شما در حال مشاهده هستید مایل به نادیده گرفتن دیگران و توصیه های برندسازی مراقبت های بهداشتی باشید

مایل به نادیده گرفتن دیگران و توصیه های برندسازی مراقبت های بهداشتی باشید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Lightbulb displaying تغییر ممکن است سخت باشد. سیستم ارائه مراقبت‌های بهداشتی کشور – که به طور سنتی تنظیم آن کند بوده است – اصلاحات بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند. و با آن، یک پیامد مهم نیاز به برندسازی مراقبت های بهداشتی، تغییر نام تجاری یا یک رویکرد کاملا جدید است.

قانون مراقبت مقرون به صرفه و سایر پویایی‌های اجتماعی، اصول کسب و کار را تغییر داده است. شاید دیگر قادر به جذب بیماران یا موارد مورد نظر خود نباشید. شاید پیام برند شما قدیمی باشد، دیگر منحصر به فرد یا متمایز کننده نیست. رقابت برای پزشکان، بیمارستان ها و کل سیستم های بهداشتی تغییر کرده است.

محیط کسب‌وکار آهسته، ثابت و قابل پیش‌بینی مجموعه‌ای از ادغام‌ها، جمع‌آوری‌ها، اکتساب‌ها و نهادهای ارائه‌دهنده جدید است. به علاوه، بیماران به مصرف کنندگان آگاه تر و توانمندتری تبدیل شده اند. برند بهداشتی که به خوبی در نظر گرفته شده اید، اکنون تاریخ گذشته، خارج از هدف یا کاملاً اشتباه است.

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید مایل باشند پیام برند فعلی شما را برای تجدید نظر یا جایگزینی در جایی که شرایط بازار تغییر کرده است به چالش بکشند. سازمانی که به وضوح و منحصر به فرد متمایز می شود، به برندی تبدیل می شود که با موفقیت در ذهن مصرف کننده، مشتری، بیمار و عموم برجسته می شود.

ملاحظات کلیدی که برندسازی مراقبت های بهداشتی را شکل می دهد…

وعده بدهید و تحویل دهید. یک برند موثر ایده منحصر به فردی است که شما در ذهن یک مشتری احتمالی دارید. این یک تفاوت متمایز است که با عملکرد ثابت پشتیبانی می‌شود.

یک مزیت ارزش افزوده نسبت به رقابت را شناسایی کنید. چه چیزی در مورد کاری که انجام می‌دهید بسیار منحصر به فرد است که ارزش بیشتری را به بیمار ارائه می‌کند، بیش از هر چیز دیگری که در بازار موجود است؟ هر موضوعی که برای رقابت انتخاب می کنید، باید همان چیزی باشد که به بهترین شکل تجربه را مشخص می کند.

مایل باشید کسی را نادیده بگیرید. طبق تعریف، موقعیت شما باید منحصر به فرد باشد. بنابراین، شما نمی توانید همه چیز برای همه باشید. چالش این است که برای بسیاری جذابیت داشته باشید، در حالی که تشخیص دهید که موقعیت شما نمی تواند جهانی باشد. همه چیز بودن برای همه منحصر به فرد نیست. این بی مزه است، نه مارک.

از سیستم ارزش بیمار استفاده کنید. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، چه یک فرد یا یک سازمان (فروشنده)، تمایل دارند به تجهیزات یا کیفیت بالینی فکر کنند. این چیزها مهم هستند، اما برندسازی موثر با سلیقه، نگرش و حساسیت های خریدار طنین انداز می شود. نیازهای بیمار (خریدار) ریشه در نتایج دارد: تسکین درد، بهبود ظاهر، بدن سالم‌تر، و شاید اعتماد به سلامتی خوب.

این یک تعهد فرهنگی از بالا به پایین است. برقراری ارتباط مؤثر پیام برند کار همه افراد سازمان است. این پزشکان، کارکنان، کارمندان – همه – هستند که از طریق نگرش‌ها، اقدامات و تماس‌های عمومی خود، به قول برند عمل می‌کنند. آنها باید عمیقاً بفهمند که نام تجاری چه چیزی را نشان می دهد زیرا از بسیاری جهات، آنها برند شما هستند.

تجربه ای ثابت به بیمار ارائه دهید. وعده برند شما انتظارات را شکل می دهد. مردم کیفیت ثابت را به شگفتی های حواس پرت ترجیح می دهند. یک برند واقعاً یک برند بدون تجربه ثابت و باکیفیت بیمار در هر نقطه تماس در زنجیره مراقبت نیست.

برای درازمدت در آن باشید. کسب و کار برندسازی مراقبت های بهداشتی «راه حل سریع» نیست. این یک فرآیند مداوم و طولانی مدت است. یک بازه زمانی پنج ساله لازم است برای رشد موثر آگاهی و شناخت برند .

ما اینجا هستیم تا کمک کنیم…

به نظر می رسد برای همه افراد در مراقبت های بهداشتی تغییر اجتناب ناپذیر است. همگام شدن با تغییرات چالش است. چارلز داروین گفت: «قوی‌ترین یا باهوش‌ترین فرد نیست که زنده بماند، بلکه کسانی هستند که می‌توانند به بهترین شکل تغییر را مدیریت کنند.»

ما می‌توانیم به شما در مدیریت تغییرات کمک کنیم، یا به هدایت برند مراقبت‌های بهداشتی خود کمک کنیم. ماموریت ما ارائه راه حل های بازاریابی اثبات شده و بهترین شیوه است که به شما در دستیابی به اهداف خاص و قابل اندازه گیری کمک می کند. پس با ما تماس بگیرید تا یک مکالمه اکتشافی بدون اجبار داشته باشیم. شماره ما (800) 656-0907 است.

و برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، بخوانید: و برندینگ مراقبت های بهداشتی: آن موقع بود. این الان است.

کتی گاگران

دیدگاهتان را بنویسید