شما در حال مشاهده هستید سفیر بیمارستان: ایجاد پل در جامعه و ارتقای برند خود

سفیر بیمارستان: ایجاد پل در جامعه و ارتقای برند خود

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Jenise Celestin

جنیس سلستین

[سری پادکست بلندگوهای SHSMD17] مهمان ما برای این پادکست جنیس سلستین، مدیر روابط اجتماعی در بیمارستان سوئد کووننت است. جنیس با پیتر دو، استراتژیست بازاریابی موفقیت در مراقبت های بهداشتی، به عنوان پیش نمایشی از ارائه SHSMD 2017 صحبت می کند: از کارمند بیمارستان تا سفیر برند: ایجاد پل هایی در جامعه و تقویت برند شما.

در مکالمه امروز، جنیس و پیتر در مورد استفاده از کارکنان بیمارستان به عنوان سفیران روابط اجتماعی صحبت می کنند. این ارائه آتی SHSMD 2017 نحوه حمایت از اهداف استراتژیک سازمانی و تلاش‌های توسعه موجود را نشان می‌دهد.

مکالمه امروز چگونگی تشکیل کمیته راهبری و استخدام سفیران، الهام بخشیدن به اثربخشی سفیر و به حداکثر رساندن دسترسی بیشتر به مدارس، جوامع مذهبی و سایر گروه های محله را مورد بررسی قرار خواهد داد. علاوه بر این، آنها در مورد:

صحبت خواهند کرد

  • فعال کردن نفوذ همتا به همتا در میان کارکنان خود
  • ارزش داوطلبانی که با جامعه درگیر هستند
  • تراز کردن کار بیمارستان با نیازها و علایق جامعه
  • جمع آوری یک کمیته راهبری برای سازماندهی برنامه

پیتر دو: من خوشحالم که به مهمانمان، جنیس سلستین، مدیر روابط اجتماعی از بیمارستان سوئد کووننت، خوش آمد می گویم. با تشکر از شما برای پیوستن به ما. بیایید با اطلاعات کمی درباره ارائه شما در SHSMD 2017 شروع کنیم.

JENISE CELESTIN: موضوع من در SHSMD این است که چگونه کارکنان بیمارستان را برای تبدیل شدن به سفیران برند به کار ببرم و درگیر کنم. این در حال حاضر در بسیاری از بیمارستان‌ها در حال انجام است که در آن کارکنان قهرمان هستند و در مورد امکانات، خدمات و مراقبت زیادی که در جامعه ارائه می‌شود صحبت می‌کنند. و این واقعاً آن را به سطح بعدی می برد و به نحوه کار با این کارمندان و مسلح کردن آنها به ابتکارات کلیدی این مرکز می پردازد.

پیتر: به شنوندگان ما در مورد ویژگی های ایده آل یک موقعیت سفیر بگویید.

JENISE: بخش روابط اجتماعی در بیمارستان ما متشکل از سه کارمند است. و ما متوجه شدیم که کار ما در جامعه تاثیر دارد. اما وقتی می‌توانید از افرادی استفاده کنید که برون‌گرا هستند و در حال حاضر در جامعه خود، با مرکز فرهنگی، با فعالیت‌های کودکان درگیر هستند، به ما امکان می‌دهد بهتر با جامعه خود ارتباط برقرار کنیم. این فراتر از آن چیزی است که سه نفر در بخش ما می توانند انجام دهند.

آنچه ما در سفیران برند خود به دنبال آن هستیم، افرادی است که از قبل با جامعه درگیر هستند، افرادی که راحت با دوستان، همسایگان و همکاران خود در مورد کاری که اینجا در بیمارستان اتفاق می افتد صحبت می کنند. ما به دنبال افرادی هستیم که در حال حاضر در جامعه داوطلب و فعال هستند.

پیتر: یک روز معمولی در زندگی یک سفیر بیمارستان چگونه است؟

JENISE: زیبایی آن این است که سفیران ما در طول روز کارهای زیادی انجام می دهند. اینها افرادی هستند که در تمام سطوح سازمانی شاغل هستند. این افراد شامل افرادی از تیم رهبری ارشد ما هستند. ما افرادی از آزمایشگاه خود داریم. ما تعدادی پرستار داریم. ما افرادی از بخش اورژانس و از مرکز تناسب اندام خود داریم. برنامه سفیر برای تکمیل کارهایی است که افراد در حال حاضر در زندگی روزمره خود انجام می دهند.

پیتر: لطفاً در مورد تغییراتی که دیده‌اید یا موفقیت‌هایی که از زمان راه‌اندازی برنامه داشته‌اید به ما بگویید.

JENISE: بسیاری از کارمندان/سفیران ما ارتباطات بسیاری را بین بیمارستان و جامعه ایجاد کرده اند که ما به تنهایی نمی توانستیم انجام دهیم. ما به رشد برنامه سفیر ادامه می دهیم و اکنون به پروژه بزرگ بعدی فکر می کنیم که می توانیم از طریق این گروه انجام دهیم.

پیتر: احتمالاً انجام این کار آسان نبوده است. برخی از چالش هایی که در ایجاد این برنامه با آن مواجه بوده اید چیست؟

JENISE: یک مشکل برای همه ما زمان است…و زمان لازم برای راه اندازی درست چیزی مانند این. به عنوان یک بیمارستان اجتماعی، ما به محدودیت زمان و منابع محدود محدود هستیم. زیبایی این برنامه این است که سرمایه گذاری مالی حداقل است. سفیران ما در حال حاضر با گروه ها و فعالیت های موجود در جامعه درگیر هستند و هزینه های بسیار کمی به همراه دارد.

یک جنبه مهم که به موفقیت ما کمک می کند این است که مشارکت جامعه بخشی از برنامه استراتژیک بیمارستان است. این به معنای حمایت و پشتیبانی از بالا به پایین در سراسر سازمان برای تقویت پیوندهای ما با جامعه محلی است. این امر تأثیر بسزایی در تضمین موفقیت برنامه داشته است.

یک مورد دیگر این است که ما همچنین با یک کمیته راهبری برای کمک به هدایت برنامه کار می کنیم. کمیته راهبری ما متشکل از حدود ده نفر تلاش کردند تا برنامه را ظرف چند ماه جمع آوری کنند و تلاش های اجتماعی را با موفقیت راه اندازی کنند.

پیتر: از اینکه امروز به ما ملحق شدید متشکریم و این فرصت را به شما می‌دهم تا ایده‌های نهایی را برای مخاطبان خود اضافه کنید.

JENISE: پیام اصلی این است که شما در حال حاضر افرادی را در سازمان دارید که احتمالاً سفیران غیر رسمی هستند، و اجرای چنین برنامه‌ای کاملاً طبیعی بود. کارمندان دریافته‌اند که این کار پاداش‌دهنده است، و ما بازخوردهای خوبی از داخل سازمان و خارج از آن دریافت کرده‌ایم. این یک تجربه فوق العاده با فرصت هایی برای رشد آن از این نقطه به بعد بود.

-0-

برای شنوندگانی که در کنفرانس SHSMD 2017 شرکت خواهند کرد، این ارائه در ساعت 9:15 صبح دوشنبه، 25 سپتامبر خواهد بود. لطفاً در آنجا به ما بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید