شما در حال مشاهده هستید سه راه که شرکت های بیمه سلامت می توانند نتایج قلبی عروقی را بهبود بخشند

سه راه که شرکت های بیمه سلامت می توانند نتایج قلبی عروقی را بهبود بخشند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

cardiovascular-health-insurance

بهبود سلامت قلب یکی از اهداف اصلی سیستم مراقبت های بهداشتی است، و دلیلی وجود ندارد. کافی است به این آمار که اهمیت سلامت قلب را نشان می دهد از سلامت‌سنجی:

  • بیماری‌های قلبی عروقی که به‌عنوان علت زمینه‌ای مرگ ذکر شده است، عامل نزدیک به 836546 مرگ در ایالات متحده است که تقریباً یکی از هر سه مرگ است.
  • حدود 2300 آمریکایی در هر روز بر اثر بیماری قلبی عروقی جان خود را از دست می دهند، به طور متوسط ​​هر 38 ثانیه یک مرگ.
  • بیماری‌های قلبی عروقی سالانه بیش از همه انواع سرطان و بیماری‌های مزمن تنفسی تحتانی جان خود را از دست می‌دهند.
  • حدود 92.1 میلیون بزرگسال آمریکایی با برخی از بیماری های قلبی عروقی یا عوارض پس از سکته زندگی می کنند. هزینه های مستقیم و غیرمستقیم کل بیماری های قلبی عروقی و سکته مغزی در مجموع بیش از 329.7 میلیارد دلار برآورد شده است. که هم هزینه های بهداشتی و هم بهره وری از دست رفته را شامل می شود.
  • بیماری کرونری قلب علت اصلی (43.8 درصد) مرگ‌های ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی در ایالات متحده است.

اگر با این آمارها به سراغ روغن زیتون و سبوس جو دو سر نروید، مطمئن نیستیم که چه خواهد شد. اما دستیابی به سلامت قلب بهینه یک محاسبات پیچیده است. اگر فردی از نظر ژنتیکی برکت داشته باشد، قلب او بی عیب و نقص به حرکت خود ادامه می دهد، در حالی که دیگران به رژیم غذایی، ورزش و برنامه های پیشگیرانه قوی تری نیاز دارند.

حدود 92.1 میلیون بزرگسال آمریکایی با برخی از بیماری های قلبی عروقی یا عوارض بعدی سکته زندگی می کنند. هزینه های مستقیم و غیرمستقیم کل بیماری های قلبی عروقی و سکته مغزی در مجموع بیش از 329.7 میلیارد دلار برآورد شده است. که شامل مخارج بهداشتی و کاهش بهره وری می شود.

اما رژیم غذایی و ورزش فقط بخشی از پازل هستند. پیشگیری از مشکلات قلبی و افزایش میزان پیامدهای مثبت قلبی عروقی باید یک تلاش گروهی باشد. البته این گروه شامل بیمار، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و عزیزانشان می شود.

اما اعضای دیگری از “تیم قلب” وجود دارند که نقش آنها اغلب نادیده گرفته می شود اما می توانند نقش بزرگی ایفا کنند. شرکت‌های بیمه سلامت، برای مثال، می‌توانند با تشویق و پوشش مراحل پیشگیرانه افزایشی، فراتر از بازدیدهای معمول سلامت، به بهبود نتایج کمک کنند.

در اینجا سه ​​راه وجود دارد که شرکت‌های بیمه می‌توانند بخشی از یک تیم قلب سالم شوند:

1. از پلتفرم خود استفاده کنید

شرکت‌های بیمه صدایی دارند و باید از آن استفاده کرد. همه اینها نباید در مورد پرداخت مشترک و مطالبات باشد. یک شرکت بیمه به سلامتی علاقه خاصی دارد. همراه با صورتحساب بعدی، نکاتی برای سلامت قلب ارسال کنید. اعضا را تشویق کنید تا برای یک خبرنامه الکترونیکی سلامت قلب و عروق با مطالعات موردی بیماران سالم، نکات آشپزی سالم و پیشنهادهای سبک زندگی سالم ثبت نام کنند. بله، بیماران در جاهای دیگر به آن اطلاعات دسترسی دارند، اما شما گوش آنها را دارید، شما پلت فرم را دارید. سرمایه گذاری بر روی دانش، اگر فقط یک مشت مشکلات قلبی را برطرف کند، ارزش هر پنی را دارد.

2. هویج را پیشنهاد دهید، نه یک چوب

شرکت‌های بیمه سلامت گاهی اوقات رپ بدی دریافت می‌کنند، اما لزومی ندارد که اینطور باشد. می‌توانید به جای چوب یک هویج یا بهتر است یک چوب هویج ارائه دهید (سلام، سالم است). اگر بیمار برای معاینه سالانه قلب و عروق خود مراجعه کند، چرا در صورتحساب بعدی اعتباری ارائه نمی کنید؟

این یک انگیزه عالی برای اعضا است، و اگر در اوایل مشکلی ایجاد شود، به نتیجه نهایی کمک خواهد کرد. زیست رایان تحقیقات بازار گسترده ای در مورد مشوق ها (و مجازات ها) دارد که توسط انواع مختلف بیمار ترجیح داده می شود.

3. شخصی سازی ارتباطات اعضا

مصرف‌کنندگان بی‌ثبات هستند، و «فرار» در میان اعضای طرح بیمه سلامت می‌تواند به 20 درصد در سال برسد (نیمی از آن داوطلبانه است). اما اگر بیمه‌گران بتوانند با اعضا ارتباط برقرار کنند و آنها را در طول سال درگیر نگه دارند، احتمال ترک آنها کمتر می شود – و احتمال بیشتری وجود دارد که رفتارهای سالم را اتخاذ کنند.

کلیدی برای ایجاد این رابطه و تغییر رفتار رانندگی با استفاده از پیام‌رسانی شخصی‌شده و نه یک‌جا. به عنوان مثال، زیست رایان از یک پلت فرم ارتباطات دیجیتال بسیار قابل تنظیم و پیام های روانشناختی برای شخصی سازی ارتباطات بر اساس باورها، انگیزه ها و ترجیحات منحصر به فرد اعضا.patient-on-ipad

این رابطه دیجیتالی مداوم، اعضا را تشویق می‌کند تا غربالگری‌ها و آزمایش‌های لازم را انجام دهند تا اعضا را سالم نگه دارد و مسائلی را که نیاز به مراقبت پزشکی دارند، قبل از خارج شدن از کنترل تشخیص دهند.

زیست رایان همچنین با انجمن قلب آمریکا همکاری کرده است تا یک مجموعه ای از محصولات قابل تنظیم که بیمه گذاران می توانند برای تسهیل رفتارهای قلبی سالم به اعضا ارائه دهند و به عنوان بخشی از یک بسته سلامت کلی بگنجانند.

اینها شامل یک برنامه بهبود سلامت قلب و عروق، یک برنامه مدیریت شرایط متمرکز بر شرایط خاص مزمن قلبی عروقی و برنامه‌های کاهش بستری مجدد در بیمارستان برای شرایط مختلف قلبی عروقی است. نتایج ملموسی از این تعامل وجود دارد. یکی از سیستم‌های بهداشتی بزرگ شاهد ۹۰ درصد کاهش در پذیرش مجدد ۳۰ روزه برای نارسایی احتقانی قلب بود.

این نتایج با استفاده از پلتفرم زیست رایان، بیماری قلبی عروقی را به سایر شرایط سلامتی نیز فراتر می‌برد. یک شرکت بیمه 500 درصد بهبود در نرخ پاسخ به غربالگری سرطان سینه و دهانه رحم و 57 درصد افزایش در نرخ پاسخ اعضا به غربالگری سرطان روده بزرگ را مشاهده کرد.

اینها نتایج واقعی هستند. سفرهای بهداشتی – به ویژه سفرهای مزمن قلبی عروقی – اغلب تنها هستند و اغلب خطوط خصمانه زیادی بین بیماران و بیمه‌گران و صنعت مراقبت‌های بهداشتی ترسیم می‌شود. لازم نیست اینطور باشد، زیست رایان می تواند یک شرکت بیمه سلامت را از یک نهاد بوروکراتیک دور به یک حامی بیمار درگیر تبدیل کند.

این نتایج با استفاده از پلتفرم زیست رایان، بیماری قلبی عروقی را به سایر شرایط سلامتی نیز فراتر می‌برد. یک شرکت بیمه  500 درصد بهبود در نرخ پاسخ به غربالگری سرطان سینه و دهانه رحم و 57 درصد افزایش در نرخ پاسخ اعضا به غربالگری سرطان روده بزرگ را مشاهده کرد.<.>

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید