شما در حال مشاهده هستید سه راه برای افزایش وفاداری به واحد قلب و عروق بیمارستان شما

سه راه برای افزایش وفاداری به واحد قلب و عروق بیمارستان شما

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

cardiovascular-loyalty

همانطور که تعداد کمی از چیزها برای زندگی روزمره مهمتر از یک قلب کارآمد هستند، چیزهای کمی برای یک بیمارستان پر رونق مهمتر از برنامه قلبی با عملکرد خوب هستند. از همه بهتر، بیمارستانی است که هم قلب دارد و هم یک واحد قلب درجه یک.

ترکیبی از شفقت و مراقبت های قلبی عروقی درجه یک راه طولانی را برای ایجاد وفاداری انجام می دهد. بیمارستان‌ها اغلب راه خود را در هزارتوی مقررات و دستورات گم می‌کنند، اما نباید در این راه قلب خود – یا وفاداری بیمار – را از دست بدهند.

در اینجا چهار مرحله وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که واحد قلب بیمارستان شما در حال ایجاد وفاداری است.

1. قلب همان قلب است 

اگر بیمار به بیمارستان شما بیاید و یک تجربه بای پس عالی داشته باشد، یک استنت بدون درز یا تعویض دریچه که او را مجبور می‌کند به سرعت توپ را در حیاط با نوه‌هایش لگد بزند، این فقط باعث وفاداری نمی‌شود. همچنین آنها (و خانواده‌شان) را برای سایر نیازهایشان به بیمارستان شما می‌فرستد.

CardioSolution اینگونه بیان می‌کند: «یک بار بیماران شما بدانید که آنها می توانند مراقبت های نجات دهنده را در نزدیکی خانه دریافت کنند، آنها به احتمال زیاد برای تمام نیازهای مراقبت های بهداشتی خود به بیمارستان شما مراجعه خواهند کرد.”

از این نظر، واحد قلب می تواند قلب تپنده بیمارستان شما باشد که بیماران را در کل اکوسیستم پمپاژ می کند، تقریباً به همان روشی که قلب خون را در سراسر بدن پمپاژ می کند. واحد قلب شما نه تنها باید بر مراقبت‌های حاد برای کمک به بیماران در شرایط اضطراری غیرمنتظره متمرکز شود، بلکه باید روی سلامتی بلندمدت با هدف پیشگیری نیز متمرکز شود.

2. یک قلب فنی   

از طریق استفاده از پلتفرم‌های تعامل نوآورانه‌ای که امروزه در دسترس هستند، از بیماران درخواست کنید. استفاده از پلتفرم مشارکت دیجیتالی بیمار مانند زیست رایان برای ارائه ارتباطات بخش‌بندی‌شده و متناسب با بیماران شما (آموزش، یادآوری قرار ملاقات، یادآوری پایبندی به دارو، و غیره) برای تکمیل مراقبت های قلبی عروقی گام بزرگی در این راستا است.

یادآوری‌های قرار ملاقات شخصی و قوی، پیگیری‌ها و پیام‌های دیگر – که بر اساس انگیزه‌ها و ترجیحات منحصربه‌فرد بیماران که توسط پروفایل‌های روان‌شناختی منحصربه‌فرد آن‌ها تعریف می‌شوند، ارائه می‌شوند – همچنین به کاهش پذیرش مجدد پس از یک عمل کمک می‌کند و این یک پیروزی برای همه است. .

همچنین استفاده از پلتفرم انگیزه سلامت انجمن قلب آمریکا را در نظر بگیرید. این مجموعه از محصولات قابل تنظیم، که برای بهبود سلامت قلب و عروق ایجاد شده است، برنامه‌های مراقبت مبتنی بر علم AHA و محتوای آموزشی را با روان‌شناسی زیست رایان و تعامل دیجیتال ترکیب می‌کند تا رفتار بیمار را تغییر دهد.

برندهای کمی وجود دارند که در سلامت قلب بیشتر از AHA قابل اعتماد هستند. همکاری با آن نام طلاکاری شده فوراً اعتبار و وفاداری را فراهم می کند.

3. پاداش‌ها و برنامه‌های وفاداری  

درست مانند کتابخانه‌ها که برنامه‌های مطالعه تابستانی دارند، بیمارستان شما می‌تواند یک «برنامه قلب تابستانی» برگزار کند. بچه‌ها برچسب‌هایی را برای تعداد کتاب‌هایی که خوانده‌اند جمع‌آوری می‌کنند و سپس آن‌ها را برای دریافت جایزه نقدی می‌کنند. بیمارستان شما می‌تواند چیزی برای بزرگسالان طراحی کند که شامل «سطوح پاداش» برای کاهش کالری، قدم‌های پیاده‌روی و پوندهای از دست رفته باشد.

بیمارستان ها – به رهبری واحدهای قلبی عروقی خود – باید از پلتفرم خود برای ارتقای سلامتی استفاده کنند. برای تجارت خوب است و برای وفاداری عالی است. پیشنهادات هدیه‌های St. بیمارستان لوک در کانزاس سیتی:

“برنامه ها شامل اضافه شدن یک متخصص تغذیه اختصاصی ثبت شده سلامت قلب است که بر ارتقای سلامت قلب از طریق مشاوره تغذیه پیشگیرانه متمرکز است. متخصص تغذیه ثبت شده در ارزیابی وزن، رژیم غذایی و سطوح فعالیت تخصص خواهد داشت و با مشتریان برای ایجاد اهداف فردی برای رفع نیازهای مدیریت وزن و به طور موثر وزن و سبک زندگی سالم کار می کند. به زودی، نمایش های آشپزی سالم به جامعه ارائه خواهد شد.»

این یک مثال عالی از همگرایی برد برای همه است. بیمار برای تمام اطلاعات سلامتی در بیمارستان سرمایه گذاری می شود و سپس این سرمایه گذاری در طول زمان در ملاقات های جدید، بیماران جدید و نسل های جدید ترکیب می شود.

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید