شما در حال مشاهده هستید سه ایده کوچک بازاریابی — تقریباً یواشکی، اما هوشمندانه و مؤثر

سه ایده کوچک بازاریابی — تقریباً یواشکی، اما هوشمندانه و مؤثر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Man with his arms up thinking up ideas with cloudy sky backgroundدر اینجا خلاصه ای کوتاه از ایده های بازاریابی هوشمندانه آورده شده است. آنها نوعی از تکنیک های مخفی سس هستند که بسیار مؤثر هستند … و متخصصان با تجربه به ندرت فاش می کنند. هر یک از ایده‌های کوچک به ایده‌های دیگر ربطی ندارند، به جز اینکه کمی رنگ، ذوق و جلای حرفه‌ای را به بازاریابی، روابط عمومی، برندسازی یا صدای اجتماعی شما اضافه می‌کنند.

فقط ادامه دهید—آنها را متعلق به خودتان بنامید. اینها را در جعبه ابزار خود قرار دهید و با خیال راحت هر یک یا همه آنها را با برنامه بیمارستان یا مراقبت های بهداشتی خود مطابق میل خود تطبیق دهید.

ایده های هوشمندانه بازاریابی…

#1. موفقیت خط خدمات جدید—موفقیت واقعی و فوق العاده—با یک طرز فکر مصمم و برنده آغاز می شود.

در کارمان با امکانات و اقدامات پزشکی در سراسر کشور، اغلب با پزشکانی مواجه می‌شویم که به ما می‌گویند می‌خواهند یک خط خدمات با اولویت بالا یا با اولویت بالا ارائه دهند. علاوه بر عملکرد فعلی آنها، این ممکن است محصولات یا خدماتی باشد، به عنوان مثال، مربوط به خروپف، رگ ها، ترمیم مو یا سایر مشاغل تخصصی و پردرآمد. اغلب این ایده‌های «افزودنی» با مشکل مواجه می‌شوند یا با شکست مواجه می‌شوند، زیرا مستقیماً مصرف‌کننده هستند و به‌عنوان یک واحد تجاری مراقبت‌های بهداشتی کاملاً متفاوت هستند.

ایده: بدون تعهد قاطع و دیدگاه جدید و طرز فکر برنده وارد خط مستقیم مصرف کننده نشوید. این اساساً یک تجارت جدید است. اغلب، این یک کسب و کار در یک کسب و کار است و بیش از اجرای یک تبلیغ کوچک طول می کشد. آنچه ضروری است، تعهد صمیمانه به ایجاد یک نهاد تجاری جدید است. و پیشنهادات حاشیه ای اتفاقی هرگز مورد توجه قرار نمی گیرد. راه اندازی یک خط خدمات جدید را پشت سر سرمایه گذاری جدی زمان و بودجه در نظر بگیرید. علاوه بر این، یک تلاش جدید نه سریع است و نه آسان. اما در پایان روز، با یک طرز فکر برنده، موفقیت بسیار ارزشمند است.

# 2. با افراد VIP در کنفرانس ها توییت کنید.

نمایش‌های پزشکی و تجاری، رویدادهای آموزش مداوم و گردهمایی‌های مشابه مزایای تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی را می‌دانند – و بسیاری از آنها یک هشتگ (یا علامت پوند) برای رویداد، جلسات فراگیر یا موضوعات مورد علاقه دارند. [برای مثال: «درباره: #shsmd، #HCMKTG، یا #HCsuccess مطلع بمانید] یافتن نام کاربری [«@username» یا @StewartGandolf] نیز رایج است. از سخنرانان اصلی، رهبران تعیین شده و شرکت کنندگان ویژه در کنفرانس.

IDEA: از استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای تماس مستقیم با افراد VIP خجالتی نباشید. این فرصتی متقابل برای یک جلسه، یا پرسیدن/پاسخ به سؤالات، نوشیدن قهوه و/یا تبادل اطلاعات یا ایده ها در حالی که هر دو در رویداد CME هستید. بسیاری از افراد VIP پذیرای این ایده هستند. آنها برای ایجاد شبکه و تبادل نظر در کنفرانس ها شرکت می کنند، بنابراین از تماس استقبال می کنند و اغلب کار می کند. امتحان کنید.)

# 3. اجازه ندهید چندین ایده خلاقانه موفقیت کسب و کار شما را از بین ببرد.

ممکن است چیزی به نام “خیلی از یک چیز خوب” وجود داشته باشد. اسم آن را «تراکم بیش از حد خلاقانه» بگذارید. واقعیت این است که بسیاری از افراد باهوش و موفقیت‌گرا – پزشکان، متخصصان بازاریابی، مدیران تبلیغات – اغلب با ایده‌های زیادی برای رشد کسب‌وکار کار می‌کنند… همه در یک زمان. در تجربه ما، اینها همه ایده های خوبی هستند (ایده های عالی، واقعا). اما بسیاری از ایده های خوب می توانند زمان، منابع و افراد محدود را کاهش دهند.

ایده: اجازه ندهید بسیاری از ایده های خوب به طور همزمان پیشرفت را شکست دهند. همه ایده های خوب خود را جمع آوری و حفظ کنید، اما تعیین اولویت ها حیاتی است. تعیین کنید کدام ایده به بهترین وجه از اهداف حمایت می کند و باعث رشد می شود. قبل از اینکه به ایده بعدی بروید، روی انجام یک ایده یا در محل خود تمرکز کنید. برخی از افراد تمایل دارند بیش از حد ایده های خوب را زیر پا بگذارند، بیش از حد “چند وظیفه ای” انجام دهند و فقط نتایج ضعیفی دریافت کنند.

به یاد داشته باشید، این ایده ها به یکدیگر مرتبط نیستند. و برای حمایت از اهداف و اهداف خود، آنها را دوباره شکل دهید یا تجدید نظر کنید. و به هر حال، چه چیزی را می توانید به این لیست اضافه کنید؟

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید