شما در حال مشاهده هستید مراقبت و تغذیه دکتر حضور آنلاین، شهرت و برند

مراقبت و تغذیه دکتر حضور آنلاین، شهرت و برند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

reputation management[یک سریال ادامه دار.] اگر از 10 پزشک در مورد شهرت حرفه ای آنها بپرسید، اکثر آنها چیزی در مورد “آنچه پزشکان دیگر در مورد من فکر می کنند” خواهند گفت. به اندازه کافی درست است. نگرش همکاران – پزشکانی که شما را می شناسند و دیگرانی که نام شما را می شناسند – یک نکته مهم است. اما چیزهای بیشتری در آن وجود دارد.

از دیدگاه توسعه کسب و کار – توانایی شما برای جذب بیماران جدید بیشتر و مواردی که می خواهید – عموم مردم و بیماران آینده نگر گروه بسیار بزرگتری هستند. و شهرت یک پزشک را با طرز فکر متفاوتی تفسیر می کنند.

چرا ایجاد شهرت مهم است…

در ذهن یک مصرف کننده معمولی، شما در ابتدا هیچ شهرتی ندارید. اغلب اوقات، این بوم در شروع سفر مراقبت از فرد خالی است. آنها احتمالا شما را نمی شناسند و آنقدر که فکر می کنید مشهور نیستید.

  • هشت بار از 10 بار (شاید بیشتر) حضور آنلاین شما شهرت عمومی شماست
  • «حضور آنلاین» تقریباً با «شهرت حرفه‌ای» و «برند» قابل تعویض است
  • مردم (بیمار/خریدار) تا حد زیادی با آنچه در اینترنت کشف می کنند تصویر ذهنی ایجاد می کنند
  • شما با شکل دادن فعالانه به حضور آنلاین خود در ایجاد شهرت فرماندهی دارید

ارزش ایجاد و رشد نام تجاری شخصی شما به صورت آنلاین چند وجهی است. البته مزایای عملی سود شخصی، پیشرفت حرفه ای و رضایت شغلی وجود دارد. علاوه بر این، یک حضور آنلاین قوی دری را به روی ارتباطات جدید در سطوح مختلف – عمومی، شخصی و حرفه‌ای باز می‌کند.

شهرت‌سازی عمدی و برنامه‌ریزی‌شده، موقعیت معتبری از اعتبار، ارزش برند و تمایز مثبت را ایجاد یا گسترش می‌دهد. این محیط اعتماد ایجاد می‌کند و بنابراین فرد را تشویق می‌کند تا به انتخاب ارائه‌دهنده نزدیک‌تر شود.

یکی از هر سه بیمار احتمالی…

حضور آنلاین پزشک – به‌ویژه رتبه‌بندی‌های پزشک و نظرات بیمار – در انتخاب ارائه‌دهنده یا بیمارستان توسط بیمار تأثیر مهمی دارد. اگر یک بیمار توانمند شما را از طریق جستجوی اینترنتی پیدا نکند، در نظر گرفته نمی‌شوید، زیرا از نظر آنها، شما وجود ندارید. این می تواند به اندازه 80 درصد باشد – یا از هر 10 نفر هشت نفر – که به صورت آنلاین در مورد نیازهای مراقبت های بهداشتی جستجو می کنند.

علاوه بر این، بررسی‌های آنلاین پزشکان تأثیر چشمگیر و بدون رفتن دارند. از هر سه بیمار احتمالی که از سایت‌های بررسی استفاده می‌کنند، یکی ارائه‌دهندگان با رتبه‌بندی مثبت را انتخاب می‌کند. برعکس، درصد کمی بالاتر از مشتریان بالقوه زمانی که نظرات بیمار منفی است، پزشک را انتخاب نمی‌کنند.

خبر خوب و خبرهای خوب دیگر…

شاید قوی ترین مزیت نقطه شروع “بوم خالی” در نبرد برای آگاهی مصرف کننده این باشد که شما هنرمند اصلی پرتره هستید. شما می توانید به راحتی اطلاعات صادقانه و دقیقی را که حضور آنلاین، شهرت و پیام های اولیه برند شما را تشکیل می دهد، ارائه دهید. هیچ کس برای ارائه آن پیام مناسب تر نیست. و نقطه ضعف عدم حضور آنلاین این است که… خوب، فرصت از دست رفته و کسب و کار جدیدی وجود ندارد.

خبر خوب اضافی این است که هزینه نسبتاً کمی وجود دارد. بله، سرمایه گذاری مداوم زمان و تلاش وجود دارد. و برخی شرایط ممکن است نیاز به بهبود وب سایت، وبلاگ یا رسانه های اجتماعی داشته باشند.

اما صرف نظر از کمک هزینه بودجه، بازده سرمایه گذاری، در آگاهی عمومی، ارجاعات بیمار و حرفه ای و توسعه کسب و کار جدید بسیار بالاست.

این مجموعه را با قسمت بعدی با عنوان: ایجاد حضور، شهرت و نام تجاری آنلاین آنلاین برای پزشکان دنبال کنید. و، به عنوان مرجع اضافی، اینجا را کلیک کنید تا 10 راه برای ایجاد شهرت بهتر برای پزشک و شهرت پزشک: لاف زدن یا لاف زدن.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید