شما در حال مشاهده هستید مشکل صورت‌حساب‌های غافلگیرکننده: چگونه پرداخت‌های بیماران را در مرکز خود افزایش دهید

مشکل صورت‌حساب‌های غافلگیرکننده: چگونه پرداخت‌های بیماران را در مرکز خود افزایش دهید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient looking over healthcare bill under distress

جای تعجب نیست که صورت‌حساب‌های غافلگیرکننده در ایالات متحده یک مشکل هستند 20 درصد از آمریکایی ها با اعتبار، نزدیک به 43 میلیون نفر، بدهی پزشکی دارند. مطالعات متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد این مشکل چقدر بد است.

اگر دریافت صورت حساب غافلگیرکننده به این آسانی است، جای تعجب نیست که بیماران ناامید شوند. مطالعه‌ای که در Health Affairs منتشر شده است نشان می‌دهد که وقتی یک بیمار یک صورت‌حساب غافلگیرکننده از بیمارستان دریافت می‌کند، احتمال بیشتری دارد که دفعه بعد که به مراقبت نیاز داشتند، از بیمارستان مورد نظر خود خارج شوند.

از دست دادن سهم بازار ارزشمند به خودی خود یک مشکل است، اما اگر بیمارستان ها سعی در کاهش صورت حساب های غافلگیرکننده داشته باشند، هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد. توسط 40 میلیارد دلار . اما در مورد این موضوع کجا هستیم؟ ما به قوانین فعلی و کارهایی که می‌توانید در این مدت انجام دهید، خواهیم پرداخت.

قانون لایحه سورپرایز

در سال 2019، تلاش‌هایی برای متوقف کردن صورت‌حساب غافلگیرکننده با قانون مجلس سنا و مجلس نمایندگان به ترتیب در ژوئن و جولای. قانون کمیته HELP سنا بر کاهش هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی با جلوگیری از ارسال صورت‌حساب‌های بالاتر از مبلغ به بیماران از طریق اشتراک‌گذاری هزینه‌های درون شبکه توسط ارائه‌دهندگان، تمرکز داشت. قانون کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان بر صورت‌حساب‌های غافلگیرکننده متمرکز بود و ارائه‌دهندگان را از صدور صورت‌حساب موجودی برای خدمات خارج از شبکه منع می‌کرد.

در پایان سال، این نهادها در مورد قوانینی برای صدور صورت حساب غیرمنتظره به توافق رسیدند و در فوریه 2020، دو قانون دیگر معرفی شدند: قانون صدور صورتحساب سورپرایز ممنوع از کمیته آموزش و کار مجلس و قانون حمایت از مصرف کننده در برابر لوایح پزشکی غافلگیرکننده 2020 توسط کمیته راه و روش مجلس. ایالات اقدامی در مورد صورت‌حساب غافلگیرکننده نیز انجام شود، اما بدون کمک در سطح فدرال کافی نیست زیرا حمایت‌های ایالتی، مصرف‌کنندگان را تحت پوشش پوشش بهداشتی ارائه شده توسط کارفرمایان.

چه ارائه دهندگان می توانند انجام دهند

اگرچه پیشرفت هایی در زمینه قانون گذاری صورت گرفته است، هنوز کارهای زیادی برای ایجاد مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه باید انجام شود. برای کمک به مصرف کنندگان در حال حاضر، ارائه دهندگان می توانند سهم خود را برای جلوگیری از صدور صورت حساب غافلگیرکننده به روش های مختلف انجام دهند.

شفافیت قیمت را در آغوش بگیرید

بیماران در حال خرید برای مراقبت های بهداشتی خود هستند و به دنبال ارائه دهندگانی هستند که شفاف قیمت گذاری باشند. اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان، 92 درصد، می خواهند بدانند که قرار است قبل از چه چیزی بپردازند قرار ملاقات آنها.

به‌جای اینکه به‌عنوان مخفی کردن هزینه‌ها در نظر گرفته شوید یا یافتن آن را برای آنها دشوارتر کنید، آن را در وب‌سایت خود اعلام کنید. یک ماشین حساب برای کمک به آنها در تعیین هزینه ها و طرح بندی دقیق هزینه ها، چه در صفحه وب یا یک PDF قابل دانلود، قرار دهید. این به بیماران ایده‌ای درباره هزینه‌هایشان می‌دهد تا کمتر مسائل قابل پیش‌بینی وجود داشته باشد.

بهبود چرخه صورتحساب

یک نظرسنجی 2016 بنیاد خانواده کایزر دریافتند که 26 درصد از شرکت کنندگان در پرداخت صورت حساب های پزشکی خود مشکل دارند. اصلاحات مراقبت‌های بهداشتی هنوز راه‌هایی در پیش دارد و مصرف‌کنندگان به دنبال ارائه‌دهندگانی هستند که گزینه‌های بهتر، مانند طرح‌های پرداخت، گزینه‌های پیش پرداخت و چندین روش پرداخت.

همچنین می‌توانید پیام‌های روانی را در ارتباطات خود بگنجانید تا بیماران را به در قبوض خود اقدام کنید. روان‌شناسی به باورها، ارزش‌ها، نگرش‌ها و شیوه‌های زندگی یک بیمار مربوط می‌شود و آنها را بر اساس آن پارامترها در بخش خاصی دسته‌بندی می‌کند. آن بخش، پیام‌های ارسالی به بیماران را تعیین می‌کند تا احتمال بیشتری وجود داشته باشد که مراحل اقدامی را که ارائه می‌شوند دنبال کنند. این نه تنها منجر به مشارکت بهتر بیمار، بلکه در نتایج سلامت بهتر نیز می شود.

از پلتفرم‌های سلامت دیجیتال استفاده کنید

یک پلت فرم فراگیر بهترین راه برای درگیر نگه داشتن بیماران و قرار دادن همه چیز در یک مکان است. پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان یک تریاژ دیجیتالی از خدمات را ارائه می دهد که بیماران را از لحظه ای که از عمل شما آگاه می شوند تا زمانی که یک بیمار وفادار هستند، درگیر می کند، همه در یک پلت فرم سازگار با HIPAA. پلتفرم زیست رایان شامل مشاوره های ویدئویی، پیام های دو طرفه، نظارت از راه دور و خدمات مشارکت بیمار متمرکز بر روانشناختی است که متناسب با بیمار است. در حالی که سایر سرویس‌ها از تاکتیک‌های عمومی برای تعامل با بیماران استفاده می‌کنند، پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان بیش از حد متمرکز است تا بیماران تمایل بیشتری به مشارکت و اقدام در مورد سلامت خود، از جمله پرداخت‌های مسئولیت بیمار خود داشته باشند.

هنوز کار بیشتری برای جلوگیری از صورت‌حساب‌های غافلگیرکننده وجود دارد، اما با برقراری ارتباط با بیماران در طول فرآیند، در وادار کردن همه بیماران به پرداخت صورت‌حساب‌هایشان بسیار موفق‌تر خواهید بود.

با برگه راهنمایی پرداخت بیمار، راهنمای گام به گام افزایش پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار را در مطب خود دریافت کنید. .

دیدگاهتان را بنویسید