شما در حال مشاهده هستید ملزومات یک استراتژی بازاریابی جراحی پلاستیک موفق

ملزومات یک استراتژی بازاریابی جراحی پلاستیک موفق

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person pointing at یکی از عوامل همیشه ثابت در دنیای رقابتی بازاریابی جراحی پلاستیک، تغییر است. تغییر اتفاق می افتد؛ در بازار جغرافیایی، در رقابت مراقبت های بهداشتی، و در اثربخشی و کارایی استراتژی بازاریابی جراحی پلاستیک

شما.

بیماران مراقبت انتخابی بیش از هر زمان دیگری مصرف کنندگان آگاه و محتاط هستند. تصمیمات خرید احتیاطی برای عمل های زیبایی – حتی برای بسیاری از خریداران ثروتمند – با مقرون به صرفه بودن، راحتی و مزایا سنجیده می شود.

علاوه بر این، رقابت میان روش‌های ارائه‌دهنده پلاستیک، لوازم آرایشی، بازسازی‌کننده و سایر روش‌های ارائه‌دهنده به‌طور چشمگیری متفاوت است و با هر چرخش تقویم، شدیدتر می‌شود. چندی پیش، عرصه رقابت محدود به یک یا دو همکار معتبر در خیابان بود.

اکنون، روش‌ها، خدمات و محصولات پلاستیک، زیبایی و زیبایی، میدان جنگی برای گزینه‌های جراحی، کم تهاجمی و غیرجراحی هستند. در برخی از مناطق خدماتی، بازیکنان اغلب شامل چشم پزشکی زیبایی، OB/GYN، و ENT، پزشکان جراح عمومی، و همچنین اسپاهای پزشکی و محصولات OTC تبلیغاتی تجاری می‌شوند.

مصرف‌کنندگان امروزی جستجوی خود را از طریق اینترنت آغاز می‌کنند. مواجهه فوری با یک جنگل گیج‌کننده از گزینه‌های کوچک کردن یا بزرگ کردن سینه، لیپوساکشن، لیفت صورت یا «تغییر مادر». به‌علاوه، آن‌ها روش‌های غیرجراحی، لیزری و روش‌های دیگر مانند تزریق بوتاکس، پیوند یا برداشتن مو، درمان ورید عنکبوتی یا برداشتن خالکوبی را پیدا می‌کنند.

بازاریابی و تبلیغات جراحی پلاستیک که به شدت…

برقراری موفقیت آمیز این پویایی ها و سایر پویایی ها نیاز به یک استراتژی بازاریابی جراحی پلاستیک با یک پایه محکم دارد. یکی که تمایز قانع کننده ای ایجاد می کند که سر و شانه بالاتر از تکمیل است. از جمله محرک‌های اساسی برای جلب توجه و درگیری مصرف‌کنندگان این مفاهیم هستند:

بیماران روش‌ها را نمی‌خرند. جراحان ماهر سال‌ها آموزش و تجربه حرفه‌ای را به هنرهای عالی در ماماپلاستی تقویتی، بلفاروپلاستی، لیپوساکشن، جراحی بینی و بسیاری از روش‌های دیگر اختصاص می‌دهند که بسیاری از بیماران انجام نمی‌دهند. با نام تشخیص دهید برای این موضوع، بیماران انگیزه ای برای خرید «جراحی پلک»، «تغییر شکل بینی» یا حتی «بزرگ کردن سینه» ندارند.

آنچه مردم می خرند شادی است. اگرچه این نام برخی از رایج ترین روش های جراحی پلاستیک و زیبایی است – کاری که جراحان پلاستیک انجام می دهند – این چیزی نیست که بیماران می خرند. عوامل تصمیم گیری خرید فردی ممکن است تا حدودی متفاوت باشد، اما انگیزه های اصلی بهبود ظاهر، تقویت تصویر خود و/یا احساس بهتر در مورد ظاهرشان است.

اگر بتوانند نوید یک راه حل سودمند را ببینند، به نام بالینی اهمیتی نمی دهند. یکی از ارکان بازاریابی و تبلیغات موفق جراحی پلاستیک، ارتباط موثر با چشم انداز بهبود عزت نفس، رضایت از زندگی و جذابیت فیزیکی خود ارزیابی – شادی است.

افراد از افرادی که به آنها اعتماد دارند خرید می کنند. قیمت خوشبختی چقدر است؟ کاندیدای احتمالی جراحی زیبایی جوانب مثبت و منفی را می سنجد، اگرچه ملاحظات مالی تنها بخشی از معادله است. تمام جراحی‌ها – حتی روش‌های کم‌تهاجمی – شامل عوامل خطر و نگرانی مصرف‌کننده در مورد دستیابی به نتیجه پیش‌بینی‌شده و ایمن بودن (از نظر بالینی و احساسی) در دستان یک پزشک واجد شرایط و با تجربه است.

پیش‌بینی و پاسخ به این نگرانی‌ها، و ایجاد پل اعتماد بین بیمار و ارائه‌دهنده، برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی موفق جراحی پلاستیک ضروری است. اعتمادسازی در مراحل اولیه تحقیق، بررسی و انتخاب ارائه‌دهنده – اغلب از طریق تبلیغات، بازاریابی، اطلاعات آنلاین – و همچنین توصیه‌های شخصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود.

شادی و اعتماد…

این مؤلفه‌های کلیدی – شناخت تعریف بیمار از شادی و الهام بخشیدن به پیوند اعتماد بیمار و جراح – برای بازاریابی عمل جراحی پلاستیک ضروری است. استراتژی که برنده بیماران جدید است. ما برای کمک اینجا هستیم. امروز با ما در ارتباط باشید برای منابع بازاریابی و استراتژی‌ها و تاکتیک‌های اخلاقی که در مقابل رقبا ایستادگی می‌کنند و سود شما را افزایش می‌دهند.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

مرتبط: طراحی وب جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید