شما در حال مشاهده هستید ضعیف ترین حلقه در بازاریابی پزشک را حدس بزنید

ضعیف ترین حلقه در بازاریابی پزشک را حدس بزنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person wearing suit sitting in frustration on a giant red telephone چه اتفاقی می‌افتد وقتی برنامه بازاریابی بهداشتی که با دقت طراحی شده‌اید باعث شود تلفنتان زنگ بخورد؟ بیماران بالقوه با مطب شما تماس می گیرند. اکنون می توانم زنگ تلفن را بشنوم.

خب خیلی خوب! آفرین! هووت پمپ مشت!

اما صبر کنید. یک مشکل بزرگ وجود دارد مردم تماس می گیرند، اما کسی تلفن را پاسخ نمی دهد. اوه. “>

داده‌های ردیابی تماس بعداً نشان می‌دهد که در این بین، تماس‌های چند نفر دیگر به یک سیستم پست صوتی هدایت می‌شوند. اوه، دوباره. تماس‌گیرندگان – بیماران احتمالی – پیام یا شماره تماسی باقی نگذاشتند.

این سریال باید عنوان داشته باشد: “قتل پس از حلقه اول”، یا افراد واقعاً خوبی که به تلفن شما پاسخ می دهند، مخفیانه کسب و کار شما را می کشند.” متأسفانه این یک فانتزی نیست. مکرر اتفاق می افتد. اخیراً، ما این مشکل واقعی را در دوره آموزش کارکنان کار با مشتری کشف کردیم.

ما توانستیم تماس‌های ورودی به این مرکز تخصصی سلامت زنان را از یک کمپین تبلیغات اینترنتی در حال انجام ردیابی کنیم. پرس و جوهای زیادی اما ما متوجه شدیم که در طی حدود یک هفته، 75 تماس تلفنی به یک سیستم پست صوتی ارسال شده است.

از این تعداد، فقط یک تماس‌گیرنده پیام گذاشته است. و 74 “قطع/قطع” بودند.

شاید چند نفر بعداً تماس بگیرند…شاید نه. این ظن قوی وجود دارد که بدون هیچ “شخص واقعی” که به علاقه فوری آنها پاسخ دهد، تماس بعدی آنها به یک مطب پزشکی رقابتی خواهد بود. در بدترین حالت، فرض کنید 70 بیمار جدید آینده نگر به جای دیگری رفته اند. هزینه های تبلیغاتی تلف شده است و فرصت برای کسب و کار جدید در عرض چند روز از دست می رود.

out of date doctor phoneاین اهمیت پاسخگویی فوری به تماس های ورودی را نشان می دهد. این امر به ویژه برای تماس‌هایی که از یک کمپین بازاریابی فعال الهام گرفته شده‌اند بسیار مهم است و تماس‌گیرندگان تمایل زیادی به اطلاعات بیشتر و تمایل به تعیین قرار ملاقات دارند.

تلفن مطب شما ممکن است ضعیف ترین حلقه در تلاش بازاریابی پزشک شما باشد. این نکات و تکنیک های مفید را در نظر بگیرید:

  • بررسی واقعیت. هیچ کس فکر نمی کند که این مشکل را داشته باشد. معمولاً برای آشکار کردن موانع کسب و کار خوب، به یک تلاش تشخیصی مرموز نیاز است، احتمالاً همراه با آموزش تلفنی. برای رسانه‌های آنلاین یا سنتی، یک سیستم کامل فراتر از شمارش تماس‌ها است.
  • یک شماره اختصاصی داشته باشید. داشتن یک خط تلفن خاص اختصاص داده شده به تماس های ورودی به تنهایی (نه یک سیستم برگشتی) یک ابزار ردیابی حیاتی است. تماس های مستقیم را می توان به راحتی از مشاغل معمولی اداری تشخیص داد.
  • با نام تبلیغ شده به تلفن پاسخ دهید. اگر افراد به تبلیغی برای نام مطب پاسخ می‌دهند، تلفن را با نام پزشک (یا برعکس) پاسخ ندهید.
  • از پوشش تلفنی لایه‌ای استفاده کنید. فراتر از فرد اصلی که تماس‌های ورودی را دریافت می‌کند، یک نفر دوم یا سوم مسئول وظیفه تلفنی “پاسخ زنده” را داشته باشید.
  • زمان هایی که در حال تبلیغ هستید را پوشش دهید. کمپین شما بین ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر اجرا می شود، هماهنگ کننده بیمار (و تیم پشتیبان) تعیین شده باید آماده پاسخگویی مستقیم به تماس ها باشد.
  • برای ناهار تعطیل است؟ زمان مناسبی برای تماس بیماران بالقوه است، بنابراین پوشش بی‌وقفه را ترتیب دهید. خاموش کردن تلفن های اداری برای یک ساعت یا بیشتر در اواسط روز نتیجه معکوس دارد.

مهارت‌های مناسب تلفن پیوندی حیاتی در توسعه کسب‌وکار است. آیا وقتی تلفن زنگ می زند فرصت را از دست می دهید؟ آموزش کارکنان به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که تلفن ضعیف ترین حلقه در برنامه بازاریابی پزشک شما نیست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، مطالب بیشتری را در اینجا خواهید یافت: تماس های تلفنی ورودی: چرا کسب و کار جدید را از دست می دهید و نحوه تبدیل درخواست های اینترنتی و تبلیغاتی به بیماران.

جمی رونی، سرپرست حساب

دیدگاهتان را بنویسید