شما در حال مشاهده هستید مطالعه زیست رایان در مورد واکسیناسیون COVID-19| بیمار باند

مطالعه زیست رایان در مورد واکسیناسیون COVID-19| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

زیست رایان Insights Accelerator Study Email Header_v2در یک بیانیه مطبوعاتی مورخ 8 آوریل 2021، زیست رایان تکمیل مطالعه تحقیقاتی بازار ملی و جاه طلبانه خود را در مورد نگرش ها و رفتارهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مورد واکسن های COVID-19 اعلام کرد. این مطالعه بر روی نمایه‌های روانشناختی افرادی که بیشتر احتمال دارد واکسینه شوند و کسانی که احتمالاً رویکردی انتظار و دید دارند، متمرکز است. این مطالعه دلایلی را که ممکن است افراد از واکسیناسیون اجتناب کنند و آنچه برای متقاعد کردن افراد برای دریافت آن لازم است را بررسی می‌کند.

از آنجایی که روان‌شناسی به نگرش‌ها، باورها و اولویت‌های افراد مربوط می‌شود، داده‌ها زیست رایان را قادر می‌سازد تا به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در ایجاد انگیزه در افراد برای واکسینه شدن کمک کند. در حالی که تقاضا برای واکسن در حال حاضر زیاد است، ارائه دهندگان باید برای نقطه ای که در آن تقاضای اولیه برآورده می شود، پیش بینی و برنامه ریزی کنند.

جاستین دیربورن، مدیر عامل زیست رایان، اظهار داشت: “این تحقیق مهم به ما کمک کرد تا یک جدول زمانی برای جذب واکسن کووید-19 در دو سال آینده ایجاد کنیم. برای ما واضح است که بخش های روانشناختی خاصی “پذیرندگان اولیه” این واکسن هستند. واکسن در حالی که دیگران – به ویژه یکی – به احتمال زیاد از آن اجتناب می کنند.”

زیست رایان پنج بخش روان‌شناختی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را شناسایی کرده است که هر کدام به طور متفاوتی به سلامت و تندرستی نگاه می‌کنند و بر تصمیم‌گیری‌ها و رفتارهای آن‌ها در مورد واکسن‌های COVID-19 تأثیر می‌گذارند. دو بخش روانشناختی بیشترین احتمال را برای دریافت واکسن دارند و اکثر این افراد به محض اینکه در دسترسشان قرار گیرد، آن را دریافت خواهند کرد. احتمال بیشتری وجود دارد که دو بخش از بخش‌ها منتظر بمانند و زمانی که زمان کافی سپری شده و واکسن‌ها بی خطر به نظر می‌رسند واکسینه می‌شوند. ممکن است یک بخش عموماً به عنوان “ضد واکسر” شناخته شود و بخش نسبتاً بزرگی از این بخش در ابتدا از واکسینه شدن خودداری می کنند. با این حال، با اطلاعات درستی که از منابعی که این بخش معتبرتر می‌بیند، به نظر می‌رسد که 70٪ می‌توانند متقاعد شوند.

در حالی که نگرانی‌های ایمنی در مورد واکسن‌ها دلیل شماره یک اجتناب از واکسیناسیون بود، هر بخش روان‌شناختی به احتمال زیاد دلایل متفاوت و دیگری را بیان می‌کرد. به عنوان مثال، یکی از بخش‌های روان‌شناختی فرض می‌کرد که هزینه‌های خارج از جیب بسیار زیاد است، و این یک فرصت آموزشی قابل توجه را برجسته می‌کند، زیرا عموماً واکسن‌ها بدون هیچ هزینه‌ای برای عموم در دسترس هستند.

دیربورن ادامه داد: «کلید تسریع واکسیناسیون کووید-19 یافتن مصرف‌کنندگانی در جامعه است که به احتمال زیاد از واکسن‌ها استقبال می‌کنند و دیگران را با اطلاعات خاصی که برای غلبه بر مخالفت‌هایشان نسبت به واکسیناسیون نیاز دارند، هدف قرار دهند.» “زیست رایان کل ایالات متحده را با توجه به پنج بخش روان‌شناختی تا سطح بلوک ترسیم کرده است، بنابراین ما می‌توانیم در کمک به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در تعامل با جوامع خود با پیام‌های مناسب بسیار دقیق باشیم.”

زیست رایان در یک وبینار با عنوان “روانشناسی پشت تسریع واکسیناسیون کووید-19، برای 4 مه 2021 ساعت 1 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است. ET/ 12 بعد از ظهر سی تی. این وبینار برای علاقه مندان آزاد است و شرکت در آن رایگان است. برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید:

REGISTER FOR WEBINAR

درباره زیست رایان

مأموریت زیست رایان این است که از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و راه‌حل‌های فناوری نوآورانه استفاده کند تا به مشتریان خود کمک کند تا از افزایش مصرف‌گرایی در مراقبت‌های بهداشتی و مدل‌های بازپرداخت در حال تکامل بهتر عبور کنند. پلت فرم ارتباطی بسیار قابل تنظیم زیست رایان از یک مدل تقسیم بندی روانشناختی اثبات شده و مجموعه متنوعی از گردش های کاری دیجیتال استفاده می کند تا به مشتریان ما کمک کند تا پیوند محکم تری با بیماران خود ایجاد کنند تا نتایج سلامتی را بهبود بخشند، سهم بازار خود را افزایش دهند و مجموعه پرداخت بیماران را بهبود بخشند. زیست رایان در حال حاضر توسط بیش از 1200 مکان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده استفاده می شود. زیست رایان یک شرکت نمونه کار از First Health Capital Partners، LLC است. اطلاعات مربوط به زیست رایان در www.patientbond.com.

دیدگاهتان را بنویسید