شما در حال مشاهده هستید سیری عمیق در بازاریابی موبایلی فردا

سیری عمیق در بازاریابی موبایلی فردا

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Various images of people of all ages using cell phones برای مدتی، نکته مهم در مورد دستگاه های تلفن همراه هشدارهای فوری بود که طراحی وب واکنش گرا یک الزام مطلق است. گوگل یکی از صداهای اصلی پشت آن پیام بود و ما موافقیم. اگر وب‌سایت شما دستگاه کاربر را نشناسد و به آن پاسخ ندهد – اشاره، به‌ویژه دستگاه تلفن همراه – در نتایج جستجو به خوبی نشان داده نمی‌شود.

به نظر می رسد که الزام سازگار با موبایل، لبه اصلی یک تصویر بزرگتر است. و در حالی که طراحی پاسخگو برای تکامل بازاریابی تلفن همراه حیاتی است… آماده باشید… چیزهای بیشتری وجود دارد که باید بدانید.

چند عکس فوری بازاریابی تلفن همراه از فردا…

اشتراک‌های تلفن همراه تقریباً از تعداد افراد روی کره زمین بیشتر است. بر اساس گزارش اتحادیه بین‌المللی ارتباطات، «حدود 6.9 میلیارد نفر تا پایان سال جاری میلادی اشتراک تلفن همراه خواهند داشت – یعنی حدود 95 درصد از جمعیت جهان». طبق تحقیقات Forrester، این در مقایسه با حدود دو میلیارد رایانه شخصی فعال در جهان است.

اگرچه بیشتر این رشد در بازارهای نوظهور است، اما این بدان معناست که تبلیغات موبایلی نسبت به تبلیغات آنلاین وسعت و نفوذ بیشتری دارد. به گفته اداره تبلیغات تعاملی (IAB) “برای اولین بار تلفن همراه از هزینه های دسکتاپ پیشی گرفته است”، “و اولین بار دیجیتالی به طور کلی از هزینه تبلیغات تلویزیونی عبور کرده است.”

انتظار گذشته است. “کامپیوتر سریع” به یک “موبایل فوری” تبدیل شده است. معاون ارشد تبلیغات و بازرگانی گوگل، سریدار راماسوامی، به ما می‌گوید: «مصرف‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری برای به دست آوردن آنچه می‌خواهند، در زمانی که آن را می‌خواهند، توانمندتر شده‌اند.» این به این معنی است: «برای مصرف کنندگان و بازاریابان به طور یکسان، موبایل مجبور به بازنویسی قوانین شده است. در نتیجه، تبلیغات تلفن همراه از تبلیغات آنلاین بهتر است.

«این به رفتار فراگیر امروزی در لحظه‌های خرد ترجمه می‌شود—روی فوری به دستگاهی برای دانستن، رفتن، انجام دادن و خرید. برای استفاده از آن رفتار و جلب نظر مصرف کنندگان، بازاریابان باید نیازهای مصرف کنندگان را در لحظه برطرف کنند. [در] بالا بردن سطح تلفن همراه، برای لذت بردن و مفید بودن، باید تجربیات سریع، مرتبط و کمکی ارائه کنیم.

داده‌های تلفن همراه به تبلیغات محلی/مزدورت کمک می‌کند. بازاریابی بسیار موثر همیشه در مورد ورود به ذهن مصرف کننده بوده است. با داشتن یک دستگاه تلفن همراه در جیب همه، داده‌های هوشمندانه مصرف‌کننده – اغلب در زمان واقعی – مکان، عادات خرید/خرید را آشکار می‌کند و می‌تواند کاربران منتخب را با پیام مناسب، در زمان و مکان مناسب هدف قرار دهد. [business.com]

این فقط گوشی‌های هوشمند نیستند، چیزهای دیگر نیز هوشمند هستند. دستگاه های تلفن همراه – عمدتاً تلفن های هوشمند – همه جا وجود دارند. اما این دنیای محصولات مصرفی در حال ظهور شامل فناوری پوشیدنی قابل آدرس دهی تبلیغاتی، دستیارهای شخصی خانگی و خودکار، Fitbit، Google Glass، Apple Watch و سایر دستگاه های هوشمند است. همه اینها به بسترهای حال و آینده برای بازاریابی و تبلیغات تبدیل می شوند.

این همان صفحه بازاریابی قدیمی نیست…

تکثیر دستگاه‌های تلفن همراه – عمدتاً تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها – نحوه تعامل مردم با مردم را دوباره تعریف کرده است. افراد به ندرت بدون دستگاه خود می مانند و هر روز صدها بار به صفحه نمایش کوچک نگاه می کنند یا از آنها بازجویی می کنند.

متخصصان بازاریابی، بنا به ضرورت و با خلاقیت، فرصت‌های جدیدی را برای ارائه پاسخ‌های معنادار و مفید در زمان واقعی ابداع می‌کنند. نقاط قوت ما شامل ایجاد یک برنامه بازاریابی جامع – دیجیتال و سنتی – برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. بیایید در مورد نحوه کمک به شما صحبت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید