شما در حال مشاهده هستید مراقبت های بهداشتی مجازی با بازپرداخت و راحتی

مراقبت های بهداشتی مجازی با بازپرداخت و راحتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

telemedicine telehealth

این تصویر در حال تغییر است و با آن، برنامه‌های بازاریابی و تبلیغات مراقبت‌های بهداشتی شما ممکن است موضوعی را اتخاذ کنند. دو عامل مهم – راحتی بیمار و بازپرداخت رو به رشد ارائه‌دهنده – باعث رشد جدید در این روند می‌شود.

بیماران انتظار راحتی در خدمات دارند…

از یک طرف، بیماران به وضوح خواهان راحتی مراقبت های بهداشتی مجازی هستند. یک مطالعه اخیر که توسط زیراکس منتشر شده است این مفهوم را مجدداً تأیید می کند که «اکثریت آمریکایی ها نسبت به سلامت مجازی علاقه دارند و در مورد آن هیجان زده هستند. راحتی به عنوان مزیت برتر (59 درصد) و پس از آن صرفه جویی در هزینه بالقوه (40 درصد) و توانایی مشاهده یا برقراری ارتباط با متخصصان مراقبت های بهداشتی برای بیماری های جزئی و گزینه ای برای پر کردن آسان نسخه ها – هر دو 35 درصد ذکر شد. زیراکس می خواهد به پاسخگویی به این نیازهای مصرف کننده کمک کند، اخیراً راه حل های سلامت مجازی را راه اندازی کرده است.

اما، علیرغم انتظارات و تقاضای بیماران، موانع بر سر راه ارائه مراقبت های بهداشتی مجازی به خوبی شناخته شده است. همان نظرسنجی زیراکس پنج نگرانی اصلی بیمار را شناسایی کرد:

“بیمه من آن را پوشش نمی دهد (43٪)؛ «داده‌ها و اطلاعات من امن نخواهد بود (37%)؛ من رابطه شخصی مشابهی با ارائه دهنده خود نخواهم داشت (35%). مشکلات اتصال (مانند اینترنت/Wi-Fi/تلفن) (34%)؛ و من به پزشکان عادی خود دسترسی نخواهم داشت (30%).”

بازپرداخت پزشک آنلاین می شود…

در حالی که تعداد کاربران بهداشت از راه دور ایالات متحده در حال افزایش است، تصویر بازپرداخت پزشک برای یافتن یک برنامه ثابت کند می شود. «با توجه به اینکه غالب‌ترین شکل بازپرداخت از راه دور، ویدیوی زنده است،» به تحقیقات فناوری HIS. «منطقه کلمبیا و 47 ایالت در سال گذشته بازپرداختی را برای ویدیوی زنده در هزینه خدمات Medicaid ارائه کردند. نه ایالت برای پزشکی از راه دور فروشگاهی و فوروارد هزینه بازپرداخت می کنند و شانزده ایالت برای نظارت از راه دور بیمار (RPM) بازپرداخت می کنند که نسبت به سال گذشته ثابت باقی مانده است.”

شما نیازی به قرار ملاقات ندارید. فقط یک اتصال.

دو برنامه سیستم بهداشتی که اخیراً راه‌اندازی شده‌اند که پزشکی از راه دور را برای بیمار به ارمغان می‌آورند عبارتند از Express Care Online کلینیک کلیولند و AnywhereCare UPMC <.>برنامه.

EXPRESS CARE ONLINE توسط کلینیک کلیولند بر راحتی بیماران بزرگسال و کودکان تاکید دارد. زمانی که نیاز به مراقبت دارید، اجازه دهید یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را برای شما بیاوریم. از تلفن، تبلت یا رایانه، در خانه یا محل کار، اکنون دسترسی بیماران به تخصص Express Care Online. در عرض چند دقیقه متصل شوید.

cleveland-clinic-express-care-online

در صورت لزوم، تشخیص یا نسخه ای را از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دریافت کنید. همه در یک جلسه 10 دقیقه ای.” هزینه ها از 49 دلار شروع می شود. برخی از شرکت‌های بیمه، جلسات بهداشت از راه دور را مانند یک بازدید معمولی در دفتر پوشش می‌دهند. اگر شرکت بیمه شما در حال حاضر سلامت از راه دور را پوشش نمی‌دهد، همچنان می‌توانید از این سرویس استفاده کنید.»

UPMC ANYWHERE CARE، مراقبت‌های آنلاین و غیر اورژانسی را به سرعت، «در هر زمان و در هر نقطه از پنسیلوانیا» ارائه می‌کند. این وب سایت به عوامل راحتی مانند اجتناب از ترافیک و دردسرهای پارک، شعبده بازی در قرار ملاقات و انتظار در اتاق انتظار اشاره می کند. بازدیدهای UPMC AnywhereCare معمولاً ظرف 30 دقیقه پس از درخواست اولیه انجام می شود و هزینه ها حدود 38 دلار (بسته به بیمه) نشان داده می شود.

upmc-anywhere-care

آینده سلامت مجازی…

درس بازاریابی در این دو مثال این است که چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تحویل را با ترجیحات بیمار تطبیق می دهند. علاوه بر این، مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به طور فزاینده ای در فرآیند تصمیم گیری خود توانمند می شوند. بر این اساس، بازاریابی مراقبت های بهداشتی همچنان بر گزینه های مناسب تأکید می کند.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

کتی گاگران

دیدگاهتان را بنویسید