شما در حال مشاهده هستید شبکه اجتماعی مایو کلینیک: محتوای مشترک و خورشید گرم آریزونا [پادکست]

شبکه اجتماعی مایو کلینیک: محتوای مشترک و خورشید گرم آریزونا [پادکست]

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Headshot of Lee Aase of Mayo Clinic [@StewartGandolf ] با لی آس صحبت می‌کند ، [@LeeAase]،مدیر شبکه رسانه اجتماعی کلینیک مایو. #MCSMN

هفتمین 5 بهترین پادکست بهداشت و درمان 2018

لی همچنین توضیح می دهد که سازمان امروزی با 150 سال سابقه در انجام شبکه های اجتماعی “آنالوگ” و دهان به دهان در کلینیک مایو مطابقت دارد. پلتفرم‌های دیجیتال امروزی ابزاری را برای انتشار بیشتر و سریع‌تر اطلاعات فراهم می‌کنند. علاوه بر این، ارتباطات فراتر از بازاریابی و روابط عمومی، از جمله ارتباطات عمل بالینی، یا استفاده از این ابزارها در تحقیقات، یا سایر کاربردهای مفید در مراقبت های بهداشتی را امکان پذیر می کند.

STEWART GANDOLF: به‌ویژه در بیمارستان‌ها، همیشه افراد جدیدی وارد می‌شوند، و مسائلی که در ابتدای شروع کار شما وجود داشت، امروز نیز وجود دارد. ممکن است رهبری جدیدی وجود داشته باشد، به عنوان مثال، در مدیریت بیمارستان. سوالاتی مانند HIPAA و حریم خصوصی و شهرت. آیا هنوز هم چنین نگرانی‌ها و سؤالاتی را درباره رسانه‌های اجتماعی از سال‌ها پیش می‌شنوید؟

LEE AASE: بله، قطعاً انجام می دهیم. اینها هنوز سوالات قابل قبولی هستند که مردم می پرسند. فکر می‌کنم کمی کمتر می‌شود، زیرا این به عنوان روشی برای برقراری ارتباط مردم پذیرفته شده است. و این واقعیت که ما 8، 9، 10 سال تجربه در این زمینه در کلینیک مایو داشته ایم، بنابراین پذیرفته شده است.

STEWART: همانطور که ما با مشتریان خود کار می کنیم، فیس بوک به طور خاص به رهبری آشکار تبدیل شده است. و همانطور که می دانید الگوریتم خود را تغییر داده اند تا پست های کمتری به صورت ارگانیک دیده شوند. در نتیجه، ما برای دسترسی به افراد و افرادی که در غیر این صورت ممکن بود به آنها دسترسی نداشته باشیم، به سمت پولی تغییر کرده ایم. آیا می توانید در مورد تغییراتی که فیس بوک ایجاد کرده است صحبت کنید؟

LEE: مطمئنا. همانطور که فیس بوک رشد کرده و اکنون بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد، محتوای زیادی وجود دارد که می توانند در هر زمان خاص به هر کاربر معینی نشان دهند. بنابراین، آنها چگونه می خواهند آن را اولویت بندی کنند؟ آنها ابتدا چیزهایی را به خانواده و دوستان نزدیک نشان می دهند. اما این بدان معناست که برندها و سازمان‌های بیشتری وجود دارند که می‌خواهند مردم محتوای آنها را ببینند، و برای انجام این کار، باید برای آن هزینه بپردازند.

از سوی دیگر، همچنان حق بیمه زیادی برای محتوای عالی وجود دارد. به عنوان مثال، ما در کلینیک مایو اولین پیوند صورت خود را انجام دادیم و در فوریه اعلام کردیم. تقریباً بدون تبلیغات پولی، دسترسی بیشتری به آن داشته‌ایم – دسترسی به حدود 25 میلیون با 10 میلیون بازدید از ویدیو – هزار بار در ساعت به اشتراک گذاشته می‌شود.

هدف این است که فالوورهای اجتماعی محتوا را با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارند. بنابراین ما “به اشتراک گذاشته شده” را به عنوان مادر همه معیارها در نظر گرفتیم. این به این دلیل است که اگر کسی محتوای شما را دوست داشته باشد بسیار عالی است … اگر در مورد آن نظر دهد فوق العاده است، اما وقتی محتوایی را به اشتراک می گذارند می خواهند دوستان آن را ببینند. آنها همچنین به الگوریتم فیس بوک می گویند که در مقابل اشتراک گذاری برند، به یکی از آن چیزهای شخصی تبدیل می شود.

STEWART: برای بیمارستان‌ها، رسانه‌های اجتماعی دیگر جدید نیستند. به نظر می‌رسد که اکثر بیمارستان‌ها در رسانه‌های اجتماعی با یک فرد یا شاید تیمی که مسئول است حضور دارند. چه چیزی پیدا می کنید؟ اکنون بیمارستان ها با رسانه های اجتماعی چگونه برخورد می کنند؟ آیا آنها کمیته ای دارند، آیا فردی دارند یا کسی در اوقات فراغت خود این کار را انجام می دهد؟

LEE: بسته به اندازه سازمان بسیار متفاوت است. هرچه بزرگتر باشند، احتمال بیشتری وجود دارد که یک فرد اختصاصی در تیم ارتباطات خود داشته باشند که مسئولیت رسانه های اجتماعی را بر عهده دارد. در مایو، ما در حال حاضر یک تیم هشت نفره داریم و از اینکه در آن سطح هستیم، احساس خوشبختی فوق العاده ای می کنیم. بخشی از دلیل آن به خاطر تعهد و تمایل ما برای کمک به همکارانمان از طریق شبکه است.

STEWART: با توجه به کنفرانس امسال، افراد حاضر در زمین چه چیزهایی را در ذهن خود دارند یا چالش‌هایی که امروزه با آن‌ها سروکار دارند؟ موضوعی چیست؟

LEE: ما در مورد اینکه چگونه فیس بوک به تنهایی در یک کلاس قرار می گیرد صحبت کرده ایم، بنابراین فکر می کنم علاقه قابل توجهی برای یادگیری نحوه استفاده از فیس بوک و چگونگی استفاده از آن وجود خواهد داشت. برای ما به عنوان یک سازمان کار می کند. بنابراین، داشتن ماری اسمیت به عنوان سخنران اصلی و صدای اقتدار و تجربه یک منبع عالی برای شرکت کنندگان است. و، من فکر می‌کنم که مردم به مطالعات موردی بحران اخیر که می‌توانند به اشتراک بگذارند علاقه‌مند هستند… و وقتی این اتفاق افتاد ما چه چیزی یاد گرفتیم؟

STEWART: رازهای بدست آوردن ایده های خوب برای محتوای خوب چیست، به خصوص زمانی که یک بیمارستان یا سازمان کوچک هستید؟

LEE: بخش بزرگی از آن فکر کردن مانند یک داستان نویس است. داستان ها دارای ساختار در مقابل واقعیت ها و ارقام ناهمگون هستند. داشتن توانایی قرار دادن صدای بیمار که تجربه ای را پشت سر گذاشته است در پیام و بیان داستان به شیوه ای قانع کننده. یکی دیگر از موارد استفاده از مواردی مانند ویدیوی زنده و پخش جریانی/ضبط شده است که ابزارهای مهمی برای تعامل هستند. همچنین، استفاده از تصاویر برای جلب توجه – نه تصاویر استوک – بلکه با استفاده از عکاسی منحصر به فرد و اصلی بسیار مهم است.

STEWART: فکر می‌کنید آینده برای رسانه‌های اجتماعی چگونه خواهد بود؟ انتظار دارید چه نوع تغییرات و روندهایی را مشاهده کنید؟

LEE: فیسبوک همچنان مهم باقی خواهد ماند. آن و گوگل و اپل در موقعیت های برتر قرار گرفته اند. اما فناوری چیزهای جدیدتری مانند الکسا و جستجوی صوتی، هوش مصنوعی (AI) را به نمایش می‌گذارد و اینها چیزهایی هستند که باید آنها را بررسی کنیم. این همان جایی است که شبکه SM می‌تواند افرادی را گرد هم بیاورد که می‌توانند در مورد این موضوع صحبت کنند و به شکل‌گیری بحث برای کنفرانس‌های آینده کمک کنند.

STEWART: یکی از چیزهایی که در مورد کاری که انجام داده‌اید تحسین می‌کنم این است که آینده‌اندیشی است. بسیاری از بیمارستان ها، به طور قابل درک، به درون نگاه می کنند، اما در مایو به نظر می رسد که بخشی از فرهنگ شما به بیرون اندیشی است. این به وضوح یک چیز فرهنگی است.

به‌عنوان آخرین سؤال، لطفاً به شنوندگان و خوانندگان ما بفهمید چه کسی باید در کنفرانس سالانه و محل اقامت رسانه‌های اجتماعی شرکت کند.

LEE: اول از همه، از همه دعوت می کنم به SocialMedia.MayoClinic.orgبروند . ما دو رویداد داریم. اولین کنفرانس سالانه ما است که در 11 و 12 دسامبر در پردیس کلینیک مایو در اسکاتسدیل، آریزونا برگزار می شود. این کنفرانس دو روزه است که در آن ما شش مطالعه موردی، چهار سخنرانی اصلی و چهار جلسه مشاوره تخصصی خواهیم داشت. این برای افرادی است که رسانه‌های اجتماعی را در سازمان خود رهبری می‌کنند و می‌خواهند از نظر آموزشی «اره را تیز کنند» و مهارت‌های خود را تقویت کنند.

روز سوم، 13 دسامبر، دومین رویداد است، اقامتگاه رسانه های اجتماعی ما. ایده پشت آن فرصتی برای افرادی است که در حال توسعه برنامه های استراتژیک برای یک عملکرد خاص، یا یک خط خدمات، یا برای یک سازمان به عنوان یک کل هستند.

برای اطلاعات بیشتر: کنفرانس سالانه شبکه رسانه های اجتماعی کلینیک MAYO قوی>

پردیس کلینیک مایو در اسکاتسدیل، آریزونا برای #MCSMN، کنفرانس سالانه رسانه های اجتماعی کلینیک مایو (11-12 دسامبر 2017) و اقامتگاه رسانه های اجتماعی (13 دسامبر 2017).

دیدگاهتان را بنویسید