شما در حال مشاهده هستید مدیریت شهرت انسان فقیر: ایده ای که می توانید بدزدید

مدیریت شهرت انسان فقیر: ایده ای که می توانید بدزدید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

reputation management signکسی که می‌داند من در بازاریابی کار می‌کنم، این ایده کوچک را به اشتراک گذاشت. همانطور که اتفاق می افتد، از یک کسب و کار کوچک خرده فروشی می آید، اما با تغییرات جزئی، در مراقبت های بهداشتی به خوبی بازی می کند. بیایید آن را بنامیم: ایده مدیریت شهرت یک مرد فقیر. و، دفتر بزرگ یا کوچک، این ایده موثری است که می‌توانید آن را با چند پیشرفت تطبیق دهید.

مفهوم اصلی که این تاکتیک را پیش می‌برد، به سادگی این است که شما باید از بیماران برای ارجاع، بررسی و نظرات گواهی بخواهید. بسیاری از ارائه دهندگان تمایلی به پرسیدن ندارند، یا مشغول هستند، یا هر چیز دیگری. اما چیزی که آن‌ها قدردانی نمی‌کنند این است که اکثر بیماران خوشحال می‌شوند که از آنها پرسیده می‌شود – شاید با تملق. آنها کاملاً مایل به پذیرش یک درخواست یا یادآوری گاه به گاه هستند.

نشانه ساده مدیریت شهرت…

این علامت ساده ای است که در یک فروشگاه خرده فروشی ظاهر شد. این بزرگ نیست (شاید 4 اینچ 8 اینچ)، اما رو به روی صندلی های محل انتظار، به راحتی قابل مشاهده است. به کنار یک دستگاه فروش خودکار با پشتی مغناطیسی چسبیده بود. این یک تصویر از نسخه اصلی است:

google sign for reputation management

در حالی که [sic] شما با تلفن در دستتان در آنجا نشسته اید به هر حال… ما را در Google مرور کنید. /em>

یک صاحب مغازه در شهر کوچک احتمالاً تابلو را با دست ساخته است. کامل با یک خطای املایی رایج و لبه های ناهموار. اما، آنها برای ایجاد علامت و ارسال برجسته درخواست دوستانه برای بررسی آنلاین امتیاز می گیرند.

نمونه تصویر شده واقعاً خشن است. اما اجرای حرفه‌ای‌تر همان ایده، آن را برای یک اتاق پذیرش اداری تجاری مناسب می‌کند.

  • ابتدا، آن را به صورت حرفه ای آماده کنید. منگنه‌ها و فروشگاه‌های مشابه، خدمات اولیه گرافیک و در صورت نیاز، چاپ مواد با پشته مغناطیسی را ارائه می‌دهند.
  • ارجاع یا بازبینی را بخواهید – اما پیوند یا جهت خاصی را به آنها بدهید.
  • قبل از چاپ تصحیح کنید. کارهای خوب ممکن است با یک اشتباه تایپی یا خطاهای دیگر فرسوده شوند.
  • چندین بسازید. چند علامت یکسان – مثلاً سه تا – را می توان در چاپ یک برگه 8.5 اینچی در 11 اینچ تولید کرد.

اما بهترین راه…

یک علامت ساده یک تاکتیک “مدیریت شهرت افراد فقیر” است. این روش ساده و سرراست برای تشویق بیماران در مورد بررسی ها و نظرات آنلاین است. اما به خاطر داشته باشید که این فقط یک یادآوری است.

موثرترین راه این است که پزشک درخواست را انجام دهد و مستقیماً با بیمار صحبت کند. یک یا دو علامت در دفتر می تواند کمک مفیدی باشد. اما “مرجع بالاتر” وجود ندارد و بیماران مایل هستند و وقتی از آنها خواسته می شود پاسخگو هستند. نظرات مثبت، نظرات و ارجاعات آنلاین باعث افزایش دیده شدن و شهرت حرفه ای می شود. اما شما باید بپرسید.

یک علامت کوچک مانند این ایده ای هوشمندانه، اما کوچک است. بنابراین لطفاً به ما اطلاع دهید که چگونه می‌توانیم در دوره کامل مدیریت شهرت و بازاریابی اینترنتی به شما کمک کنیم یا ببینید چگونه بازاریابی پزشک را با ایجاد تغییر می‌دهیم. قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط.

دیدگاهتان را بنویسید