مشارکت های بازاریابی: چگونه از بازاریابی خود ارزش واقعی دریافت کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Male doctor shaking male patient's hand with nurse in background بسیاری از موارد در بازاریابی ممکن است اشتباه کنند. ممکن است پول زیادی را برای تبلیغات در مکان های اشتباه برای افرادی که هیچ علاقه ای به سازمان شما ندارند خرج کنید. کپی آگهی و تصاویر ممکن است با نام تجاری شما هماهنگ نباشد. شما می توانید کاملاً در تاریکی باقی بمانید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست. این ممکن است حتی زمانی اتفاق بیفتد که آژانسی را برای رسیدگی به همه آن استخدام کنید. حقیقت را بگوییم: آژانس‌های تبلیغاتی ارزشش را ندارند—مگر اینکه مایل باشند با شما شریک شوند تا بیشترین ارزش را داشته باشند.

بسیاری از آژانس‌ها از مدل بازاریابی “>مشارکت بازاریابی—کار کنید و این یک تمایز مهم است.

مشارکت بازاریابی چیست؟

بسیاری از سازمان های مراقبت های بهداشتی در استخدام آژانس بازاریابی مردد هستند. انگار کلیدها را تحویل می دهید و از یک راننده بدون بیمه می خواهید که فرمان را بگیرد. و بسیاری از آژانس ها خوشحال هستند که آنها را از شما می گیرند. آنها برای شما یک وب سایت زیبا می سازند، تبلیغات آنلاین شما را راه اندازی می کنند، چند کمپین ایجاد می کنند و موتور را روشن می کنند. متأسفانه، وقتی چراغ چک موتور روشن می‌شود – وقتی بیماران دیگر روی تبلیغات شما کلیک نمی‌کنند یا وقتی در رتبه‌بندی موتورهای جستجو سقوط کرده‌اید، به شما اطلاع نمی‌دهند.

به همین دلیل است که بیمارستان ها و مراکز هوشمند به دنبال مشارکت بازاریابی کامل هستند. در واقع بر آن اصرار دارند.

تفاوت اصلی بین استخدام ساده بازاریابان و ایجاد یک مشارکت بازاریابی چیست؟ هدف‌های شما همیشه همسو خواهند بود. آژانس به بیانیه مأموریت شما اعتقاد دارد. آنها می دانند که بازاریابی عالی می تواند به بیماران کمک کند مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنند. و در پایان، آن‌ها همان چیزی را می‌خواهند که شما می‌خواهید: هدایت بیماران بیشتر به مطب شما.

پس چگونه می‌توانید بیشترین ارزش را از شراکت بازاریابی خود دریافت کنید؟

به یاد داشته باشید، مشارکت ها به هر دو صورت کار می کنند

مشارکت بازاریابی به معنای ارتباط مداوم در مورد برند و تبلیغات شما، چه خوب و چه بد است. برای به دست آوردن بیشترین ارزش از آژانس بازاریابی خود، باید آماده باشید تا با آنچه نیاز دارید ارتباط برقرار کنید، اما همچنین بازخوردهایی را در مورد آنچه کار نمی کند بپذیرید تا بتوانید برای تغییر آن با یکدیگر همکاری کنید.

کسی را در دفتر به عنوان مدیر بازاریابی تعیین کنید. از این شخص بخواهید یک نقطه تماس و تصمیم گیرنده باشد تا در صورت نیاز به ایجاد تغییرات، بازاریابی بتواند به جلو حرکت کند. از تیم خود پشتیبانی داخلی ایجاد کنید، اطمینان حاصل کنید که همه با ابتکارات جدید همراه هستند و آماده پاسخگویی به سوالات مربوط به تبلیغات و کمپین های جدید هستند.

کاری را صرفاً به این دلیل انجام ندهید که همیشه آن را به همین شکل انجام داده اید

مشارکت های بازاریابی به این معنی است که آژانس شما با در نظر گرفتن بهترین منافع شما کار می کند. گاهی اوقات، این بدان معناست که شما می توانید برخی از تبلیغاتی را که قبلاً دارید – برای مثال وب سایت خود – در حالی که فقط تغییرات جزئی در کپی یا فراخوان برای اقدام ایجاد می کنید، حفظ کنید. با این حال، آژانس شما ممکن است متوجه شود که باید یک بازنگری اساسی در وب سایت، نام تجاری یا تبلیغات چاپی شما انجام دهد. و اگر این تغییرات به نفع شرکت است، باید آماده انجام این تغییرات باشید.

برعکس، هرگز نباید به آژانس خود اجازه دهید که تغییری را صرفاً به این دلیل که کارها اینگونه انجام می شود، ایجاد کند. شرکت های زیادی وجود دارند که از یک رویکرد یکسان برای بازاریابی وب سایت استفاده می کنند. آنها به طور کامل وب سایت شما را بازسازی، بازنویسی و طراحی مجدد خواهند کرد، چه به آن نیاز داشته باشید یا نه. در یک مشارکت بازاریابی واقعی، آژانس شما توضیح می‌دهد که کدام بخش‌های وب‌سایت شما قادر به تبدیل بیماران نیستند و چرا ممکن است (یا ممکن است) اصلاحات لازم نباشد.

یک بودجه واقع بینانه کنار بگذارید

ما همیشه در این وبلاگ می گوییم: بازاریابی یک مرکز درآمد است، نه یک مرکز هزینه. اگر پول کافی را برای سرمایه گذاری در تبلیغاتی که زمانی که بیماران آماده تعیین قرار ملاقات هستند، اختصاص نمی دهید، تیم شما نمی تواند به شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر راهنمای نهایی برنامه ریزی بودجه بازاریابی مراقبت های بهداشتی را بخوانید.

این مهم است که به تیم خود اعتماد کنید. اگر برای اجرای یک کمپین به پول بیشتری نیاز دارند، به این دلیل است که گوگل، بینگ یا فیسبوک به آن نیاز دارند. اگر تازه شروع به کار کرده اید، آژانس بازاریابی شما سعی می کند راه هایی برای استفاده عاقلانه از بودجه محدود شما بیابد، اما ممکن است لازم باشد راه هایی برای تخصیص بیشتر به بودجه در حین رشد پیدا کنید.

آیا مشارکت بازاریابی مراقبت های بهداشتی بهترین انتخاب شماست؟

سازمان‌های شلوغ ممکن است به سادگی بخواهند مطمئن شوند که می‌توانند به صورت آنلاین پیدا شوند. ما این را درک می کنیم. سرویس‌هایی مانند PatientFetch راهی عالی برای کمک به بیماران برای یافتن شما با حداقل هزینه و طراحی وب‌سایت حرفه‌ای ارائه می‌دهند. . اما همانطور که رشد می کنید، برای ایجاد یا نگهداری پایگاه داده بیماران خود به بیش از این نیاز دارید.

تضمین نمی‌شود که حجم بیماران این ماه در ماه آینده یکسان باشد. شما به یک راه حل برندسازی و بازاریابی نیاز دارید که تماس های جدید بیماران را حفظ کند. این به معنای یافتن تیمی است که بتواند هر جنبه از رسانه دیجیتال و سنتی شما را با بیشترین ارزش مدیریت کند. یک مشارکت بازاریابی تضمین می کند که اهداف شما همیشه با آژانس شما هماهنگ است و همه با هم برای بهترین نتیجه ممکن همکاری می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید