شما در حال مشاهده هستید ظهور خرده فروشان و نحوه رقابت بیمارستان ها

ظهور خرده فروشان و نحوه رقابت بیمارستان ها

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

The Rise of Retailers & How Hospitals Can Compete

آیا بیمارستان شما برای مقابله با غول‌های خرده‌فروشی مانند آمازون و والمارت آماده است؟ در مورد نیروهای ترکیبی حاصل از ادغام CVS-Aetna و Cigna-Express Scripts چطور؟ بسیاری ممکن است بر اساس تحلیل کافمن هال از حجم بیماران در سال 2018 در 600 بیمارستان. شرکت مشاوره مراقبت های بهداشتی دریافت که “روندهای حجم نسبت به سال گذشته عملکرد ضعیف ثابتی را نشان می دهد، با چند شاخص نشان دهنده افزایش عملکرد ضعیف.”

در حالی که کافمن هال انگشت خدمات بهداشتی خرده فروشی، کاهش نشان می دهد که رقبای غیرسنتی به لطف افزایش مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی. و این رقابت تازه شروع شده است. وقت آن است که بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سنتی خارج از چارچوب فکر کنند.

درک فضای رقابتی

ادغام شیدایی در مراقبت‌های بهداشتی چیز جدیدی نیست. فعالیت M&A بین بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی در سال‌های اخیر در پاسخ به تغییر مراقبت‌های مبتنی بر حجم به مراقبت‌های مبتنی بر ارزش منفجر شد. اما در دو سال گذشته، شرکت‌های خرده‌فروشی و فناوری که در مرکز توجه قرار گرفته‌اند، به مراقبت‌های بهداشتی حمله کرده‌اند.

  • Walmart در چشم انداز مراقبت های بهداشتی خرده فروشی جدید نیست. سال‌هاست که مراقبت‌های بینایی و غربالگری‌های سلامت را در فروشگاه‌های خود ارائه می‌دهد، اما انتصاب مدیر اجرایی Humana شان اسلوونسکی به عنوان رهبری بخش سلامت و تندرستی والمارت، برنامه‌های بزرگ‌تری را نشان می‌دهد. در اعلام استخدام، والمارت ایالات متحده مدیر عامل، گرگ فوران گفت: “به دلیل اهمیت استراتژیک آن، ما تصمیم گرفته ایم در کوتاه مدت تمرکز بیشتری بر تجارت بهداشت و سلامت خود داشته باشیم.” این شرکت مفهوم تبدیل فضای بلااستفاده در پارکینگ های بیش از 5300 فروشگاه را به “مراکز شهر” با ترکیبی از مشاغل و کلینیک های بهداشتی برای دسترسی راحت به خدمات مراقبت های بهداشتی آغاز کرده است.
  • اپل که در هشت سال گذشته در صدر فهرست با ارزش‌ترین برندهای فوربس قرار داشت، سال گذشته اپلیکیشن Health خود را به‌روزرسانی کرد تا از ادغام داده‌های بیماران از بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و داده‌های برنامه‌ها برای دید کلی‌تر از داده‌های سلامت شخصی پشتیبانی کند.
  • Amazon داروخانه آنلاین PillPack را خریداری کرد و اخیراً یک سرمایه گذاری مشترک مراقبت های بهداشتی با Berkshire Hathaway و JPMorgan Chase به نام Haven را اعلام کرد. این شرکت جراح، نویسنده و رهبر بهداشت عمومی شناخته شده در سطح جهانی، Atul Gawande، MD، MPH را به عنوان مدیرعامل انتخاب کرده است. در بیانیه مطبوعاتی که نام را اعلام می کند، گاوانده توضیح داد ، “ما می خواهیم روشی را تغییر دهیم که مردم مراقبت های بهداشتی را تجربه می کنند تا ساده تر، بهتر و هزینه کمتری داشته باشند. ما کوچک شروع خواهیم کرد، از تجربیات بیماران یاد می‌گیریم و برای برآورده کردن نیازهای آنها به گسترش خود ادامه می‌دهیم.”
  • CVS Health در اواخر سال گذشته خرید 69 میلیارد دلاری ارائه دهنده بیمه سلامت Aetna را تکمیل کرد. برنامه های آنها شامل افزودن خدمات بهداشتی برای مدیریت بیماری مزمن، افزودن خدمات مراقبت اولیه بیشتر در CVS MinuteClinics و ارائه راهنمایی برای ترخیص پس از بیمارستان برای کمک به بیماران برای مدیریت بهبودی در خانه یا شرایط پیچیده است. رئیس و مدیر عامل CVS Health لری جی. مرلو توضیح می دهد، “ما همچنین تغییر پیشرو در مراقبت‌های بهداشتی با به چالش کشیدن وضعیت موجود با فناوری‌ها، مدل‌های تجاری و مشارکت‌های جدید. با انجام این کار، ما به هدف خود برای کمک به مردم در مسیر سلامتی بهتر ادامه خواهیم داد.”
  • در آوریل گذشته، Walgreens Boots Alliance علاقه‌مندی خود را برای گسترش مشارکت‌هایی که قبلاً با غول فناوری مایکروسافت، فروشگاه‌های مواد غذایی Kroger و مراقبت‌های فوری گروه UnitedHealth ایجاد کرده بود – با ادغام بالقوه Humana نشان داد. فوربس خاطرنشان می کند، “در بیشتر دو سال گذشته، چنین معاملاتی در حال آزمایش مفاهیم و آزمایشی خدمات بهداشتی و فناوری برای توسعه آنچه مدیران اجرایی آن را “داروفروشی آینده” می نامند، بوده است. ‘”

در حالی که ادغام بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی بر بهبود دسترسی به مراقبت و کیفیت تمرکز می‌کند، در حالی که کارایی را افزایش می‌دهد و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد، این ادغام‌های غیر سنتی به دنبال تحولی بزرگ‌تر هستند – و تمام تجربیات خود را به عنوان مشتری محور و خرده‌فروش به ارمغان می‌آورند. رهبران روی میز این پویایی جدید به این معنی است که بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی سنتی باید رویکردهای جدیدی برای جذب بیمار و افزایش وفاداری بیمار بیابند – در غیر این صورت خطر کاهش مداوم حجم بیمار وجود دارد.

استفاده از بخش بندی روانشناختی برای بهبود وفاداری بیمار

بیمارستان‌ها باید برای رقابت برای بیماران به سمت ذهنیت خرده‌فروشی تغییر جهت دهند. همانطور که در گذشته اشاره کردیم، با تجارب بهتر بیمار شروع می شود. الف>. برای برآورده کردن انتظارات مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی – مراقبت شخصی، راحت و مقرون به صرفه – بیمارستان ها باید از رویکرد یکسان گذشته دور شوند و به ارتباطات مرتبط و در لحظه برای بیماران بپردازند.

چطور؟ با استفاده از تقسیم بندی روانشناختی برای به دست آوردن بینش در مورد نحوه تفکر بیماران، آنچه که آنها اعتقاد دارند. در مورد سلامت و تندرستی، جایی که آنها به دنبال اطلاعات مرتبط با سلامتی هستند و چگونه می توان آنها را برای ایجاد تغییرات مثبت برانگیخت. اما درک اینکه چه چیزی باعث می شود بیماران تیک تیک بزنند، تنها اولین قدم است. اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نتوانند از بینش های روانشناختی به طور موثر استفاده کنند، باز هم به بیماران دسترسی نخواهند داشت.

فناوری مانند پلتفرم تعامل زیست رایان می‌تواند کمک کند. از مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی توسعه‌یافته توسط راه‌حل‌های زیست رایان برای تقسیم‌بندی مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی فردی به یکی از پنج گروه مختلف استفاده می‌کند:

هر بخش، باورها، خواسته‌ها و ترجیحات متفاوتی را در تجارب مراقبت‌های بهداشتی خود به ارمغان می‌آورد، که سپس در پلتفرم برای سفارشی‌سازی ارتباطات بیمار برای افزایش تعامل استفاده می‌شود. بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی و ارتباطات مستقیم با بیمار را می‌توان برای هماهنگی با بخش‌های مختلف تنظیم کرد و از طریق ایمیل، پیام‌های متنی، تماس‌های تلفنی خودکار، برنامه‌های تلفن هوشمند و پورتال‌ها ارائه شد.

علاوه بر کمک به جذب بیمار و وفاداری بیمار، این پلتفرم خودکار قدرتمند همچنین می‌تواند با ایجاد تعامل بیشتر برای مراقبت‌های پیشگیرانه و سلامتی یا پیروی از برنامه‌های پس از ترخیص، نتایج سلامتی را بهبود بخشد. و ابزاری موثر برای خودکارسازی یادآوری‌های پرداخت برای تقویت مجموعه‌ها است.

همانطور که خرده‌فروشان جنبه‌های شخصی و خودکار تجربیات خریداران را دارند – برای مثال موتور توصیه آمازون – سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید پیام مناسب را در لحظه مناسب از طریق کانال مناسب ارائه دهند. با گرفتن صفحه ای از بهترین شیوه های خرده فروشان و استفاده از ابزارهای مناسب، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند در تحول ارائه مراقبت های بهداشتی که ظهور خرده فروشان نوید آن را می دهد، مشارکت کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی، وفاداری بیمار و آنچه کسب و کارها می توانند به صنعت مراقبت های بهداشتی آموزش دهند، وایت پیپر ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید