شما در حال مشاهده هستید مراقبت های بهداشتی در حال تغییر است و بخش ارتباطات بازاریابی شما نیز باید تغییر کند

مراقبت های بهداشتی در حال تغییر است و بخش ارتباطات بازاریابی شما نیز باید تغییر کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Alan Shoebridge, Senior Director of Brand Marketing

مراقبت های بهداشتی به سرعت در حال تغییر است، بنابراین زمان آن رسیده که تاکتیک های بازاریابی شما با آن تغییر کند. این چالشی است که Providence Health and Services حل و فصل کرده است. در پادکست امروز، دکتر علی حاجی ابراهیمی و مهمانان آلن شوبریج و تامی گریوز در مورد آنچه از تجربه خود آموختند و چگونگی ایجاد یک بخش MarComm برای آینده صحبت می کنند. Tammy Graves, Senior Director of Marketing from Providence Health and Services

طراحی مجدد بخش ارتباطات بازاریابی کار آسانی نبود و نیاز به نقشه راهی داشت که هنوز وجود نداشت. آلن، تامی و تیمشان باید بفهمند:

  • نحوه ایجاد تغییر
  • آنچه برای حرکت رو به جلو باید وجود داشت
  • مورد تغییر چیست

MarComm برای شما چه معنایی دارد؟

اولین گام از بسیاری از مراحل این بود که تعیین کنیم اصطلاح “ارتباطات بازاریابی” به چه معناست و چه نوع فعالیت هایی را شامل می شود. در صنعت مراقبت های بهداشتی، تعاریف عناوین و بخش ها می تواند متفاوت باشد، که به ناچار باعث سردرگمی متخصصان صنعت می شود.

تامی گفت: «همه این موضوع را کمی متفاوت تعریف می‌کنند، حتی در داخل سازمان.

یکی از عناصر حیاتی برای راه اندازی یک بازسازی موفق، همانطور که تامی اشاره می کند، داشتن تصویر واضح و تعاریف نوشته شده برای هر عملکرد است. بنابراین، آنها نقش ها و وظایف هر یک از اعضای بخش بازاریابی و ارتباطات را قبل از اینکه بتوانند نقشه نقشه را شروع کنند، شناسایی کردند.

متخصصان در مقابل عمومی ها

در پادکست، آلن و تامی یک نتیجه مهم از این فرآیند را برجسته می‌کنند – نیاز به «متخصصان» بیشتر به جای «عمومی‌ها». آنها به جای «مدیران بازاریابی» به محققان، طراحان و کارشناسان رسانه دیجیتال نیاز داشتند. آن‌ها به افرادی با قابلیت‌های جدید نیاز داشتند که قبلاً برای ارائه آن به آژانس‌ها متکی بودند.

آنها همچنین متوجه شدند که به جدایی بیشتر بین بازاریابی و ارتباطات نیاز دارند.

تامی توضیح داد: «در سایر صنایع، بازاریابی و ارتباطات نقش‌های متفاوتی دارند. “این جایی است که ما شاهد پیشرفت مراقبت های بهداشتی هستیم. تا خود را به موازات سایر صنایع تنظیم کند.”

آلن افزود: “شما به افرادی نیاز دارید که رسانه ها را درک کنند.” همه چیز خیلی سریع در حال تغییر است. آنلاین، دیجیتال و اجتماعی همگی به سطحی از تخصص نیاز دارند.»

اشتها برای تغییر

آلن گفت: «چالش‌های زیادی وجود داشته است. “اما بزرگترین موردی که می بینیم، تمایل سازمان به تغییر ساختار بازاریابی و ارتباطات است.”

از آنجایی که بخش تحت طراحی مجدد قرار می‌گیرد، اولویت‌ها تغییر می‌کنند، منابع تغییر می‌کنند و استراتژی‌ها تغییر می‌کنند، به همین دلیل است که درک اینکه آیا سازمان برای انجام این حرکت آماده است یا خیر، مهم است.

در پایان، تامی، آلن و تیم آنها امیدوارند که طرحی برای شرکت های آینده ایجاد کنند.

ساخت یک ساختار بازاریابی برای آینده به کارایی، هوشمندی و به کارگیری متخصصان بیشتری نسبت به متخصصان عمومی نیاز دارد.

برای شنوندگانی که در کنفرانس SHSMD 2016 شرکت می کنند، آلن و تامی در روز چهارشنبه، 14 سپتامبر، ساعت 8:30 صبح در سالن کلمبوس ارائه خواهند شد.

از اعضای تیم ما در غرفه زیست رایان، شماره 612 در سالن نمایشگاه بازدید کنید. کریستین ریزا، استراتژیست بازاریابی ما، مشاوره رایگان انجام خواهد داد. حتماً یک قرار ملاقات بگذارید تا فرصت خود را از دست ندهید.

این مقاله و پادکست بخشی از مجموعه آموزش مداوم زیست رایان است که سخنرانان انجمن استراتژی و توسعه بازار مراقبت های بهداشتی، 2016 را ارائه می کند. اتصالات SHSMD در شیکاگو، 11 تا 14 سپتامبر.

دیدگاهتان را بنویسید