شما در حال مشاهده هستید سلامت جامعه در سال 2022 چگونه به نظر می رسد

سلامت جامعه در سال 2022 چگونه به نظر می رسد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor demonstrating how to do CPRسلامت جامعه در طول همه‌گیری مفهومی کاملاً جدید پیدا کرده است. . اعضای جامعه سهم خود را برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 انجام داده اند و به آرامی جامعه به حالت عادی نزدیک تر و نزدیک تر می شود.

اما هنگامی که بیماری همه گیر شروع به محو شدن کرد، چگونه ارائه دهندگان و بیمه گران همچنان مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را درگیر خود نگه می دارند؟ این یک دلیل بزرگ است که چرا روندهای سال 2022 به سمت تعامل بیشتر با بیمار اشاره می کنند.

استفاده از بینش مصرف کننده مراقبت های بهداشتی

در صورتی که ارائه‌دهندگان و بیمه‌گذاران به منابع مناسب نگاه کنند یا بخواهند در تحقیقات بازار خود سرمایه‌گذاری کنند، بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی در دسترس است، اما داده‌های بصری به آسانی به دست نمی‌آیند. بیماران و اعضا مشتاق کار با ارائه دهندگان و بیمه گرانی هستند که درک عمیق تری از اینکه چه کسانی هستند و در مورد سلامتی خود چه می خواهند داشته باشند.

به همین دلیل است که زیست رایان با استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی، که بر روی ایده‌آل‌ها، ارزش‌ها و موارد دیگر فرد تمرکز می‌کند، اسکریپت را بر روی همه آن برگردانده است. برای تعیین انگیزه آنها برای مراقبت از خود. این اطلاعات بینش برای جذاب‌تر کردن پیام‌ها، متن‌ها و هرگونه تعامل دیگر با مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی براساس بخش روانشناختی فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد..

برای برداشتن یک قدم بیشتر، زیست رایان همه این داده‌ها را در پلتفرمی به نام زیست رایان Insights Accelerator™ الف>. این پلتفرم به راحتی با سیستم های مشارکت بیمار ادغام می شود تا این بینش ها را به دست آورد و از آنها برای تلاش های مشارکت بیمار استفاده کند.

Push for Outreach

در دو سال گذشته، همه‌گیری باعث شده بسیاری از ارائه‌دهندگان تلاش‌های مشترک خود را نه تنها با رهبران شهر، مشاغل، سازمان‌های غیرانتفاعی، مدارس، کتابخانه‌ها و سایر سازمان‌ها، بلکه حتی رقبا هدف این بود که با همکاری یکدیگر، آنها بتوانند مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را درگیر و جوامع خود را سالم تر نگه دارند. چندین مسیر وجود دارد که ارائه دهندگان می توانند برای دستیابی به این اهداف طی کنند.

رویدادها و قرار ملاقات ها

اقدامات پیشگیرانه بهداشتی بیش از هر زمان دیگری مهم است، با این حال بسیاری از مردم در طول سال گذشته یا بیشتر به آنها توجه نکرده اند. در حالی که روند شروع به معکوس کردن، کافی نیست. برای ارائه دهندگان ضروری است که بیماران و اعضا را تشویق کنند تا در مورد واکسیناسیونبه‌روز باشند. مانند واکسن کووید-۱۹، غربالگری های پیشگیرانه سلامت و امتحانات سالانه. ارائه‌دهندگان می‌توانند یادآوری‌های قرار ملاقات برای بیماران خود را برای این خدمات ارسال کنند، اما همچنین می‌توانند آن‌ها را از طریق رویدادها و کمپین‌های آگاهی‌رسانی به مردم ارائه دهند.

بستن شکاف در مراقبت

بیماران اجازه می‌دهند مراقبت‌هایشان در این مدت بین شکاف‌ها قرار گیرد ، که منجر به سطوح ناهماهنگ مراقبت شده است. برای بستن این شکاف های مراقبت، ارائه دهندگان باید بر ارتباطات مداوم و جذاب بیمار مانند پیام ها تمرکز کنند، یادآوری قرار ملاقات و سایر ارتباطات بیمار با استفاده از روانشناسی. اطلاعات بینش بیمار نیز نقش زیادی در حفظ سفر مراقبتی را بررسی کنید تا بیماران و اعضا در کل فرآیند احساس حمایت کنند.

عوامل تعیین کننده اجتماعی سلامت

همه‌گیری نشان داد که بسیاری از مردم بیشتر از سایرین تحت تأثیر منفی قرار می‌گیرند وقتی صحبت از تعیین کننده های اجتماعی سلامت، به ویژه جوامع روستایی یا با فقر بالا. به عنوان یک ارائه دهنده یا بیمه گر، این جوامع می توانند از طریق ابتکارات بهداشتی و بسیاری از رویدادهایی که قبلا ذکر شد، حمایت شوند. افراد همچنین می‌توانند به روش‌های دیگری مانند ارائه گزینه‌های پرداخت که در زندگی آنها انعطاف‌پذیر است، مانند طرح‌های پرداخت یا روش‌های پرداخت جایگزین، پشتیبانی شوند. . ارائه‌دهندگان و بیمه‌گران حتی می‌توانند در حمایت از تلاش‌های توسعه محلی مانند اهدای کمک به یک باغ یا پارک محلی برای حمایت از سبک زندگی و جامعه سالم شرکت کنند. و در یک وبینار گذشته، در مورد چگونگی استفاده موثر از روانشناسی صحبت کردیم مراقبت از این نوع مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی.

همه این تلاش‌ها منجر به ایجاد جوامع سالم‌تر می‌شود.

تعامل قوی با بیمار

مشارکت دیجیتالی بیمار در طول همه‌گیری COVID-19 ضروری بوده است. از ابتدای آن، زیست رایان در مورد اینکه چگونه ارتباط قوی بیمار و اعضا بهترین مسیر است صحبت کرده است. برای تعامل با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی با ورود به سال 2022، این هنوز هم صادق است.

یک راه خوب برای حفظ سلامتی دیجیتال از طریق پلتفرم‌های مشارکت بیمار مانند سکوی سلامت دیجیتال است. هنگام استفاده از پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان، همه ابزارهای تعامل با بیمار از صحبت با پزشک گرفته تا پرداخت صورت‌حساب‌های پزشکی در یک پلتفرم ساخته می‌شوند که به طور یکپارچه با سیستم‌های EHR و زیست رایان Insights Accelerator™.

این چند سال سخت گذشت و جوامع محلی مدیون ارائه دهندگان محلی خود هستند. همانطور که بیماری همه گیر به بهبود ادامه می دهد، ارائه دهندگان می خواهند همچنان دید قوی در جوامع خود داشته باشند و این شامل تقویت این نوع ابتکارات می شود. هرچه ارتباط جامعه با ارائه دهنده بیشتر باشد، نتایج سلامت و وفاداری بلند مدت.

دیدگاهتان را بنویسید