فارمابوک، یک ربات پیشرفته بر پایه سخت افزار و نرم افزار است که برای داروخانه‌ها طراحی و پیاده‌سازی شده است. این پکیج سخت افزاری و نرم افزاری به داروخانه‌ها امکانات زیادی را ارائه می‌دهد تا امور مختلف خود را به صورت سیستمی انجام داده و اطلاعات دقیق و کامل را درباره کارهای انجام‌شده در داروخانه به صورت یکپارچه در اختیار داشته باشند. با استفاده از این نرم افزار، مدیران و مؤسسان داروخانه‌ها می‌توانند اطلاعات تمامی داروها و کالاهای ورودی و خروجی را به طور یکجا و هماهنگ داشته باشند و به مدیریت بهتری دست پیدا کنند. از طرفی فارمابوک می تواند به دوربین های امنیتی و تجهیزات الکترونیکی داروخانه متصل شده و در امور نسخه پیچی روشنایی داروخانه و بررسی کارکرد کارکنان گزارشات و اخطارهای مختلفی را ارایه دهد.

بخش نرم افزار داروخانه ای فارمابوک در بیش از ۱۴۰۰ داروخانه در سراسر ایران در حال استفاده است و تعداد کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. با استفاده از این برنامه، می‌توان اطلاعات مربوط به داروها، کالاهای ورودی و خروجی و سایر جزئیات را به صورت جامع و سازمان‌یافته مدیریت کرد.

یکی از برترین ویژگی‌های فارمابوک این است که به عنوان پکیج هوشمند داروخانه ای طراحی شده است. این نرم افزار به تدریج با پیشنهادات و نیازهای داروخانه‌های مختلف بهبود یافته و با به‌روزرسانی‌های مناسب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

یکی از ویژگی‌های برجسته این نرم افزار، قابلیت انطباق با فرمت تائید شده سازمان‌های بیمه است. تمامی فرمت‌های استاندارد بیمه‌های مختلف مانند تأمین اجتماعی، نیروهای مسلح و خدمات درمانی در این نرم افزار پشتیبانی می‌شود. این نرم افزار قابلیت اضافه کردن انواع بیمه و تنظیمات مختلف مربوط به آن‌ها را داراست و محاسبات مربوط به فرانشیز، حق فنی، قیمت داروها و سایر جزئیات بیمه را به صورت خودکار انجام می‌دهد. همچنین، امکان گزارش‌گیری برای انواع بیمه‌ها به صورت چاپ یا دیسکت در این نرم افزار فراهم است.

نرم افزار داروخانه فارمابوک امکان تعریف چندین نوع انبار را داراست، که این ویژگی برای داروخانه‌ها بسیار مفید است.

همچنین، تیم پشتیبانی قوی و حرفه‌ای این نرم افزار در دسترس کاربران قرار دارد و امکانات متنوعی را برای رفع مشکلات و پاسخگویی به سؤالات کاربران فراهم می‌کند. این نرم افزار دارای محیط کاربری ساده و دوستانه است که همه افراد با هر سطح دانشی به راحتی از آن استفاده کرده و از قابلیت‌ها و ابزارهای آن بهره‌برداری کنند.

در کل، نرم افزار داروخانه فارمابوک یک نرم افزار کارآمد و قدرتمند است که تمامی نیازهای داروخانه‌ها را در مدیریت و اطلاعات به صورت یکپارچه و سیستماتیک پاسخ می‌دهد.

ویژگی های پنل ثبت نسخ فارمابوک

فارمابوک، یک پانل ثبت نسخ و مدیریت انبار را به کاربران ارائه می‌دهد. این نرم افزار قابلیت مدیریت کامل چرخه فروش یک داروخانه را از قرار گرفتن دارو در انبار تا فروش، دریافت مبلغ و رسیدگی به تراکنش‌ها فراهم می‌کند. با اتصال به سامانه‌های بیمه سلامت، تامین اجتماعی و سپاس، این نرم افزار کنترل‌های داخلی مربوط به داروها را انجام می‌دهد. همچنین، تشخیص داروهای بیمه‌ای و متخصص، محاسبه درصد و قیمت تعهد تمام شرکت‌های بیمه و سایر محاسبات مربوط به نسخه پیچی داروخانه به صورت هوشمند در این نرم افزار انجام می‌شود.

برخی از ویژگی‌های پنل ثبت نسخ و انبار عبارتند از:

 • اتصال به سامانه نسخ الکترونیک بیمه سلامت و دریافت نسخ الکترونیک بیمه سلامت و تبدیل نسخ کاغذی خدمات درمانی به نسخه الکترونیک
 • اتصال به سامانه دریافت نسخ الکترونیک بیمه تامین اجتماعی و تبدیل نسخ کاغذی به نسخه الکترونیک
 • اتصال به سامانه پرونده الکترونیکی سلامت
 • اتصال به سامانه HIX و ارسال نسخ و دریافت فاکتورهای داروخانه
 • اتصال به سامانه شرکای کاری بیمه سلامت
 • اتصال به سامانه شرکت‌های پخش و دریافت مستقیم فاکتورها
 • بروزرسانی قیمت‌های آزاد داروها از FDA
 • بروزرسانی لیست داروهای نیازمند ثبت بارکد
 • ارسال اطلاعات و دستورات داروها از پانل WhatsApp و از طریق پیامک به بیماران
 • چاپ نام دارو براساس نام ژنریک و برند و دستور داروها بر روی داروهای تجویز شده
 • تایید اینترنتی نسخ بیمه تامین اجتماعی از داخل نرم افزار
 • بروزرسانی تمامی اطلاعات داروها و سقف تجویز آن‌ها
 • مدیریت کاربران و سطح دسترسی آن‌ها، ذخیره لاگ عملکرد کاربران
 • نگهداری سابقه شرایط دارو برای هر کدام از کدهای سه گانه
 • ثبت داروهای ترکیبی مطابق با آخرین نوع محاسبه در بیمه‌ها
 • کنترل تاریخ انقضا در انبار و قفسه به صورت جداگانه
 • بانک اطلاعاتی تمامی داروهای وزارت بهداشت
 • اعلام هشدار انقضاء تاریخ اعتبار دفترچه در هنگام ثبت نسخ
 • اعلام هشدار بابت محدودیت تخصص و سقف بیمه
 • بانک اطلاعاتی 150 هزار پزشک
 • انبارگردانی و کنترل تاریخ انقضاء
 • گزارش کالاهای ضررده یا کم سود در حال فروش
 • پذیرش و ثبت نسخ به صورت کاملاً هوشمند در کمترین زمان ممکن
 • ورود نام کالا/دارو به چهار طریق با حروف اختصاری، کد دارو، حروف اولیه نام و بارکد دارو
 • افزودن انواع بیمه و تغییر درصد فرانشیز، تعرفه خدمات دارویی و قیمت داروها
 • بخش کامل داروهای ترکیبی با قابلیت چاپ برچسب
 • انبارداری قوی با امکان خروج کالا به صورت فروش و امانی

فرم ساز قدرتمند

قابلیت ساخت فرمهای متنوع ، با قالبهای حرفه ای ، به ساده ترین و منعطف ترین شکل ممکن ، همراه با قابلیت انتشار فرم ها در شبکه های اجتماعی و پرداخت آنلاین

نمایش کالرآیدی و اطلاعات مشتری

قابلیت ارتباط نرم افزار crm با مراکز تماس ویپ و یا خطوط تلفن معمولی برای نمایش اطلاعات تماس گیرنده در هنگام تماس

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

نرم افزار CRM به عنوان یک پلتفرم واحد عمل می کند تا فعالیت های فروش ، بازاریابی و پشتیبانی مشتری شما را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه و در بهترین زمان ممکن انجام دهد.

مدیریت ارسال و دریافت پیامک

نرم افزار crm فارمابوک با وب سرویسهای معتبر پیامکی لینک شده است و عملیات ارسال و دریافت پیامک به صورت تکی و گروهی در این نرم افزار قابل انجام است .

سیستم گردش کار (workflow)

در سیستم طراحی گردش کار به سادگی می‌توانید یک نمای انتزاعی طراحی کنید تا یک جریان سازمان یافته از روند انجام کارهای مختلف ایجاد شود. انظباط کاری ، سرعت و دقت در انجام امور تکراری ، انجام کارهای اتوماتیک سیستمی از مزایای استفاده از گردش کار است.

سیستم پنل پشتیبانی مشتریان ( تیکت سنتر )

امکان عضویت مشتریان ، ثبت تیکت برای واحدهای مختلف ، امکان پرداخت آنلاین صورتحسابها ، پر کردن فرمهای مختلف ، امکان مشاهده و خرج امتیازات کسب شده در پنل پشتیبانی مشتریان فارسیکام

وب سرویس ها و ارتباط با نرم افزارهای دیگر

وب سرویسهای آماده برای ارتباط دیگر نرم افزارها با نرم افزار crm فارمابوک به صورت کاملا امن وجود دارد ، وب سرویسهایی برای دریافت اطلاعات مختلف از crm و همچنین ثبت اطلاعات در crm

حسابداری و اسناد مالی

امکانات حسابداری شامل مدیریت انبارها ، تعریف کالاها و خدمات ، صدور پیش فاکتور ، صدور فاکتور فروش ، فاکتور خرید ، گزارشات متنوع فروش و همچنین بخش مالی شامل امکانات ثبت سند ، عملیات ثبت دریافتها و پرداختها به ساده ترین شکل ممکن و گزارشات مالی متنوع

گزارش ساز حرفه ای

گزارشات متنوع در بخشهای مختلف نرم افزار crm فارمابوک وجود دارد ، در بخش فرمها یک گزارش ساز کاربردی و آسان برای استفاده مدیران قرار گرفته است ، علاوه بر اینها یک سیستم گزارش ساز قدرتمند هم برای حرفه ای ها در این نرم افزار وجود دارد ، امکان ساخت گزارشات مقایسه ای نموداری با دسترسی کامل به همه جداول و ویوها

نسخه رایگان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارمابوک را با امکانات کامل به صورت آنلاین امتحان کنید.

نرم افزارها و سرویسهای فارمابوک

_

اگر شما یک کسب و کار کوچک به دنبال مکانی برای ذخیره اطلاعات هستید و تمایل دارید این اطلاعات به سادگی در دستگاههای مختلف در دسترس شما باشد ، یا یک کسب و کار بزرگ هستید که می خواهید تعامل با مشتری را مدیریت کنید و روی بهبود رضایت مشتری متمرکز شوید ، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و خدمات روی ابر فارمابوک راه حل هایی برای حل این دغدغه هاست.

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

سیستم مدیریت پروژه، مدیریت ارتباطات درون سازمانی، سیستم گردش کار و …

سامانه فرم ساز آنلاین ( فرم‌افزار )

به سادگی فرم های مورد نیاز خود را بسازید و به اشتراک بگذارید.

CRM

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

امکان راه اندازی فروش اینترنتی برای داروخانه ای

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای داروخانه به منظور ارائه داروها و محصولات مرتبط به صورت آنلاین می‌تواند به شکل زیر انجام شود:

 1. برنامه‌ریزی: برای شروع، باید یک برنامه‌ریزی دقیق انجام شود. این برنامه‌ریزی شامل تعیین هدف‌ها، هدفمندی بازار، تعیین محصولات قابل فروش، مشخص کردن مشتریان هدف و نیازهای آن‌ها است.
 2. پلتفرم فروشگاه اینترنتی: برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی، نیاز به یک پلتفرم قوی و کارآمد است. این پلتفرم باید امکاناتی مانند ثبت سفارشات، پرداخت آنلاین، مدیریت محتوا و سبد خرید را در اختیار شما قرار دهد.
 3. مدیریت محتوا و محصولات: برای جذب مشتریان، باید محتوایی جذاب و کامل درباره داروها و محصولات داروخانه ارائه دهید. عکس‌های با کیفیت، توضیحات دقیق و اطلاعات مربوطه درباره هر محصول می‌تواند کمک کننده باشد.
 4. سیستم مدیریت سفارشات: نیاز است سیستمی برای مدیریت سفارشات و پردازش آنها در نظر گرفته شود. این سیستم باید بتواند سفارش‌ها را به صورت موثر و به موقع پردازش کند و ارسال آنها را تسریع کند.
 5. حفاظت از اطلاعات شخصی: با توجه به ماهیت حساس اطلاعات مربوط به داروها و مشتریان، نیاز به سیستمی برای حفاظت از اطلاعات شخصی و امنیت تراکنش‌ها وجود دارد. استفاده از پروتکل‌های رمزنگاری قوی و اتخاذ تدابیر امنیتی مناسب ضروری است.
 6. ارتباط با مشتریان: باید روش‌هایی برای برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه پشتیبانی پس از فروش فراهم شود. این شامل ایمیل، تماس تلفنی و چت آنلاین است.
 7. بازاریابی آنلاین: برای جذب مشتریان و افزایش نمایش فروشگاه، استراتژی‌های بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات در گوگل، استفاده از رسانه‌های اجتماعی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو می‌تواند مفید باشد.
 8. همکاری با توزیع‌کنندگان: در نظر داشته باشید که برخی از محصولات داروخانه به تأمین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان وابسته هستند. برقراری همکاری با آنها می‌تواند در تأمین و توزیع محصولات مفید باشد.

با رعایت این موارد و توجه به قوانین و مقررات مربوطه، می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی موفق برای داروخانه خود راه‌اندازی کنید.

مزایای استفاده از پلتفرم فارمابوک برای راه اندازی داروخانه اینترنتی

 • میزبانی بهترین مشتریان در اینترنت
 • جایگزینی روش‌های سنتی فروش با فروش اینترنتی
 • طراحی داروخانه آنلاین کامل و حرفه‌ای
 • مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات
 • فارمابوک با تجربه و مهارت لازم برای ساخت داروخانه آنلاین با کیفیت

چرا نرم افزار داروخانه فارمابوک

به دنبال نرم افزار کارا در داروخانه خود هستید؟
تمام سوابق بدون محدودیت نگهداری می شود
اتصال به شرکت توزیعی دارو پخش
تایید اینترنتی نسخِ تامین اجتماعی
اتصال به سامانه شرکای کاری بصورت مستقیم
اتصال به سامانه شرکای کاری این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که چنانچه بیمه شده در سامانه امید بیمه سلامت ثبت نام نکرده باشد، نرم افزار تبیان پیام کد ملی غیرفعال را در همان لحظه به کاربر داروخانه هشدار می­ دهد. که این موقع نسخه این بیمار حتی با داشتن اعتبار دفترچه باید بصورت آزاد محاسبه شود. ( با الزام بیمه سلامت مبنی بر محاسبه مطالبات ریالی داروخانه ها فقط از طریق سامانه شرکای کاری، راه اندازی این سامانه و اتصال داروخانه ها به آن الزامی و ضروری است.) با این اتصال کاربر می تواند بصورت آنلاین و لحظه ای نسخ بیمه سلامت را به سامانه شرکای کاری ارسال کند و در صورت وجود هرگونه خطا در اطلاعات نسخه از آن مطلع شود
اتصال کاربر به سامانه HIX
کاربری راحت و استفاده از منوهای ساده و روش های جستجوی متفاوت در هنگام ورود اطلاعات در فرم فروش
برای بیماران و مراجعان به داروخانه، پرونده ویژه ایجاد شود
بروز رسانی اطلاعات بیمه ای داروها
بروزرسانی قیمت فروش آزاد داروها
امکان ثبت تاریخ انقضاها و بچ نامبرهای متفاوت
امکان بررسیِ نسخه قبل از ارسال به بیمه ها
نگاشت عناوین تخصص درنرم افزار با بیمه های تامین اجتماعی و بیمه سلامت
نسخ الکترونیک بیمه سلامت

سایر امکانات مدیریتی

امکانات نرم افزار داروخانه به شرح زیر است:

 1. تعریف سطوح دسترسی: این برنامه قابلیت استفاده تک کاربر و چند کاربر همزمان با سطوح دسترسی مختلف برای هر کاربر را دارد، بنابراین هر کاربر با توجه به مسئولیت خود می‌تواند به بخش مورد نظر دسترسی داشته باشد.
 2. ثبت و جستجوی نسخه‌ها: امکان ثبت و جستجوی دقیق نسخه‌ها جهت استفاده آینده در نرم افزار وجود دارد. با استفاده از این ویژگی، می‌توان با جستجوی تاریخ و ساعت ثبت نسخه، آن را برای بازبینی در دسترس داشت و اقدامات لازم را برای بازبینی انجام داد.
 3. پذیرش و ثبت نسخه: امکان پذیرش و ثبت نسخه به صورت هوشمند و سریع در این نرم افزار وجود دارد. با توجه به دست‌نویس و تجویز پزشک، نرم افزار نسخه را ثبت و پذیرش می‌کند تا فرآیند آماده‌سازی داروها توسط کارکنان داروخانه سریعتر انجام شود.
 4. برچسب‌زنی برای داروهای ترکیبی: بخش کاملی در نرم افزار برای داروهای ترکیبی با قابلیت چاپ برچسب بر روی ظروف داروهای ترکیبی وجود دارد. با استفاده از این قابلیت، اطلاعات کافی برای بیمار را بر روی دارو چسبانده و نوع ترکیبات انجام شده قابل چاپ هستند.
 5. انبارداری پیشرفته: این نرم افزار دارای امکانات پیشرفته انبارداری است. شامل ورود و خروج کالا، تعیین نقطه سفارش، فروش امانی و نقدی و غیر.