شما در حال مشاهده هستید فرصت های سهم بازار مراقبت های بهداشتی فراتر از COVID-19

فرصت های سهم بازار مراقبت های بهداشتی فراتر از COVID-19

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient talking to their doctor

حجم بیماران به آرامی در حال افزایش است و برای برخی از ارائه دهندگان، سریعتر از دیگران است. در حالی که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند بیمارستان در سال 2021 حجم کمتر از حد معمول خواهد داشت، مراقبت های اولیه بازگشته است و قرار ملاقات های حضوری با در دسترس بودن واکسن های COVID-19 شروع به افزایش می کند.

از آنجایی که بیماران در بازگشت به پزشک احساس راحتی می کنند، چندین روند آشکار می شوند.

باز برای ارائه دهندگان جدید

برای شروع، بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی در سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر یا رها شده اند یا به ارائه دهندگان مختلف نقل مکان کرده اند. پزشکی که ممکن است یک بیمار در ابتدای سال 2020 داشته باشد، مهم نیست که چه نوع ارائه دهنده ای داشته باشد. این ممکن است باعث شود که بیمار به طور کامل در مورد ارائه دهنده خود تجدید نظر کند و به دنبال فرد جدیدی باشد.

به پزشک نیاز دارم

از سوی دیگر، بیمارانی که قبل از شیوع بیماری همه‌گیر، اغلب یا اصلاً به پزشک خود مراجعه نمی‌کردند، متوجه می‌شوند که چقدر مهم است که به پزشک خود مراجعه کنند. طبق زیست رایان Insights Accelerator™، تقریباً از هر پنج بیمار، یک نفر پزشک مراقبت‌های اولیه ندارد. این مورد به ویژه در مورد جمعیت جوان تر است. چیزی که نگران کننده است، همین درصد از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هر دو سال یک بار یا کمتر به مراقبت های اولیه خود مراجعه می کنند.

با در نظر گرفتن همه این‌ها، بیماران شروع به بررسی گزینه‌های خود و یافتن مناسبی می‌کنند که برای آنها مناسب باشد.

در اینجا ارائه دهندگان برای استفاده کامل از این امکانات سهم بازار در طول COVID-19 چه کاری می توانند انجام دهند.

فرصت های سهم بازار برای ارائه دهندگان

ارتباط بهتر با بیماران

این زمان عالی برای یافتن راه‌های بهتر برای تعامل با بیمارانتان است. در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان دیگر از اطلاعات جمعیتی برای هدف قرار دادن بیماران یا پیام‌های عمومی برای تعامل با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌کنند، زیست رایان با اجرای بخش‌بندی روان‌شناختیاین فرآیند را به یک علم تبدیل می‌کند. > این مدل تقسیم‌بندی، باورها، ارزش‌ها و ایده‌آل‌های بیمار را محدود می‌کند تا مشخص کند که انگیزه‌های درونی آنها چیست و از آن‌ها استفاده می‌کند تا آنها را وادار کند تا برای سلامتی خود اقدام کنند. مدل زیست رایان از پنج بخش تشکیل شده است که همه آنها مراقبت های بهداشتی را متفاوت از یکدیگر می بینند. در حالی که یک بخش ممکن است به راحتی انگیزه داشته باشد تا مسئولیت سلامتی خود را مانند خود دست‌آورده‌ها به عهده بگیرد، بخش دیگر ممکن است به اندازه کافی این کار را انجام ندهد. برای خودشان اولویت دارند، اما اعضای خانواده‌شان در عوض جلوبازان اولویت دار را دوست دارند.

ارائه‌دهندگان زمانی سود می‌برند که درک خوبی از نحوه نگاه فردی بیماران به سلامت خود داشته باشند زیرا ارتباط قوی‌تری با آنها ایجاد می‌کنند. همچنین اگر بیماران جدیدی هستند، از همان ابتدا رابطه را به خوبی شروع می‌کنند، اما حتی بیماران فعلی از رویکرد متفکرانه و همدلانه‌تر قدردانی می‌کنند. به طور کلی، بیماران با اشتیاق بیشتر برای بهبود نتایج سلامت خود سود می برند و ارائه دهندگان از استفاده بیشتر بیماران از خدماتشان سود می برند.

ارتباط مجدد با بیماران مسن

با دست دراز کردن بیماران با آغوش باز از بازگشت آنها استقبال کنید. چه آنها ارتباط خود را با شما قطع کرده باشند و چه مشتاق بازگشت هستند، باید این کار را با به اشتراک گذاشتن ارتباطات با آنها از طریق ایمیل، متن، اعلان‌های برنامه و غیره با سکوی سلامت دیجیتال.

می‌توانید اطلاعاتی درباره تغییر اقدامات احتیاطی COVID-19، پیشنهادات مراقبتی جدید، رویدادها، غربالگری‌ها و موارد دیگر برای آنها ارسال کنید. و با استفاده از روان‌شناسی ادغام‌شده در  پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان، می‌توانید آنها را تشویق کنید تا شما را به آن سوق دهند.

پیشنهادات دیگر را برای بیماران تبلیغ کنید

غیر از ارتباط با بیماران، ارائه دهندگان با چه روش هایی باید آنها را به عقب برگردانند؟ هر چیزی که جدید است، یا حداقل برای آنها جدید است.

بیماران مجبور نیستند برای معاینات سالانه یا ویزیت های اضطراری مراجعه کنند. به غربالگری های بهداشتی پیشگیرانه خود برای سرطان و سایر بیماری ها، خدمات بهداشت روانی و اگر هنوز فعالانه در مبارزه با کووید-19، تست ها و واکسن های کووید-19 شرکت می کنید، توجه کنید. اگر تخصص های دیگری دارید، از برجسته کردن آنها خجالت نکشید. بیماران ممکن است فوراً به این خدمات نگاه نکنند، اما زمانی که این خدمات را انجام دهند آنها را در نظر خواهند داشت.

دسترسی به بیماران جدید

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی نمی‌دانند از کجا باید بیماران جدید را وارد کنند و این کاملاً قابل درک است زیرا آنها بازاریاب نیستند. به همین دلیل است که زیست رایان Insights Accelerator™ را ایجاد کردیم. این داشبورد تعاملی به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا به داده های مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مورد آخرین روندها، از جمله رفتارهای فعلی در بحبوحه COVID-19 نگاه کنند. این داده ها نقشه برداری حرارتی دارند و می توانند توسط ارائه دهندگان برای هدف قرار دادن بیش از حد بیماران بالقوه در منطقه خود از طریق کانال های ارتباطی استفاده شوند. این فرآیند دلهره آور را بسیار آسان تر می کند.

بعد از یک سال سخت در مراقبت‌های بهداشتی، ارائه‌دهندگان باید از این فرصت برای شعله‌ور کردن رشد در سال‌های آینده استفاده کنند. اگر به دنبال شریکی هستید که به شما کمک کند تا به آنجا برسید، امروز با ما تماس بگیرید تا درباره زیست رایان Insights Accelerator™ بیشتر بدانید. .

دیدگاهتان را بنویسید