شما در حال مشاهده هستید مراقبت های بهداشتی “اخباری که می توانید استفاده کنید”: راهنمایی برای جک خبری

مراقبت های بهداشتی “اخباری که می توانید استفاده کنید”: راهنمایی برای جک خبری

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Newspaper showing اولین کاری که وقتی می‌بینم اخبار مربوط به مراقبت‌های بهداشتی را می‌بینم که برایم جالب است یا می‌ترسانم انجام می‌دهم. (یا هر دو) آنلاین شوید و سعی کنید اطلاعات بیشتری پیدا کنید. این یک واکنش مدرن رایج است که به دنبال توضیحی معنادار از یک درمان جدید یا بیماری تجدید شونده باشید. و امیدوارم بتوانم بیش از چند کامنت در فیس بوک یا یک “برداشت داغ” بدون هیچ تحقیق یا تخصص پشتیبانی پیدا کنم.

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، سیستم‌های بهداشتی و بیمارستان‌ها این فرصت را دارند که از اخبار پرطرفدار برای اهداف بازاریابی استفاده کنند و مکانی را برای بیماران فراهم کنند تا اطلاعات معتبر را پیدا کنند. بیایید در مورد “جنگ خبری خبری” صحبت کنیم.

چگونه از Newsjacking توسط سازندگان محتوای مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌شود

Newsjacking اصطلاحی است که توسط دیوید میرمن اسکات ابداع شده است تا مفهوم افزودن ورودی شما به یک داستان خبری پرطرفدار را توصیف کند. صنعت شما برای منافع بالقوه روابط عمومی یا بازاریابی. اگر می‌خواهید برداشت خود را به یکی از عناصر خبر اضافه کنید، با اولین مورد فاصله خواهید داشت. این تاکتیک سال‌هاست که توسط سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی برای نفع بیماران و سازمان‌ها استفاده می‌شود.

چند نمونه از جعل اخبار مراقبت های بهداشتی:

 • یک پست وبلاگی از یک بیمارستان یا کارگاهی که گزینه‌های واکسن را گسترش می‌دهد، زیرا رسانه‌های خبری همچنان در مورد شیوع سرخک گزارش می‌دهند.
 • نظر یک پزشک در مورد یک کارآزمایی بالینی یا درمان جدید در تخصص شما.
 • نگاهی دقیق تر به اینکه چگونه مقررات جدید بر پزشکان تأثیر می گذارد (از شرکتی که امیدوار است به پزشکان و پزشکان بیشتری دسترسی پیدا کند).

پزشکان این فرصت را دارند که تخصص خود را به یک مکالمه بین المللی، ملی یا محلی مرتبط با سلامت اضافه کنند. با وجود اطلاعات نادرست زیادی که به صورت آنلاین در دسترس است، مهم است که صداهای معتبرتری در آن شرکت کنند. به‌علاوه، جابجایی اخبار می‌تواند یک تقویت عمده برای روابط عمومی و استراتژی‌های بازاریابی شما باشد.

مزایای جابجایی اخبار بهداشتی

جنگال خبری فقط بخش کوچکی از یک استراتژی بازاریابی متعادل است، اما فواید زیادی برای پرش به یک خبر زودهنگام و هوشمندانه (به شرطی که آن را درست انجام دهید!) وجود دارد.

 1. می‌توانید با برداشتن گام‌هایی برای کمک به رتبه‌بندی مقاله‌تان برای یک عبارت پرطرفدار، بهینه‌سازی موتور جستجوی وب‌سایت خود را بهبود بخشید.
 2. می‌توانید به افراد کمک کنید تا ارزیابی آگاهانه‌ای را از یک منبع پزشکی قانونی پیدا کنند.
 3. یک پست موفق می‌تواند منجر به کسب درآمد از رسانه‌های خبری شود که می‌خواهند با شما یا تیم شما مصاحبه کنند.
 4. شما ممکن است شهرت خود را به عنوان یک “رهبر فکری” در حوزه کاری خود افزایش دهید.

با این حال، مزایای احتمالی بستگی به این دارد که چند بار تکنیک را امتحان کنید، اینکه آیا برداشت شما از موضوع منحصر به فرد است یا خیر، و اینکه چقدر سریع می‌توانید از محتوا استفاده کنید (بدون انتظار طولانی برای فشار دادن “انتشار” در آن پست ).

نکاتی برای استفاده از اخبار بهداشت و درمان

 • منابع خبری را که بیماران/مشتریان شما می خوانند دنبال کنید. به یاد داشته باشید، بیماران احتمالاً همان منابع خبری صنعت را مانند شما نمی خوانند. وبلاگ ها و انجمن های پشتیبانی محبوب برای بیماران و منابع خبری مراقبت های بهداشتی مانند Yahoo یا نیویورک تایمز.
 • داستان های خود را در یک فید RSS مرتب کنید که هشدارهایی را برای عبارات کلیدی ارائه می دهد. از سرویسی مانند Feedly استفاده کنید تا اخباری را که برای شما بسیار مهم است ذخیره کنید.
 • سریع عمل کنید! جدول زمانی برای ارتباط در برخی موارد فقط چند ساعت و در بیشتر موارد چند روز است.
 • اصیل باشید. برای موفقیت، یک برداشت تازه از یک موضوع پیدا کنید. از شنیدن صدای ده‌ها مقاله فکری دیگری که در آن هفته منتشر شد، خودداری کنید.

موارد مرتبط: اجتناب از دام جک خبری مراقبت های بهداشتی

پیدا کردن استراتژی محتوای بهداشتی مناسب

حقیقت این است که سرقت خبری ممکن است استراتژی مناسبی برای هر سازمانی نباشد – حداقل نه به طور منظم. محدودیتی در به موقع بودن داستان وجود دارد و شما باید سریع عمل کنید.

علاوه بر این، مدتی طول می کشد تا مخاطبان کافی برای به رسمیت شناختن پست شما ایجاد شود. بهینه‌سازی موتورهای جستجو یک شبه بهبود نمی‌یابد و به فاکتورهای زیادی به غیر از یک پست وبلاگ موفق برای جلب توجه نیاز دارد.

چیزی که مهمتریناست این است که استراتژی محتوای شما موارد زیر را انجام دهد:

 • به بیماران کمک می کند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.
 • برای اطلاعات بیشتر و درمان بیماران را به سازمان شما راهنمایی می کند.

غیر از آن، یافتن منابع مناسب و استفاده از پلتفرم‌های مناسب برای اشتراک‌گذاری استراتژیک محتوای خود است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی محتوا یا صحبت با یک استراتژیست پزشک بازاریابی امروز، با زیست رایان، یک سرویس کامل تماس بگیرید. آژانس بازاریابی، به شماره 800-656-0907.

دیدگاهتان را بنویسید