شما در حال مشاهده هستید مصرف کنندگان فناوری می خواهند بعد از همه گیری از آن استفاده کنند | بیمار باند

مصرف کنندگان فناوری می خواهند بعد از همه گیری از آن استفاده کنند | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Healthcare consumer on their smartphone

COVID-19 باعث شد بسیاری از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به طور متفاوتی به سلامت خود نگاه کنند. آنها ممکن است متوجه نابرابری های بهداشتی در سراسر ایالات متحده شده باشند یا اینکه چگونه از مراقبت فیزیکی و mentally. اما با بهبود همه‌گیری، بسیاری از آنها شخصاً نزد ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی خود بازگشته‌اند تا به نیازهای پزشکی معوقه‌شده مانند غربالگری سرطان.

از آنجایی که ارائه‌دهندگان به دنبال افزایش درآمد خود پس از یک سال سخت هستند، با واکسن‌هایی که به طور گسترده در دسترس هستند و بیمارانی که آماده هستند دوباره با پزشکان و پزشکان خود تعامل داشته باشند، امید زیادی وجود دارد.

این چیزی است که ما می دانیم.

کدام مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مراقبت های بهداشتی خود سرمایه گذاری می کنند؟

این یک واقعیت است که همه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی شبیه هم نیستند. این امر به ویژه وقتی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی سؤالاتی درباره انگیزه های سلامت آنها می پرسید آشکار می شود. از طریق این سؤالات است که زیست رایان تعیین می کند که فرد تحت چه بخش روانشناختی قرار می گیرد. این بخش‌ها براساس پنج بخش زیست رایان بر اساس میزان فعال یا واکنش‌پذیری یک بیمار با سلامتی، نحوه ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی و اولویت‌های تعامل است.

از بین همه بخش‌ها، بخشی که بیشتر برای مراقبت از خود هزینه می‌کند، خود دست‌یافته‌هااست. الف>. اگر احساس امنیت کنند، این اولین کسانی هستند که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود باز می گردند. طبق مدیر گیرندگان، آنها همچنین از جمله افرادی هستند که احتمال دارد واکسن کووید-19 خود را دریافت کنند. =”https://insights.patientbond.com/blog/press-release-patientbond-completes-study-on-covid-19-vaccinations”>تحقیق بازار زیست رایان.

فرصت های رشد

قبل از همه‌گیری، فناوری‌هایی وجود داشت که بیماران تصور نمی‌کردند از آن‌ها استفاده کنند، اما حتی مراقبت‌های بهداشتی نیز برای آن‌ها فشار زیادی نداشت. اکنون که بیماران می‌دانند گزینه‌های بیشتری در دسترس هستند و در نتیجه ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی تمایل بیشتری به استفاده از آن‌ها دارند، فرصت‌های بیشتری برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی فراهم می‌کند تا پیشنهادات خود را توسعه دهند و سهم بازار.

در اینجا چند پیشنهاد ارائه شده است که بیماران مایل به استفاده از آنها برای مدیریت سلامت خود پس از COVID-19 بر اساس تحقیق زیست رایان.

نظارت از راه دور

وقتی بیماران نمی‌توانستند به مطب خود بروند، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای نظارت بر وضعیت سلامتی آنها مشکل داشتند. اما با یک مانیتور از راه دور، بیماران مجبور نیستند برای ارائه اطلاعات مورد نیاز به پزشک خود مراجعه کنند.

در زمان واقعی، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند با استفاده از دستگاه پزشکی یا برنامه‌های سلامت و تناسب اندام، آمار سلامتی را ارائه دهند. تقاضا برای این مورد قبل از آنچه که جمعیت عمومی قبل از همه‌گیری از آن استفاده می‌کردند، چهار درصد افزایش داشت، اما در بین بخش‌ها، Self Achievers بیشترین تقاضا را برای این مورد افزایش داد و از هر پنج یک نفر اکنون مایل به استفاده از آن است. Willful Endurers ثابت ماند، اما از نظر آماری نیز احتمال استفاده از آن پس از همه‌گیری بیشتر است. با توجه به اینکه هر دوی این بخش ها بیش از نیمی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را تشکیل می دهند، نادیده گرفتن این امر دشوار است.

Telehealth

جای تعجب نیست که تله سلامت یکی از فناوری‌هایی است که بیماران به آن می‌پردازند. احتمالاً بعد از COVID-19 استفاده می شود. تقریباً 1 نفر از هر 10 مصرف‌کننده خدمات بهداشتی، سلامت از راه دور را قبل از همه‌گیری امتحان کردند. با این حال، دو بخش روان‌شناختی – دست‌آوردهای خود و استقامت‌کنندگان اراده‌ای – 73 درصد از استفاده از سلامت از راه دور را تشکیل می‌دهند. با شروع همه‌گیری، از هر 10 مصرف‌کننده سلامت 3 نفر مایلند به طور منظم از سلامت از راه دور استفاده کنند. جای تعجب نیست که هر بخش علاقه بیشتری به استفاده از این فناوری داشته است.

ارتباطات دیجیتال با ارائه دهنده

چه ارسال پیامک به ارائه‌دهنده‌شان یا ارسال پیام به آنها در یک برنامه ایمن یا پورتال آنلاین، بیماران می‌خواهند به راحتی متصل شوند. با دکترشون تقاضا برای این ابزارها در میان جمعیت عمومی حدود 6 درصد افزایش یافت. با توجه به نرخ باز شدن پیامک‌ها می‌تواند به 98% در مقابل 20% برای ایمیل‌ها برسد، استفاده از این ابزارها برای یادآوری‌های قرار ملاقات، پیام‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی و یادآوری‌های پرداخت.

ترجیحات مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به طور مداوم در حال تغییر است و بسته به نوع ارائه دهنده، تقاضا برای ابزارهای خاص می تواند متفاوت باشد. این زمانی است که ابزاری مانند زیست رایان Insights Accelerator™ به کارتان می آید. این داده‌ها را در مورد آنچه که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به دنبال آن هستند بر اساس اطلاعات جمعیت‌شناسی، روان‌شناسی، داده‌های نسلی و نقشه‌برداری حرارتی محلی جمع‌آوری می‌کند. سپس می‌توان از این اطلاعات برای هدف‌گذاری بیش از حد پیام‌ها به بیماران استفاده کرد.

با زیست رایان تماس بگیرید تا درباره این فناوری‌ها بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید