شما در حال مشاهده هستید شهرت آنلاین استرلینگ شما و شش روش کاربردی برای بهتر کردن آن

شهرت آنلاین استرلینگ شما و شش روش کاربردی برای بهتر کردن آن

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Laptop screen displaying checklistروش های پزشکی موفق تشخیص می دهند که شهرت آنلاین آنها منبع کسب و کار جدید است – تقریباً مانند مراجعه به مطب دکتر در اینجا نحوه تأثیرگذاری بهترین شیوه‌ها بر این منبع و مدیریت شهرت آنها آمده است تا بیشترین تعداد تماس‌ها و قرار ملاقات‌های جدید با بیماران ایجاد شود.

هر پزشک دو شهرت حرفه ای دارد که باید مدام مدیریت کند:

 • «نسخه CV» برای همکاران، و
 • نسخه شهرت آنلاین برای عموم

نسخه اول چیزی است که او معتقد است همکاران حرفه‌ای می‌دانند یا درباره آن فکر می‌کنند – حضوری، یا به‌عنوان نوشتن رزومه، یا وقتی که شما در اتاق نیستید، همکاران حرفه‌ای ممکن است بگویند. این نسخه بر اساس تماس نزدیک و شخصی است… مواردی که پزشکان با هم ملاقات می کنند و/یا با هم کار می کنند. تعاملات و مشاهدات ممکن است بالینی، تجاری یا شاید اجتماعی باشد. این اولین نوع شهرت است که متخصصان آن را مهم‌ترین و کاملاً حیاتی‌ترین مدیریت می‌دانند. در واقع، این یک پایه حیاتی برای وجود حرفه ای است.

مرتبط: 9 گام اساسی برای بهبود رتبه‌بندی پزشکان آنلاین

اما این نوع دوم – شهرت آنلاین شما – است که به طور گسترده توسط عموم مردم دیده و به رسمیت شناخته شده است. عجیب است که بیماران و بیماران آینده نگر تقریباً هیچ وسیله ای برای قضاوت در مورد مهارت های بالینی که نشان دهنده توانایی های یک پزشک است ندارند. (جزئیات بالینی معمولاً پایه اصلی نوع CV هستند.)

مخاطبان بزرگ‌تر با آنچه در تابلوهای رتبه‌بندی پزشکان، بررسی‌های پزشکان و پزشکان، نظرات و بحث‌ها یا سایر بیماران پیدا می‌کنند، درک یا شهرت آنلاین پیدا می‌کنند. و در این “عرصه شهرت” است که بیشترین تأثیر را بر سایر اعضای عمومی دارد.

چگونه یک شهرت آنلاین استرلینگ ایجاد کنیم

در مجموع، مدیریت شهرت آنلاین بیشترین تأثیر عمومی را در جذب یا از دست دادن کسب و کار جدید در عمل دارد.

 • بیش از نیمی از مصرف کنندگان شهرت خود را در مرحله انتخاب اول ذکر می کنند
 • بررسی‌های آنلاین مثبت یا عالی باعث اعتماد به یک پزشک یا تمرین‌کننده می‌شود
 • بیماران معمولاً قبل از اینکه به یک پزشک اعتماد کنند، چهار یا چند مرور را می خوانند
 • بیش از 90 درصد بیماران یک پزشک محلی با رتبه پنج ستاره انتخاب می کنند
 • نزدیک به 40 درصد از بیماران ارائه دهنده ای را با نظرات منفی انتخاب نمی کنند

شهرت آنلاین متخصص در ذهن بیمار احتمالی شکل می‌گیرد. روند انتخاب آنها تا حد زیادی با بررسی و رتبه بندی دیگران شکل می گیرد. این فرآیند – به دنبال اعمال دیگران – پویایی قدرتمند اثبات اجتماعی یا تأثیر اجتماعی در کار است. با فرض اینکه تجربه بیمار شما در سطح جهانی است، در اینجا برخی از مراحل ایجاد یک شهرت آنلاین عالی آورده شده است.

#1. در مورد درخواست شهادت متواضع نباشید.

انجام این کار به اندازه کافی آسان است، اما بسیاری از تمرین‌کنندگان از مرحله عمل ساده درخواست غفلت می‌کنند. درخواست نظرات، ارائه یک کارت دستورالعمل ساده با بررسی مسیرهای سایت، یا ارائه یک نظرسنجی مختصر که برای بهبود خدمات طراحی شده است را به عادت تبدیل کنید. اکثر نظرات مثبت خواهد بود. گاهی اوقات، یک نظر ممکن است چیزی را نشان دهد که نیاز به بهبود دارد.

#2. از هرگونه نظر منفی استفاده کنید.

حتی بهترین روش‌ها ممکن است گهگاه مروری نه چندان دلچسب داشته باشند. اگرچه اکثر نظرات بیماران مثبت هستند، اما فرصت واقعی برای بهبود و فراتر رفتن، رسیدگی به نگرانی های بیمار است. اولین قدم ها عبارتند از:

 • نگرانی خود را نشان دهید
 • به سرعت پاسخ دهید و مشکل(های) را در آغوش بگیرید
 • یک رهبر دلسوز باشید، مشتاق حل نگرانی

سریع بودن در کشف و پاسخگویی سریع در مشکلات منفی مهم است. رویکرد خاموش (حتی اگر از نظر اطلاعی نداشتید) به این معنی است که موضوع یا مشکل نادیده گرفته شده است. اعتماد در خطر است. در صورت لزوم، مشکل را از خط خارج کنید، اما در مورد راه حل فعال باشید.

#3. سیستمی را برای نظارت مجدانه شخصیت آنلاین خود نصب کنید.

دوست داشته باشید یا نه، رتبه‌بندی مصرف‌کنندگان اکنون بخشی تأثیرگذار در ارائه مراقبت‌های بهداشتی است. همانند ارجاع‌های حرفه‌ای، یک سیستم عامل برای تماشای مکان‌هایی که بر بیماران و شهرت شما تأثیر می‌گذارند داشته باشید:

 • نظارت را به عنوان یک مسئولیت منظم کارکنان تعیین کنید
 • Google Alerts، Social Mention یا دیگر کنترل کننده نبض را نصب کنید
 • به طور معمول فهرست خود را در سایت های بررسی و نظر بررسی کنید
 • به نظرات مثبت و منفی پاسخ دهید

#4. اطلاعات N-A-P خود را بررسی و تصحیح کنید.

یک راه مطمئن برای قطع تماس‌های ورودی این است که اطلاعات قدیمی NAME، ADDRESS، PHONE را فهرست کنید. این موارد را دائماً از نظر دقت در فهرست‌ها و فهرست‌های آنلاین بررسی کنید.

#5. نمایه آنلاین خود را گسترش داده و تقویت کنید.

علاوه بر فهرست‌های فهرست اصلی (NAP)، از هر فرصتی برای تکمیل (و به‌روزرسانی منظم) بخش نمایه رسانه‌های اجتماعی و توضیحات آنلاین استفاده کنید. اینجا جایی است که شما فرصتی برای درخشش دارید. بیماران آینده نگر به تجربه، آموزش، جوایز و تخصص پزشک احترام می گذارند.

#6. فعالانه وارد مکالمه شوید (یا هدایت کنید).

وقتی می‌توانید در بحث‌های رسانه‌های اجتماعی شرکت کنید، تماشاگر نباشید. به دنبال موضوعات به موقع و مرتبط باشید و الهام بخش یا رهبری بحث کنید. سؤال بپرسید، اطلاعات جدیدی ارائه دهید یا به سؤالات در یک گروه پاسخ دهید.

شما می توانید شهرت آنلاین خود را شکل دهید…

اینها برخی از راه‌هایی هستند که می‌توانید بر اطلاعاتی که افراد آنلاین پیدا می‌کنند – و مدیریت شهرت – تأثیر بگذارید. از آنجایی که تأثیر شما کمی غیرمستقیم است، می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. اما زمان و تلاشی که سرمایه گذاری می شود اغلب می تواند بازدهی فوری داشته باشد. مردم تمایل دارند چند ورودی اول را در صفحه بررسی پزشک ببینند و جذب کنند. و نظرات جدیدتر معمولاً در بالای صفحه شناور می شوند.

شهرت آنلاین خود را چقدر خوب زیر نظر دارید؟ به یاد داشته باشید که اطلاعات و رتبه بندی های مثبت تاثیر قابل توجهی در ایجاد کسب و کار جدید دارند. اما بررسی‌های آنلاین منفی در مورد ارائه‌دهنده موجود آنها می‌تواند باعث شود آنها به هر پزشک خارج از شبکه تغییر کنند. علاوه بر این، تقریباً نیمی از بیماران جست‌وجو برای پزشک با نظرات مثبت‌تر به خارج از شبکه می‌روند. [مطالعه مشاوره نرم افزار]

دیدگاهتان را بنویسید