سرنوشت ACA هر چه که باشد، در اینجا به این موضوع اشاره شده است که چرا مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی اینجا باقی می ماند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

aca-future.jpg

تصویب قانون حمایت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه (ACA) ممکن است مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی را تسریع کرده باشد، اما به عنوان HealthLeaders Media سال گذشته اشاره کرد، “مصرف گرایی حداقل برای یک دهه است که به صنعت مراقبت های بهداشتی نفوذ کرده است، و بیماران به طور فزاینده ای مانند مصرف کنندگان عمل می کنند. انتخابی در گزینه های مراقبت های بهداشتی خود دارند و سعی می کنند بهترین تصمیم را از نظر کیفیت و هزینه بگیرند، درست مانند هر کالای دیگری.

هنوز نظرسنجی از 100 بیمارستان و سیستم های بهداشتی ایالات متحده که در سال گذشته انجام شد نشان داد که در حالی که 66 درصد از پاسخ دهندگان اذعان داشتند که درک رفتارها و انتظارات بیماران بسیار مهم است، فقط 25 درصد در واقع اطلاعات مربوط به بیمار را دارند. تا به آنها کمک کند تا به یک سازمان مصرف کننده محور تبدیل شوند. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی اینجا باقی می‌ماند—و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید تکامل یابند، هر چه زودتر، بهتر.

حساسیت به هزینه مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی را هدایت می‌کند

دیدن بیماران به عنوان مصرف کننده فراتر از یک تغییر ساده در واژگان است. بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید تاکتیک های مورد استفاده توسط سایر صنایع مصرف کننده محور را برای ارائه ارزش، کیفیت و راحتی بپذیرند.

عدم اطمینان مداوم در مورد آنچه که ACA ممکن است تبدیل شود – یا با آن جایگزین شود – بعید است انتظارات مصرف کنندگان را برای مراقبت های بهداشتی با کیفیت، مقرون به صرفه و راحت تغییر دهد. در واقع می‌تواند به آتش مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی دامن بزند، زیرا مصرف‌کنندگان متعجب هستند که اصلاحات بیشتر مراقبت‌های بهداشتی چگونه بر کیف پول‌هایشان تأثیر می‌گذارد.


فقط در دو سال، ثبت‌نام در طرح‌های مراقبت‌های بهداشتی با فرانشیز بالا (HDHPs) از 21 به 29 درصد از کل طرح‌های سلامت افزایش یافته است.

تحقیق بنیاد خانواده کایزر


طرح‌های مراقبت‌های بهداشتی با فرانشیز بالا (HDHPs) از طریق کارفرمایان و در مبادلات بیمه سلامت بیش از همیشه رایج است. تحقیقات بنیاد خانواده کایزر، ثبت نام در HDHPs از 21 به 29 درصد کل برنامه های بهداشتی افزایش یافته است. بیمه‌گران و کارفرمایان انتظار دارند که با قرار گرفتن بیشتر در معرض هزینه‌های مراقبت، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی برای مراقبت‌های بهداشتی باکیفیت با قیمت بهتر خرید کنند.

متاسفانه مصرف کنندگان اطلاعات لازم برای اتخاذ این نوع تصمیمات را ندارند. فرانک هون، استراتژیست تعامل مراقبت های بهداشتی، خاطرنشان می کند: «ما قطعاً شاهد افزایش شدید علاقه مصرف کنندگان به خرید خدمات پزشکی مختلف بوده ایم. شفافیت قیمت یکی از ستون های اساسی مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی از اواسط دهه 2000 بود. در حالی که امروزه در مورد قیمت و کیفیت مراقبت، داده های بیشتری وجود دارد، اما کافی نیست – به خصوص به این دلیل که مصرف کنندگان راحت تر از MRI ​​برای تلویزیون های HD خرید می کنند.

بعلاوه، واقعیت این است که ایالات متحده همچنان بالاترین هزینه مراقبت های بهداشتی را برای هر فرد در مقایسه با سایر کشورها دارد، و سازمان های مراقبت های بهداشتی باید به این موضوع رسیدگی کنند – نه فقط برای برآورده کردن خواسته های بیماران. ممکن است مراکز Medicare و Medicaid بازپرداخت مبتنی بر ارزش را آغاز کرده باشند، اما بیمه‌گران سلامت خصوصی و سازمان‌های بزرگ خودبیمه‌شده نیز برنامه‌های مبتنی بر ارزش را پذیرفته‌اند.

طبق یک مقاله در فوربس در اوایل سال جاری، تقریباً 50 درصد از پرداخت‌های سه تا از بزرگترین شرکت‌های بیمه کشور – Aetna، Anthem و UnitedHealth – از طریق مدل‌های مراقبت مبتنی بر ارزش هستند، و به دنبال افزایش 25 درصدی یا بیشتر این اعداد تا سال 2020 هستند. تحت کنترل گرفتن هزینه‌ها و بهبود شفافیت قیمت و کیفیت، راه درازی را به سوی تحول مراقبت‌های بهداشتی در آمریکا خواهد کرد.

مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی انتظار مراقبت مبتنی بر داده ها را دارند

وقتی مصرف‌کنندگان از آمازون بازدید می‌کنند، یک وب‌سایت یک‌اندازه را نمی‌بینند. هر تعامل با آمازون برای شخصی سازی تجربه بعدی ضبط، ذخیره و استخراج می شود. آمازون محصولات مربوط به خریدهای قبلی، کتاب ها و فیلم ها را بر اساس ژانرهای ترجیحی توصیه می کند.

عمدتاً به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی بیماران، صنعت مراقبت‌های بهداشتی در مورد پذیرش کامل داده‌های مراقبت‌های بهداشتی و تجزیه‌وتحلیل‌ها، پای خود را به سختی می‌کشد. اما از آنجایی که سایر صنایع بسیار نظارت شده مانند بانکداری راهی برای ازدواج با استفاده از داده های مشتری و تجزیه و تحلیل برای بهبود تجربه پیدا کرده اند و حفظ حریم خصوصی داده های مناسب برای انتظارات نظارتی را برآورده کنید، بیمارستان ها و سایر سازمان های مراقبت های بهداشتی باید تجربه مشتری دیجیتال خود را در تجهیزات به دست آورند. با توجه به مسائل مربوط به قابلیت همکاری و اشتراک داده که گرفتن یک دیدگاه کلی از سفر مصرف کننده مراقبت های بهداشتی را به جای مجموعه ای از تعاملات نامرتبط، دشوار می کند، مطمئن بودن یک چالش بزرگ است.

با استفاده از بخش‌بندی روانشناختی برای درک اینکه افراد در مورد مراقبت‌های بهداشتی چه احساسی دارند – برای مشاوره به چه کسانی مراجعه می‌کنند، کجا به دنبال اطلاعات می‌گردند، و چه چیزی باعث ایجاد تعامل و تغییر رفتار می‌شود – بیمارستان‌ها می‌توانند بازاریابی، ارتباط با بیمار و مشارکت حضوری خود را برای ارائه تجربیات شخصی و مرتبط به بیماران تطبیق دهند. که باعث ایجاد وفاداری و اعتماد می شود.


psychographic-segmentation-leader.jpg

۵ بخش‌های روان‌شناختی  /span>


همانطور که متیو چمبرز، CIO Baylor Scott & White Health، به گفت بهداشت مدرن، “پزشکی یک صنعت بسیار متفاوت از خرده فروشی است، اما ما می توانیم از آن و سایر صنایع بیاموزیم تا تجربه ای جذاب تر و راحت تر ارائه دهیم.”

و اگر بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در بهبود تعامل بین بیماران و جمعیت های گسترده تر، هدف نهایی از نتایج بهتر سلامت می تواند رضایت بخش ترین نتیجه از همه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید