شما در حال مشاهده هستید عشق را به اشتراک بگذارید: استفاده از رسانه های اجتماعی برنده است

عشق را به اشتراک بگذارید: استفاده از رسانه های اجتماعی برنده است

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

share-ability social sharing تقریباً همه افراد در بازاریابی مراقبت های بهداشتی دوست دارند بخشی از تلاش ها یا محتوای رسانه های اجتماعی را برای “ویروسی شدن” داشته باشند. اما، همانطور که احتمالاً می‌دانید، احتمال اینکه پست، پیوند ویدیویی، پست فیس‌بوک یا توییتر شما به زمان فوق‌العاده دیجیتال برسد، بسیار اندک است.

به نظر می‌رسد که “ویروسی” مطلوب است. اما در رسانه‌های اجتماعی برای مراقبت‌های بهداشتی، کیفیت بینندگان (مخاطبان مورد نظر شما) معمولاً تأثیرگذارتر از داشتن تعداد زیادی بیننده (هر کسی-هرجا) است. و بالاتر از همه، شما “قابلیت اشتراک گذاری” را می خواهید. استفاده از محتوای قابل اشتراک‌گذاری بسیار کاربردی‌تر و مناسب‌تر است – و اغلب در برنده شدن با رسانه‌های اجتماعی نادیده گرفته می‌شود. این یک تصویر سریع است:

مقاله اخیر ما، چگونه اضطراب را به سرگرمی، هیجان و اشتیاق اجتماعی تبدیل کنیم، برنامه جذاب و هوشمندانه USC YES! دانشگاه کارولینای جنوبی را در کانون توجه “چگونه باید” قرار دهیم. (USC). پست ما به ده ها عنصر بازاریابی اشاره کرد که از هیجان صدها دانشجو برای پذیرش در کالج استفاده کردند و انرژی را به اینترنت و رسانه های اجتماعی هدایت کردند.

علاوه بر ظاهر شدن در پست وبلاگ خود، به مقاله در خبرنامه الکترونیکی و پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی موفقیت مراقبت های بهداشتی اشاره کردیم. به نظر می رسد که مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی در USC، مری واگنر (در میان دیگران) چند توئیت مجدد انجام داده است که به خوانندگان مقاله دستیابی خوبی به آمار داده است.

نه، در اینجا هیچ ادعایی مبنی بر ویروسی شدن وجود ندارد. اما موفقیت بزرگ‌تر ما (و هدف ما در اینجا) این است که به اشتراک‌گذاری – اهرم‌سازی، تبلیغ و تبلیغ متقابل – چیزی است که پایگاه‌های اضافی را در رسانه‌های اجتماعی به دست می‌آورد. محتوای قابل اشتراک گذاری تفاوت بین انتشار یک واقعیت غیرقابل توجه و ایجاد محتوای بالقوه مسری است که جالب و متقاعدکننده است.

Screen Shot 2016-02-19 at 9.10.46 AMبرای هر بیت محتوا …

  • آیا دلیل خوبی برای خواننده وجود دارد که بخواهد آن را به دیگران منتقل کند؟
  • آیا محتوای شما به شخص، مکان یا تجارت دیگری ارجاع می‌دهد که ممکن است با اشتراک‌گذاری از طریق چاپ مجدد، توییت مجدد، لایک فیس‌بوک یا سایر برنامه‌های افزودنی سودمند دیگر، مخاطب را افزایش دهد؟

اهرم واقعی برای بازاریابی موثر مراقبت های بهداشتی و رسانه های اجتماعی در اتصال و اشتراک گذاری است. و دروازه ورود به آن این است که «آیا این محتوا به اندازه کافی بر خوانندگان تأثیر می گذارد (از لحاظ احساسی آنها را لمس می کند) به گونه ای که آنها می خواهند حتی بیشتر انجام دهند (انگیزه عمل می کنند) و آن را به دیگران منتقل می کنند؟

برای اطلاعات بیشتر در این مورد، حتما بخوانید: 7 راز برای اشتراک‌گذاری در مقابل نامرئی و قوانین تعامل: انگیزه هایی که محتوای شما را مسری می کند. و حتما این را به دیگران منتقل کنید.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید