شما در حال مشاهده هستید فیس بوک برای پزشکان: مزایای بازاریابی در عمل پزشکی

فیس بوک برای پزشکان: مزایای بازاریابی در عمل پزشکی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Facebook reaction buttons

vlsoft / Shutterstock.com

یک چیز اعتیادآور در مورد فیس بوک وجود دارد. حداقل برخی از افرادی که من می شناسم چندین بار در روز وارد جریان اجتماعی می شوند. البته نه همه، اما با بیش از 150 میلیون کاربر فعال ماهانه تنها در ایالات متحده، این بهتر از نیمی از جمعیت بزرگسال است.

و همانطور که احتمالاً می دانید، فیس بوک بیش از 1.6 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان دارد. به احتمال زیاد، شما این آمار را از طریق فید فیس بوک خود می خوانید. و این آن را به محبوب ترین شبکه اجتماعی روی کره زمین تبدیل می کند. (ما داده ای برای سیارات دیگر نداریم.)

اعداد اصلی قابل توجه است، اما داستان حتی بهتر برای پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمی عمیق تر است. بیش از 90 درصد از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی شرکت ملی تحقیقات نشان دادند که از شبکه اجتماعی محبوب برای جمع آوری اطلاعات در مورد مراقبت های بهداشتی خود استفاده کرده اند.

جای تعجب نیست که متخصصان بازاریابی اینترنتی، رسانه های اجتماعی و به ویژه فیس بوک را برای بیمارستان و بازاریابی مراقبت های بهداشتی اتخاذ کرده اند. . خیلی ساده، اینجاست که بیماران و مراقبین آینده نگر کلاه دیجیتال خود را آویزان می کنند.

راه اندازی یک صفحه فیس بوک به طرز فریبنده ای آسان است. با این حال، داشتن یک حضور موثر در فیس بوک به عنوان یک ابزار بازاریابی مراقبت های بهداشتی، مستلزم کمی زمان، توجه و تفکر جدی در مورد آنچه کار می کند دارد. در اینجا چند مورد از ملاحظات مهم در مورد داشتن یا بهبود صفحه فیس بوک برای پزشکان آورده شده است.

دستورالعمل هایی را برای حفظ حریم خصوصی و ملاحظات قانونی تنظیم کنید. تقریباً هر چیزی با حضور شخصی در فیس بوک انجام می شود. از سلفی توله سگ گرفته تا کپی های مادربزرگ. اما صفحات تجاری استاندارد بالاتری دارند و پزشکان و اقدامات پزشکی دارای HIPAA و الزامات حرفه‌ای هستند که حتی بالاتر است. با درک روشنی از حریم خصوصی بیمار، محرمانه بودن و سایر مقررات شروع کنید و خط مشی را با همه افراد حاضر در مطب به اشتراک بگذارید.

این آسان و (بیشتر) رایگان است. ایجاد صفحه فیس بوک رایگان و استفاده از آن ساده است. با این حال، آگاه باشید که برای حفظ حضور خود در فیس بوک باید به تلاشی مداوم متعهد شوید. یک صفحه نادیده گرفته شده یا قدیمی می تواند مضر باشد.

این مربوط به مخاطبان شماست، نه شما. شبکه های اجتماعی موفق به مشارکت دادن افراد دارای علایق مشترک بستگی دارد. برای شروع، «ابتدا گوش دهید» و مشخص کنید که افراد – مخاطبان احتمالی شما – به چه چیزهایی علاقه دارند یا می خواهند بدانند. دستور کار شما بر اساس علایق آنها است.

با Facebook Audience Insights آشنا شوید. صفحات فیس بوک برای کسب و کار دارای یک منبع بازاریابی روشنگر برای اطلاعات کلی در مورد جغرافیای مخاطب هدف، جمعیت شناسی، استفاده از فیس بوک و موارد دیگر است.

محتوای قابل اشتراک‌گذاری ارائه دهید. مخاطبان اجتماعی از اطلاعات دقیق و معتبر قدردانی می‌کنند. اما محتوای خوب که خوانندگان را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ترغیب می کند به خواننده کمک می کند و حضور آنلاین شما را گسترش می دهد.

در جریان رقابت باشید. فیس بوک دریچه ای کوچک اما مفید به تلاش های تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین توسط رقابت ارائه می دهد.

برای فیس بوک به کمک نیاز دارید؟ لطفاً در اینجا با ما ارتباط برقرار کنید. و برای منابع بیشتر برای تبدیل فیس بوک به یک ابزار بازاریابی موفق پزشک، مقالات زیر را در کتابخانه رایگان ما بررسی کنید:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید