شما در حال مشاهده هستید سوال دردناک این است: آیا بیمارستان ها باید تبلیغ کنند؟

سوال دردناک این است: آیا بیمارستان ها باید تبلیغ کنند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Stead Family Children’s Hospitalچندی پیش، The Des Moines Register یک نظر جالب در مورد بیمارستان هایی که تبلیغ می کنند منتشر کرد. مایلیم بدانیم نظر شما در مورد پوشش آنها با عنوان: بیمارستان ها میلیون ها بیمار را برای دور کردن بیماران از یکدیگر خرج می کنند. لطفاً یک دقیقه وقت بگذارید و کارهای تحریریه آنها را مرور کنید و نظر خود را در فضای زیر ثبت کنید.

عجیب است که به نظر می‌رسد این مقاله عمیق یک نوشته «خبر خوب/خبر بد» است. مرکز اصلی بیمارستان‌ها و کلینیک‌های دانشگاه آیووا (UIHC) بیمارستان کودکان خانواده Stead است. از یک سو، به عنوان یک ویژگی با غرور و افتخار که «آگاهی از تأسیسات جدید نه تنها در آیووا، بلکه ایلینوی، مینه‌سوتا و ویسکانسین» را تقویت می‌کند. قسمت خوبش همینه مدیران بیمارستان و متخصصان ارتباطات افتخار خواهند کرد.

از سوی دیگر، The Register در ایده تبلیغات بیمارستان‌ها نوسان گسترده‌ای دارد. به طور خاص، آنها مشاهده می کنند که سیستم بیمارستانی 3.7 میلیون دلار برای ارتقاء تسهیلات جدید هزینه می کند. کمپین UIHC دارای یک «تیم خبری» خیالی و وب‌سایت «Aktion News» برای کودکان است.

به روشی نه چندان دوستانه، سرمقاله سپس می‌پرسد: «اما آیا این تبلیغات به والدین کمک می‌کند تا در مورد مراقبت‌های بهداشتی فرزندانشان انتخاب‌های آگاهانه داشته باشند یا صرفاً منافع بزرگترین بیمارستان دولتی ایالت را پیش می‌برند؟ ” به عنوان یک مشاهده خارجی، ممکن است تعجب کنید که آیا “کمک به والدین در انتخاب آگاهانه” یکی از عناصر اصلی در میان علایق این بیمارستان یا هر بیمارستان دیگری است؟

علاوه بر این، سرمقاله به آمار مربوط به افزایش هزینه‌های تبلیغاتی توسط بیمارستان‌ها و مراقبت‌های بهداشتی اشاره می‌کند… با یک مطالعه به این نتیجه رسیدند که پیام‌ها «معمولاً «احساسی» هستند و برای بیماران کاربرد کمی دارند.

این سرمقاله ادامه می‌دهد، «اگرچه سازمان غذا و دارو (FDA) تبلیغات دارویی را تنظیم می‌کند، تبلیغات بیمارستانی را تنظیم نمی‌کند. الف>. با توجه به اینکه هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی از کنترل خارج شده‌اند، و بیمارستان‌ها میلیون‌ها دلار هزینه می‌کنند تا بیماران را به سادگی از یکدیگر دور کنند، ممکن است این وضعیت نیاز به تغییر داشته باشد.» (نکته: FDA باید تبلیغات بیمارستان را تنظیم کند.)

“تبلیغات بیمارستانی تنظیم شده” چگونه خواهد بود؟ آیا تبلیغات مصرف کننده آموزنده است. یا، بدون نظارت (همانطور که سرمقاله نشان می دهد)، آیا “بیماران را تشویق می کند تا به دنبال درمان نامناسب باشند؟” برخی از ناظران به ما می گویند که 14 میلیارد دلار (تبلیغات بیمارستانی در سراسر کشور) از 3 تریلیون دلار تبلیغات عمومی در سال ممکن است به این معنی باشد که بیمارستان ها در بازاریابی کمتر هزینه می کنند.

خب… نظر شما چیست؟ به ما اطلاع دهید که آیا بیمارستان‌هایی که تبلیغ می‌کنند در اطلاع‌رسانی به مردم مصرف‌کننده کار خوبی انجام می‌دهند یا عمدتاً قصد دارند تجارت را به خاطر رشد انجام دهند؟ آیا بیمارستان ها یا سایر نهادهای مراقبت های بهداشتی، آمار فریبنده یا گمراه کننده ارائه می دهند؟ و FDA چطور؟ آیا یک آژانس فدرال باید استانداردهایی را تعیین کند و/یا تبلیغات بیمارستان را تنظیم کند؟ نظر شما در این مورد چیست؟

و به غیر از هیچ، آیا ثبت نام د موین بودجه تبلیغاتی دارد که از آن برای افزایش سهم بازار نسبت به رقابت خود استفاده می کند؟ و ممکن است تعجب کنید که آیا مدیران فروش روزنامه به بخش بزرگی از بودجه تبلیغاتی UIHC که به تبلیغات دیجیتال و آنلاین می‌رود حسادت می‌کنند؟

و به منظور افشای کامل، زیست رایان یک آژانس خدمات کامل است که به طور انحصاری به بازاریابی مراقبت های بهداشتی اختصاص دارد که در آن به بیمارستان ها کمک می کنیم تا به مردم دسترسی پیدا کنند، آموزش دهند و اطلاع رسانی کنند. برای بررسی احتمالات از طریق تلفن یا کنفرانس ویدیویی با ما تماس بگیرید. 800-656-0907

دیدگاهتان را بنویسید