شما در حال مشاهده هستید مراقبت های فوری چگونه می توانند رشدی فراتر از کووید-19 ایجاد کنند

مراقبت های فوری چگونه می توانند رشدی فراتر از کووید-19 ایجاد کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor looking a tablet with an overlay of graphs and charts

این بیماری همه گیر تقریباً دو سال طول کشیده است و به جرات می توان گفت که همه به اندازه کافی از آن لذت برده اند. اگرچه مشخص نیست که چه زمانی پایان می یابد، اما واضح است که مراکز مراقبت فوری مانند زمانی که در اوج همه گیری بود، مراکز بزرگی برای آزمایش کووید-19 نخواهند بود.

اکنون که ارائه‌دهندگان وقت دارند ببینند چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی خوب نیست، به‌ویژه که فناوری به طور چشمگیری با سفر بیمار پیشرفت کرده است، زمان بسیار خوبی برای ارائه‌دهندگان است تا رویکرد خود را دوباره ارزیابی کنند و برای آینده برنامه‌ریزی کنند. در اینجا چند ایده برای شروع وجود دارد.

فرایندهای عملیاتی را بهبود بخشید

اکنون زمان بسیار خوبی برای ارائه دهندگان مراقبت های فوری است تا عملیات خود را برای ایجاد درآمد، کاهش هزینه ها و افزایش کارایی بهبود بخشند. با استفاده از پلتفرم سلامت دیجیتال روش‌های پرداخت بیمار را که فرآیند را خودکار می‌کنند، پیاده‌سازی کنید و روش‌های پرداخت و گزینه‌های پرداخت بیشتری را به آن اضافه کنید. با آن بروید.

حتی بهتر است؟ از هوش مصنوعی برای ارتباط مستقیم با بیماران در بهینه ترین زمان بر اساس اولویت های روانشناختی. تقسیم‌بندی روان‌شناختی به ارزش‌ها، باورها و ایده‌آل‌های یک فرد می‌پردازد تا مشخص کند چه چیزی باعث انگیزه آنها می‌شود. شرکت‌های مصرف‌کننده سال‌ها این کار را انجام داده‌اند و اکنون مراقبت‌های بهداشتی از همین رویکرد برای برقراری ارتباط و تعامل با بیماران استفاده می‌کنند. این رویکرد برای بسیاری از ارائه‌دهندگان مراقبت فوری موفقیت‌آمیز بوده است تا بر اساس این کارآیی‌ها ایجاد کنند و بدون هزینه اضافی درآمد بیشتری ایجاد کنند.

بهینه سازی تعامل با بیمار

راهبردهای تعامل با بیمار زیادی وجود دارند که به راحتی قابل اجرا هستند و در بهبود تجربه بیمار معجزه می‌کنند. این می تواند به سادگی بهبود فرآیند ورود به جلسه با هشدارهای متنی، یک نظرسنجی بعدی پس از بازدید برای بررسی پیشرفت بیمار و ارتباطات مداومی باشد که تعادل مناسبی از مفید و آموزنده ایجاد می کند.

دوباره، فناوری مشارکت بیمار می‌تواند در این زمینه بسیار کمک کند، مانند زیست رایان Insights Accelerator™، که می‌تواند از هوش مصنوعی برای جذب بینش‌های روان‌شناختی برای تعامل با بیمار به روشی استفاده کند که به بهترین نحو با ترجیحات او مطابقت داشته باشد.

تجربه مراقبت را بهبود بخشید

تجربه مراقبت به‌ویژه در طول همه‌گیری آسیب دیده است. بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال سوختن هستند و خالی مانده اند. اما مهم نیست که برخی روزها چقدر خسته کننده باشند، مهم است که بر تجربه مراقبت تمرکز کنید و از بهبود نتایج سلامتغافل نشوید. >.

یک راه عالی برای حفظ تجربه مراقبت از طریق فناوری‌هایی مانند زیست رایان Insights Accelerator™است. > می‌تواند از هوش مصنوعی برای هشدار دادن به ارائه‌دهندگان در مورد برنامه مراقبتی بیمار و زمانی که با پلتفرم سلامت دیجیتالاستفاده می‌شود، استفاده کند. >، می تواند به ارائه دهندگان کمک کند تا همه چیز را در یک مکان نگه دارند، حتی تجربه مراقبت فراتر از خود طرح مراقبت. و با استفاده از این فناوری، ارائه دهندگان می توانند به طور مداوم با بیماران، از جمله بیماران فعلی و جدیدی که در طول همه گیری اضافه کرده اند، ارتباط برقرار کنند.

در نهایت، همدلی را حفظ کنید. واضح است که همدلی در صنعت مراقبت های بهداشتی در سالهای اخیر، اما با گوش دادن به نیازهای آنها، رسیدگی به نگرانی های آنها و سرلوحه قرار دادن صبر و درک، تأثیر مثبتی بر بیمار خواهد گذاشت.

برنامه های بلند مدت فکر کنید

نگریستن به آینده در درازمدت سخت است، به خصوص در حال حاضر، اما ماندن در صدر آخرین روندها می تواند تأثیر زیادی بر روی قیمت داشته باشد. همه نکات کلیدی که قبلاً ذکر شد می‌توانند بر رشد آینده تأثیر بگذارند، اما هر ارائه‌دهنده زمینه‌های رشد خاصی دارد که می‌خواهند روی آن‌ها کار کنند، مانند درآمد، حفظ کارمند یا جذب بیمار.

در حالت ایده‌آل، برخی از این اهداف به طور منسجم با یکدیگر از طریق یک رویکرد کار می‌کنند و نمی‌توان انکار کرد که فناوری در این زمینه برنده است. به همین دلیل است که زیست رایان Insights Accelerator™ ابزار قدرتمندی است که توسط بسیاری از ارائه دهندگان برای دستیابی به همه این انواع استفاده می شود. اهداف و بیشتر بدون هزینه زیاد.

برنامه ریزی برای آینده نباید به یک بحران بهداشتی بزرگ نیاز داشته باشد، اما به ارائه دهندگان کمک می کند تا اهمیت انطباق با چشم انداز مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را درک کنند. و در این فرآیند، آنها شکاف هایی را برای پر کردن و بهبود روش کسب و کار خود پیدا می کنند: مراقبت از بیماران.

برای راه‌های بیشتر برای بهبود خودروی فوریبازاریابی الکترونیکی و عملیات، مطالعه موردی ما را در تقویت پرداخت‌های بیمار از طریق تجربه بیمار.

دیدگاهتان را بنویسید