شما در حال مشاهده هستید ضرورت جدید بازاریابی برای عمل چشم پزشکی شما

ضرورت جدید بازاریابی برای عمل چشم پزشکی شما

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

متخصصان چشم پزشکی مدتهاست که از نیاز به بازاریابی در کار خود آگاه بوده اند. طرح کسب و کار. اما همانطور که یوگی برا ممکن است زیرکانه هشدار دهد، “آینده آن چیزی نیست که قبلا بود.”

تحت چتر کلی “خدمات مراقبت از بینایی”، ساختارهای تمرین فردی در اندازه، ساختار و تاکید عملیاتی متفاوت خواهد بود. اما پزشکان و اقدامات چشم پزشکی به طور فزاینده ای برای جذب جریان قابل اعتمادی از موارد جراحی آب مروارید و عیوب انکساری (از جمله لیزیک، PRK و موارد دیگر)، و همچنین جراحی داخلی و اکولوپلاستیک به چالش کشیده می شوند.

کار جذب بیماران و موارد جدید به طور فزاینده ای دشوار شده است. و نیاز به بازاریابی تهاجمی مطالعه چشم پزشکی از یک عملکرد معمولی به یک امر ضروری تجاری کامل شده است.

امروز چه چیزی متفاوت است؟ چرا نیاز به بازاریابی و تبلیغات از دنده کم به توربو اوردرایو منتقل شده است؟ مهمترین عوامل تغییر برای چشم پزشکان این پویایی های قابل توجه است:

بیمار یک مصرف کننده توانمند است. از یک سو، اینترنت در دسترس جهانی، اطلاعات، جایگزین ها و گزینه های ارائه دهنده بیشتری را در اختیار بیمار/مشتری احتمالی قرار می دهد. علاوه بر این، با سهم بیشتر در تصمیم‌گیری‌های مراقبت‌های بهداشتی شخصی – و با افزایش روزافزون مالی خانواده – برخی از افراد هزینه‌های مراقبت بینایی را به تاخیر می‌اندازند یا از آنها اجتناب می‌کنند.

منابع ارجاع حرفه ای دیگر “قفل” نیستند. روزی روزگاری، جریان نسبتاً ثابتی از ارجاعات از اپتومتریست، پزشکان خانواده و سایر متخصصان جریان درآمدی به همان اندازه ثابت را فراهم می کرد. اما با تغییر شکل مراقبت‌های بهداشتی به آن چشم‌انداز – با ادغام تمرین‌ها، بیمارستان‌ها که خدمات زمانی خصوصی را به دست می‌آوردند – جریان بیماران مبتلا به آب مروارید، گلوکوم و دژنراسیون ماکولا منحرف شده یا به مسیری کمتر قابل پیش‌بینی هدایت شده است.

رقابت شما هوشمند، تهاجمی و حرفه‌ای است. تقاضا برای جراحی بینایی و خدمات مرتبط در بخش‌های جمعیت مسن‌تر در حال افزایش است که نشان‌دهنده یک هدف تجاری بزرگ و جذاب برای بیمارستان‌ها، تولیدکنندگان دارو و دستگاه‌ها و دستگاه‌ها است. تمرینات گروه چشم پزشکی روش‌ها و بیمارستان‌ها و روش‌های مراقبت از بینایی موفق و باهوش هستند که بیماران را با کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی تهاجمی و با بودجه کافی برنده چشم پزشکی می‌کنند.

جراحی لیزیک بالغ شده است، در حالی که بیماران به طور فزاینده ای به قیمت حساس هستند. این فرمول بازاریابی چشم پزشکی را بسیار چالش برانگیزتر می کند و هزینه های چشم پزشک برای گرفتن هر بیمار جدید لیزیک به طور چشمگیری افزایش می یابد. بدون یک برنامه بازاریابی هوشمندانه، خلاقانه و سنجیده چشم پزشکی، هر عملی از نظر مصرف کننده مانند هر عمل دیگری به نظر می رسد. و بدون نقاط قوت تمایز، هر مشتری یک “خریدار قیمت” می شود.

راحتی و فرسایش خرده فروشی سهم بازار شما را می بلعد. خیر، شرکت‌هایی مانند CVS، RiteAid، Walmart و تعداد زیادی از خرده‌فروش‌های بزرگ دیگر جراحی چشم را ارائه نمی‌دهند. اما مصرف‌کننده به‌طور فزاینده‌ای به سمت راحتی دنیای خرده‌فروشی، مانند داروخانه‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی، برای بسیاری از محصولات و خدمات مرتبط با بینایی که زمانی منحصر به مطب پزشکان بود، جذب می‌شود. اقداماتی که بینایی‌شناسان و بینایی‌شناسان را به کار می‌گیرند (یا رابطه نزدیکی با آنها دارند) این احساس را دارند.

شهرت یا به صورت آنلاین برجسته است یا وجود ندارد. اینترنت به پنجره مصرف کننده آگاه و توانمند در هر مطب چشم پزشکی و درب ورودی آن تبدیل شده است. آنچه بیمار/مشتری به صورت آنلاین می یابد (یا نمی یابد) پایه و اساس شهرت حرفه ای یک پزشک است. این فرصتی قدرتمند برای تمرین‌کنندگان برای ایجاد آگاهی عمومی و گسترش و حفاظت از شهرت خود فراهم می‌کند.

این و سایر پویایی‌ها به کمک با تجربه برای ایجاد یک برنامه بازاریابی یکپارچه و برنامه بازاریابی چشم پزشکی نیاز دارند. برای منابع بازاریابی و استراتژی‌ها و تاکتیک‌های اخلاقی که در مقابل رقبا ایستادگی می‌کنند و سود شما را افزایش می‌دهند، همین امروز با ما در ارتباط باشید.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید