این حال، همه بخش ها نشان دهنده افزایش مورد انتظار در استفاده از سلامت دیجیتال به طور کلی است.

همانطور که این ابزارها بهبود می یابند و به جریان اصلی تبدیل می شوند، بیماران بیشتر به سمت آنها گرایش پیدا می کنند. به همین دلیل است که ادغام این ابزارها از طریق سکوی سلامت دیجیتال کلید رشد آتی در سهم بازار و درآمد.

تجربه بیمار را تغییر شکل دهید

سفر مراقبت‌های بهداشتی یک بیمار برای سال‌ها یکسان بوده است. یک بیمار احساس بیماری می کند، با پزشک تماس می گیرد تا یک قرار ملاقات تعیین کند، حضوری برای قرار ملاقات با پزشک خود می رود و سپس، بر اساس توصیه های پزشک، برنامه مراقبتی را دنبال می کند.

این موضوع با استفاده از اینترنت با خود تشخیصی کمی تغییر کرده است، اما با استفاده سریع از ابزارهای سلامت دیجیتال می‌تواند نسبت به چند سال پیش تغییر زیادی کند. برای مثال، یادآوری‌های قرار ملاقات خودکار از طریق سکوی سلامت دیجیتال می‌تواند بیماران را تشویق کند تا معاینات منظم را برنامه‌ریزی کنند و در مقابل منتظر بمانند تا زمانی که مریض شدن برای رفتن به دکتر یا ممکن است ندانید که حالتان خوب نیست و یک هشدار از دستگاه پزشکی خانگی به پزشکتان می‌گوید که به مراقبت پزشکی نیاز دارید.

رویکرد مراقبت حضوری نیز ممکن است تغییر کند. همه گیری نشان داده است که قرار ملاقات حضوری ممکن است برای برخی از بیماران بهترین ایده یا حتی برای برخی دیگر ضروری نباشد. مشاوره های مجازی مانند مراقبت های پس از عمل یا مراقبت های معمول به راحتی برای افزایش جریان و راحتی بیمار رایج تر می شوند.

تجربه بیمار برای همه می‌تواند بر اساس ترجیحات و نیازهای مراقبت‌های بهداشتی‌شان به شدت تغییر کند. این بدان معنا نیست که سلامت دیجیتال جایگزین مراقبت حضوری خواهد شد، اما ارائه راه های متعدد برای مراقبت، این کار را برای بازار شما بسیار آسان تر می کند. به اشتراک بگذارید تا رشد کنید.

بهبود نتایج سلامت

دیگر لازم نیست هر قرار ملاقاتی در مطب پزشک باشد. Telehealth به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا در آسایش خانه خود یا هر جای دیگری که برایشان مناسب است قرار ملاقات داشته باشند. در طول همه‌گیری، این روش به‌ویژه توسط افراد مبتلا به شرایط بهداشتی زمینه ای برای سایر بیماران، آنها این روش را صرفاً برای راحتی انتخاب می کنند.

در هر صورت، همه این بیماران نتایج سلامت خود را با ماندن در بالای قرارهای خود بهبود می بخشند. و هنگامی که واکسنی وجود دارد، افزودن سلامت از راه دور به عنوان یک گزینه قرار ملاقات به بهبود نتایج سلامت برای همه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی کمک می کند. .

این تنها آغازی است که چگونه سلامت از راه دور چشم انداز مراقبت های بهداشتی را در سال های آینده شکل خواهد داد. به همین دلیل است که انطباق اولیه ابزارهای سلامت دیجیتال برای ارائه دهندگان بسیار مهم است. این نه تنها موفقیت مراکز آنها را تعیین می کند، بلکه نتایج سلامت برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را نیز تعیین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید