مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هزاره را به 3 روش به طرح بیمه خود بکشید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

millennial_healthcare_blog.jpg

بر اساس

“اگر آنها می توانند ویژگی های محصول، قیمت ها و نظرات کاربران را تنها با چند کلیک در آمازون مقایسه کنند، پس چرا نمی توانند همین کار را برای خریدهای مراقبت های بهداشتی خود انجام دهند؟”


در همان زمان، هزاره‌ها تحول در مراقبت‌های بهداشتی – با تمرکز مجدد بر پیشگیری و سلامت – را گامی در جهت درست می‌دانند. در نتیجه، آنها نسبت به سایر نسل‌ها احتمال بیشتری برای اولویت‌بندی هزینه‌ها برای سالم ماندن دارند. اما آنها انتظارات زیادی در مقابل دارند. آنها که با اینترنت همیشه روشن بزرگ شده اند، بی تاب هستند. آنها خدمات مراقبت های بهداشتی را می خواهند که با مارک های مورد علاقه آنها رقابت کند – شخصی، راحت و سریع.

علاوه بر این، آنها انتظار دارند که شفافیت قیمت و کیفیت بیشتر برای حمایت از خرید مقایسه باشد. اگر آنها می توانند ویژگی های محصول، قیمت ها و نظرات کاربران را تنها با چند کلیک در آمازون مقایسه کنند، پس چرا نمی توانند همین کار را برای خریدهای مراقبت های بهداشتی خود انجام دهند؟

 Millennials از یک شرکت بیمه درمانی چه می خواهند؟

زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه ملی در مورد نگرش‌ها، رفتارها و نیازهای مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی، از پاسخ‌دهندگان خواسته بود که اهمیت بیش از 30 ویژگی شرکت‌های بیمه سلامت را ارزیابی کنند. جدول زیر پنج ویژگی برتر شرکت‌های بیمه سلامت را بر اساس نسل، براساس درصد پاسخ‌دهندگان رتبه‌بندی هر ویژگی به‌عنوان بسیار/خیلی مهم فهرست می‌کند:


Millennial_Healthcare.png


با تقویت این تصور که ارزش پیشنهادی برای بیمه درمانی در میان هزاره ها قوی نیست، این نسل اهمیت کمتری به ویژگی های مرتبط نسبت به نسل های دیگر می دهد. جالب توجه است، مهمترین ویژگی این است که آیا Millennials می توانند به شرکت بیمه سلامت اعتماد کنند یا خیر، که بر نیاز این شرکت ها برای توسعه و حفظ تصویر برند قوی و متمایز تاکید می کند. مانند نسل Greatest/Silent، هزاره‌ها نیز ارتباطات و تعامل مؤثر ارائه‌دهنده را در اولویت قرار می‌دهند.

▶ نگرش ها و باورهای آنها در مورد سلامت و تندرستی چگونه متفاوت است؟

تحلیل ما از هزاره‌ها با استفاده از راه‌حل‌های زیست رایان’ تغییرات قابل توجهی را هم در مقایسه با جمعیت عمومی و هم در بین همسالان آنها پیدا می کند. روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها و شخصیت افراد مربوط می شود و کلید انگیزه ها، تصمیمات خرید و ترجیحات ارتباطی آنهاست. بارزتر از همه، 43 درصد از هزاره‌ها به‌عنوان افراد پایداری اراده‌ای شناخته می‌شوند، بخشی که کمترین پیش‌خردی را در مورد سلامتی و تندرستی دارند، در حالی که 35 درصد به‌عنوان دست‌آوردهای خود یا جویندگان تعادل شناخته می‌شوند، هر دو بخش فعال و سلامت محور هستند.


“هزاره‌ها می‌خواهند بتوانند آنلاین شوند – از طریق دستگاهی که انتخاب می‌کنند – و به همان اندازه تجارب روان و سریع داشته باشند.”


جالب است، این بخش‌های مختلف، همگی راهنمایی‌هایی را ترجیح می‌دهند که کمتر دستوری است و در عوض به منابع متعدد متکی هستند – WebMD، “Dr. به عنوان مثال، مادر» و دوستان – برای جمع آوری اطلاعات یا توصیه هایی در مورد سلامتی و تندرستی.

 از کجا می‌خواهند با بیمه‌های سلامت ارتباط برقرار کنند؟   

Data_reporting_side_blog_analytics.jpgبه عنوان بومیان دیجیتال، هزاره ها راحت هستند – حتی ترجیح می دهند – گزینه های mHealth. همانطور که در وایت پیپر خود اشاره می کنیم، Millennials and the New Healthcare آب و هوا، mHealth بیماران را قادر می‌سازد تا «… اطلاعاتی را جمع‌آوری، ارزیابی و استفاده کنند که تحویل هوشمندانه‌تر و سریع‌تر را ممکن می‌سازد. از مراقبت.»

ظهور کلینیک‌های خرده‌فروشی نشان‌دهنده یکی از راه‌هایی است که مراقبت‌های بهداشتی در حال تغییر برای برآورده کردن این انتظارات است. هزاره‌ها می‌خواهند بتوانند آنلاین شوند – از طریق دستگاهی که انتخاب می‌کنند – و بدون در نظر گرفتن اینکه آیا در حال جستجوی علائم، مقایسه برنامه‌های بیمه یا پزشکان، گرفتن قرار ملاقات یا پرداخت صورت‌حساب هستند، به همان اندازه نرم و سریع تجارب داشته باشند.

و فقط زمانی که Millennials به مراقبت نیاز دارند از mHealth استفاده نمی کنند. هزاره‌ها از نظر آماری بیشتر از نسل‌های دیگر از برنامه‌های سلامت و تندرستی مانند Calorie Counter & Diet Tracker، MapMyRun، Nike+ Running و Lumosity استفاده می‌کنند.

سه رویکرد برای افزایش ثبت نام در طرح سلامت هزاره

شرکت‌های بیمه سلامت باید برنامه‌های بازاریابی ایجاد کنند که برخی از انتظارات جهانی – مقرون به صرفه بودن، دسترسی و راحتی – را با شخصی‌سازی متعادل کند تا ارتباط آنها را بر اساس باورهایشان در مورد سلامت و تندرستی بهبود بخشد.

1. از اعضای فعلی به عنوان مدافعان هزاره استفاده کنید.

از آنجایی که اکثریت هزاره‌ها به منابع مختلفی از جمله دوستان و خانواده برای مشاوره در مورد نگرانی‌های مربوط به مراقبت‌های بهداشتی مراجعه می‌کنند، استفاده از حلقه مورد اعتماد آنها می‌تواند به شما در رشد عضویت هزاره کمک کند. Ferce Healthcare پیشنهاد می کند مشوق هایی ارائه شود به اعضای فعلی برای ارجاع به اقوام یا دوستان هزاره.

2. دوباره به ابزار mHealth خود مراجعه کنید.

آیا وب سایت شما تجربه ای روان و کاربرپسند را در رایانه ها، تبلت ها و تلفن های هوشمند ارائه می دهد؟ هزاره ها توانایی جابجایی یکپارچه از یک دستگاه به دستگاه دیگر را دوست دارند. آیا کاربران می‌توانند ویژگی‌ها و قیمت‌های طرح بیمه سلامت را مقایسه کنند، حساب‌ها را مدیریت کنند، پرداخت‌ها را انجام دهند و به اطلاعات خط‌مشی به راحتی دسترسی داشته باشند؟ اگر شکاف هایی در تجربه کاربری وجود داشته باشد، به سرعت Millennials بی حوصله را از دست خواهید داد. آیا محتوایی که در بازاریابی برنامه سلامت خود بیرون می آورید پویا و جالب است؟ به عنوان مثال، ویدیوهای کوتاه – به جای بروشورهای طولانی – به هزاره ها اجازه می دهد تا مستقلاً کاوش و یاد بگیرند.

3. تجربه مشتری را دوباره تصور کنید.

امسال، Zoom+ که دارای کلینیک های خرده فروشی در پورتلند، اورگان و سیاتل، واشنگتن است، وارد بازار بیمه از طریق بورس سلامت اورگان. این برند Millennials را هدف قرار می دهد و شفافیت قیمت و راحتی مورد نظر آنها را در یک محیط باسن ارائه می دهد. و علاوه بر خدمات بهداشتی بر سلامتی نیز تمرکز دارد. به عنوان مثال، کلینیک های مراقبت های اولیه ممکن است کلاس های مربیگری تناسب اندام یا آشپزی را نیز ارائه دهند. با بیمه، آنها بر قیمت‌گذاری رقابتی و ایجاد وفاداری به برند تمرکز دارند.

Zoom+.png


با بینش‌هایی در مورد نگرش‌ها، انگیزه‌ها و انتظارات در میان بخش‌های مختلف هزاره‌ها – و استفاده از تاکتیک‌های تعامل نوآورانه – بیمه‌گران سلامت می‌توانند شروع به سفارشی‌سازی کمپین‌های بازاریابی طرح سلامت کنند تا این مشتریان مطلوب را به طور مؤثرتری درگیر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید