شما در حال مشاهده هستید شش دلیل که چرا تمرین شما باید مجموعه ها را خودکار کند

شش دلیل که چرا تمرین شما باید مجموعه ها را خودکار کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient-payment-automation

آیا می‌دانستید که برخی مطب‌ها و کلینیک‌های پزشک همچنان صورتحساب‌های کاغذی را برای مشتریان ارسال می‌کنند؟ در واقع، بیشتر از «بعضی» است. A نظرسنجی اخیر توسط Navicure/نشان می دهد که 77 درصد مطب های پزشک هنوز از این روش قدیمی برای تسویه حساب با بیماران استفاده می کنند.

به‌رغم شواهدی که نشان می‌دهد بیماران مایلند گزینه‌های بیشتری را ببینند، بین استقبال صنعت مراقبت‌های بهداشتی از فناوری در بخش اداری و بخش مراقبت‌های بهداشتی، یک گسست کلی وجود دارد.

در واقع، Navicure همچنین دریافت که تنها 28 درصد از ارائه دهندگان کارت اعتباری بیمار را در پرونده نگه می دارند تا پرداخت را در دسترس تر کنند، در حالی که تعداد بیمارانی که می خواهند از چنین روش هایی استفاده کنند بسیار بیشتر است.

یادآوری‌های پرداخت بیمار بدون کاغذ ارزان‌تر، دردسر کمتری دارند و اکثریت آن‌ها را ترجیح می‌دهند. برخی از مطب‌های پزشک هنوز کارکنانی دارند که به برقراری تماس‌های جمع‌آوری اختصاص داده شده‌اند و اگر سال 1960 بود خوب بود، اما تقریباً به سال 2019 رسیده است. ابزارهای فن‌آوری زیادی برای ساده‌سازی فرآیند جمع‌آوری پرداخت‌ها وجود دارد تا بتوانید نتیجه نهایی خود را ایجاد کنید و بیماران را ایجاد کنید. شادتر.

بیایید برخی از دلایلی که چرا پزشک شما باید از کاغذ به مجموعه‌های خودکار تغییر کند، باز کنیم.

1. کاهش هزینه ها

هزینه بسیار کمتری برای ارتباط خودکار با مشتریان شما دارد. آیا واقعاً می‌خواهید حقوق و مزایا را به شخصی که پرداخت‌ها را جمع‌آوری می‌کند اختصاص دهید، در حالی که می‌توانید با کسری از هزینه، فرآیند را خودکار کنید؟ در صورتی که یک تعامل انسانی ضروری باشد، یک کارمند می‌تواند با بیماران در مورد صورت‌حساب‌هایشان تعامل داشته باشد، اما این نباید تنها کار آن شخص باشد.

به عنوان مثال، یک مرکز مراقبت فوری با پنج مکان که از پلت‌فرم خودکار زیست رایان برای مجموعه‌ها به‌جای تماس‌های تلفنی دستی، سالانه 55000 دلار صرفه‌جویی در هزینه داشت. این کاهش دو تا سه ساعت در روز در زمان پیگیری کارکنان و 750 دلار صرفه‌جویی روزانه در صورت‌های کاغذی است.

2. حفظ حریم خصوصی بیمار

در حالی که حریم خصوصی با پیامک یا ایمیل تضمین نمی‌شود، احتمال اینکه این یادآوری‌های پرداخت توسط شخص دیگری دیده شود، به‌جز نامه‌ای که می‌تواند به شخص اشتباهی تحویل داده شود، بسیار کمتر است.

در واقع، مطالعه ای توسط ژورنال آمریکایی مراقبت های مدیریت شده دریافت که 65 درصد از نقض اطلاعات از طریق کاغذ و سوابق مبتنی بر فیلم بوده است. بیماران به طور مداوم از حفظ حریم خصوصی به عنوان یک نگرانی اصلی یاد می کنند و با به روز رسانی سیستم های خود با فناوری مدرن، به بیماران خود نشان می دهید که برای آن نیز ارزش قائل هستند. همچنین وفاداری و اعتماد ایجاد خواهید کرد، که می توانید تقویت بیشتر از طریق ابزارهای زیست رایان که تعامل را تقویت می کند.

3. ذخیره فضای فیزیکی

عصر فن‌آوری ابری امکان ذخیره‌سازی امن خارج از سایت را فراهم می‌کند، که فرصتی عالی برای افزودن فضای اضافی به تمرین شما فراهم می‌کند. به جای انبوه اسناد غیر ضروری و اتاق‌هایی که به جعبه‌های اسناد کاغذی اختصاص داده شده است، بهتر است از آن فضا برای مقاصد بیمار استفاده شود.

4. بهبود مراقبت

وقتی تمام کارکنان شما وقف مراقبت از بیماران شما هستند، تمرکز بر مراقبت است نه جمع آوری.

5. افزایش شفافیت

یکی از محدودیت‌های صورت‌حساب‌های کاغذی این است که اطلاعات مربوطه همیشه درج نمی‌شود یا به طور جداگانه در پاکت‌های مختلف در روزهای مختلف آمده است. این سردرگمی باعث ایجاد نارضایتی در میان بیماران می شود که تصمیمات مربوط به دلار بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی می گیرند. و این بدان معناست که ممکن است به سرعت پولی دریافت نکنید.

خدمات پرداخت و صورت‌حساب آنلاین گزینه بهتری است زیرا به بیمار امکان می‌دهد همه هزینه‌های مرتبط را در یک مکان ببیند و پرداخت سریع‌تر را تسهیل می‌کند.

6. ارتباطات را برای ایجاد انگیزه در انطباق شخصی سازی کنید

یک سایز همیشه برای همه مناسب نیست. بیماران مختلف با شرایط متفاوتی روبرو هستند و ممکن است صورتحساب تک برگه یا اعلامیه جمع آوری پستی برای همه کارساز نباشد. اما شما زمان و تخصص لازم برای بررسی روان هر بیمار را ندارید تا بهترین راه جمع آوری را بیابید.

با این حال، فناوری می تواند. زیست رایان از بخش‌بندی روانشناختیاستفاده می‌کند. در پیام‌های یادآوری پرداخت خودکار. این مدل باعث ایجاد انگیزه برای انطباق می‌شود و جمع‌آوری پرداخت‌های معوق بیمار با نتایج ملموس در مطالبات را ترویج می‌کند.

در مطالعه موردی ، یک مرکز مراقبت فوری به دنبال کارایی بیشتر در جمع‌آوری پرداخت بود و در هفته اول استفاده از برنامه یادآوری پرداخت خودکار زیست رایان، شاهد افزایش 4 برابری در مجموعه‌ها بود.

زیست رایان ثابت کرده است که بیماران را برای پرداخت صورت‌حساب‌هایشان ترغیب می‌کند و به هموار کردن چرخه‌های درآمدی که همه مؤسسات پزشکی باید با آن دست و پنجه نرم کنند، کمک می‌کند. در پایان، وقتی می‌توانید به یک بیمار انگیزه دهید تا صورت حساب‌هایش را بپردازد، مسئولیت و مسئولیت را بر دوش او می‌گذارید و منابعی را برای انجام بهترین کاری که انجام می‌دهید آزاد می‌کنید: درمان بیماران.

 

دیدگاهتان را بنویسید