شما در حال مشاهده هستید مراقبت های بهداشتی در سال 2020: 7 پیش بینی برای سال جدید

مراقبت های بهداشتی در سال 2020: 7 پیش بینی برای سال جدید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Healthcare in 2020 7 Predictions for the New Year

مراقبت های بهداشتی دائما در حال تغییر و تحول است. برخی از این تغییرات ناشی از پیشرفت های تکنولوژیکی است، در حالی که برخی از آنها مبتنی بر بیمار و بازار هستند. با شروع سال جدید، همیشه خوب است که در مورد روندها و تغییراتی که بیشتر شایع خواهد بود فکر کنید. بنابراین بیایید نگاهی به هفت مورد از بزرگترین پیش بینی ها برای مراقبت های بهداشتی در سال جدید بیندازیم.

1. خرده فروشان جعبه بزرگ

Best Buy به آرامی اما مطمئناً راه خود را به بازار مراقبت های بهداشتی باز می کند و به سمت نظارت از راه دور بیماران می رود. حرکت بعدی آنها این است که بیمه را وارد معادله کنند. هر چند آنها تنها نیستند. سایر خرده‌فروش‌های بزرگ مانند Amazon و Walmart نیز وارد فضای مراقبت‌های بهداشتی می‌شود و مطمئناً دیگران نیز به‌زودی دنبال خواهند شد. به احتمال زیاد این فروشگاه‌ها محصولات و خدمات خود را قبل از انجام تحقیق عرضه می‌کنند.

2. سلامت از راه دور رشد خواهد کرد

جای تعجب نیست که انتظار می رود سلامت از راه دور امسال رشد کند. در واقع، انتظار می‌رود تا 4٪ از بازدیدها مجازی باشد امسال. اگر قبلاً پزشکی از راه دور را در مرکز خود قرار نداده اید، اکنون زمان آن است.

بیماران از راحتی عدم نیاز به سفر فیزیکی به مطب و سپس گذراندن وقت در اتاق انتظار لذت می برند، در حالی که در بسیاری از موارد، بیماران فوراً نیاز به قرار ملاقات دارند و سلامت از راه دور سریعترین گزینه برای مراجعه به پزشک در هنگام مراجعه به پزشک است. قرارهای فردی رزرو شده است. همچنین بیمارانی هستند که برای رفت و آمد به مطب مشکل دارند و با انجام ویزیت های مجازی این امکان را به آنها می دهد تا از سلامت خود مراقبت کنند.

Telehealth به پزشکان اجازه می‌دهد کارایی را افزایش دهند و نتایج سلامت را بهبود بخشند. اگر مطمئن نیستید که آیا بیماران شما خواهند بود برای پذیرش این شیوه‌ها، استفاده از بخش‌بندی روانشناختی را برای تجزیه و تحلیل رفتارهای آنها در نظر بگیرید و احتمال پذیرش آنها را پیش بینی کنید.

3. شفافیت قیمت

ما در سال 2019 کمی درباره شفافیت قیمت صحبت کردیم و در سال 2020 نیز بخش بزرگی از گفتگو باقی خواهد ماند. همانطور که بیماران “خرید” برای مراقبت های بهداشتی خود راحت تر می شوند، شفافیت قیمت بسیار مهم می شود. هنوز مشخص نیست که این برای رقابت بین ارائه دهندگان چه معنایی دارد، اما سرمایه گذاری در یک راه حل نرم افزاری شفافیت قیمت احتمالاً ایده عاقلانه ای است.

4. عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت

درایورهای بهداشتی، یا تعیین کننده های اجتماعی سلامت همچنان برای صنعت مراقبت های بهداشتی مهم هستند. شرایط اجتماعی و اقتصادی یک بیمار به سلامت آنها کمک می کند و به ارائه دهندگان کمک می کند تا خطرات آنها را پیش بینی کنند. متأسفانه، تا این مرحله، بیشتر صحبت‌ها در مورد عوامل اجتماعی تعیین‌کننده سلامت فقط همین بوده است – صحبت‌ها. شاید سال 2020 شامل برخی پیشرفت ها و پیشرفت های قابل اجرا باشد.

5. سلامت روان

جای تعجب نیست که سلامت روان همچنان نقطه کانونی صنعت مراقبت های بهداشتی باشد. انتظار داشته باشید در طول سال 2020 بیشتر درباره سوء مصرف مواد و شرایط سلامت روان بشنوید. تا جایی که می توانید، چه آنلاین و چه در موقعیت های واقعی، به گفتگو بپیوندید تا از این روند پیروی کنید. با تبدیل شدن به یک رهبر فکری، نه تنها می توانید به ایجاد تفاوت کمک کنید، بلکه می توانید سهم بازار خود را نیز افزایش دهید.

6. شفافیت و حریم خصوصی داده

از آنجایی که مراقبت های بهداشتی به طور مداوم دیجیتالی تر می شود، بیماران به طور فزاینده ای نگران حریم خصوصی و حفاظت از داده های خود می شوند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکاناتی که در مورد داده هایی که جمع آوری می کنند و نحوه استفاده از آن ها از قبل و شفاف هستند، امسال جلوتر از منحنی خواهند بود. اگر قبلاً خط‌مشی حفظ حریم خصوصی داده‌ها به وضوح برای بیماران خود مشخص نشده است، این کار را در اسرع وقت انجام دهید. حریم خصوصی داده‌ها یکی از مهمترین چیزها برای بیماران است، و ممکن است چیزی باشد که آنها ارائه دهندگان را تغییر دهند.

7. مراقبت در منزل

بیمارستان‌ها مانند سایر درمان‌های داخل بالینی گران هستند. برای مقابله با این، بسیاری از بیماران نیاز به مراقبت های خانگی را به اشکال مختلف، از مراقبت های فوری گرفته تا مراقبت های تسکینی گرفته تا مراقبت های اولیه، و همچنین درمان هایی مانند دیالیز، تحت فشار قرار می دهند. در حالی که این یک گزینه عالی برای بیماران است و به ارائه دهندگان فرصتی برای ارائه مراقبت های صمیمی و انفرادی می دهد، همچنین می تواند منجر به “هدر رفتن” زمان زیادی برای مراقبانی شود که بیشتر روز خود را در سفر می گذرانند. اما یک مطالعه تحقیقاتی اخیر انجام شده توسط Brigham and Women’s Hospital نشان داد که مراقبت در سطح بیمارستان در منزل نه تنها می تواند ارزان تر باشد، بلکه منجر به نتایج سلامت بهتر نیز می شود. .

اکنون هفت مورد از بزرگترین روندهای مراقبت های بهداشتی را برای سال 2020 می شناسید. پذیرش این تغییرات می تواند دشوار باشد، اما اگر با روندها همراه باشید، احتمالاً می توانید سهم بازار خود را افزایش دهید و تفاوت بزرگتری برای بیماران ایجاد کنید. شما خدمت می کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره مشارکت بیمار، کاغذ سفید ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید