مورد شما به برون سپاری دکتر بازاریابی … یا نه

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person drawing a thinking bubble with مواقعی وجود دارد که پزشکان باید از بازاریابی و تبلیغات پزشک خود کمک بگیرند. متخصص. موقعیت های مناسب و دلایل تجاری معتبری برای برون سپاری پشتیبانی حرفه ای وجود دارد. برای نشان دادن، این تصویر موازی از حرفه مراقبت‌های بهداشتی را در نظر بگیرید.

یکی از دوستان من برای دکترش احترام زیادی قائل است…و دلیل خوبی هم دارد. به نظر می رسد پزشک عمومی – یک متخصص داخلی با تجربه و معتبر – یک مشکل سلامتی بالقوه جدی را در طول یک معاینه فیزیکی معمول تشخیص داده است. اگرچه هیچ علائم ظاهری وجود نداشت، اما بیمار به متخصص مراجعه کرد، یک عمل جراحی نسبتا ساده (در صورت وجود چنین چیزی) انجام داد و به طور کامل بهبود یافت.

این نوع چیزها همیشه در بین پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اتفاق می افتد. متخصص عمومی تشخیص اولیه را ارائه می دهد و در صورت لزوم، متخصص مراقبت را ارائه می دهد. به همان اندازه که در پزشکی امری بدیهی و روتین است، مواقعی وجود دارد که ارائه دهندگان، مدیران و تصمیم گیرندگان داخلی از کمک خارجی برای بازاریابی و تبلیغات کوتاهی می کنند.

پزشکان عمومی و متخصصان پزشکی برای کار روزانه خود در (الف) مراقبت از بیماران خود، و (ب) عملیات تجاری مطب خود سزاوار بالاترین احترام هستند.

به‌طور مناسب، یک دفتر معمولی دارای استعداد داخلی (کارکنان) برای حسابداری، کدنویسی و صورت‌حساب، تنظیم قرار، پذیرش، وظایف تلفنی و ده‌ها مجموعه مهارت دیگر است. سپس مواقع دیگری وجود دارد که نیازهای کوتاه مدت کسب و کار به CPA برای آماده سازی مالیات نیاز دارند یا یک شرکت خارجی را برای مدیریت منابع انسانی حفظ می کنند.

اما، وقتی نوبت به بازاریابی مطب پزشکی می‌رسد…

شاید شایع‌ترین دلیلی که مطب پزشک از برون‌سپاری تمام یا بخشی از عملکرد بازاریابی غفلت می‌کند، این تصور نادرست برای اقتصاد باشد که «این کار را خودمان انجام دهیم» ارزان‌تر است. جدا از نیت های خوب، اما نادرست، رایج ترین نتیجه این است که انجام نمی شود و نتایج صفر است.

طبق تجربه ما در کار با مراکز پزشکی در سراسر ایالات متحده، در اینجا چندین ملاحظات و دستورالعمل‌های مهم وجود دارد که برای برون‌سپاری بازاریابی پزشک… یا نه:

  • صرفه جویی در پول؛ پول درآورید.گرانبهاترین کالا در اداره یک مطب پزشکی زمان است. منابع خارجی – برای مدت کوتاه یا طولانی مدت – زمانی سودمندتر هستند که استعدادهای خارجی تقاضا را در زمان اداری کاهش دهند و بازده سرمایه گذاری قابل اندازه گیری را از طریق بازاریابی و تبلیغات ایجاد کنند. ROI باید از هزینه برون سپاری فراتر رود.
  • عمق مجموعه مهارت های متعدد. برون سپاری با دقت انتخاب شده – از طریق یک آژانس خدماتی واحد – استعدادهای خلاقانه و تجربه بسیاری از افراد را فراهم می کند. کارکنان داخلی شما ممکن است شامل برخی از توانایی‌های منتخب باشند، اما یک شرکت با خدمات کامل، متخصصان ماهر زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد. مطمئن باشید که خیلی کوچک یا خیلی بزرگ استخدام نمی کنید.
  • منابع تخصصی می‌توانند از فناوری‌هایی استفاده کنند که شما ندارید. علاوه بر استعداد خلاق، منابع خارجی، برای مثال، در سخت‌افزار، تجهیزات، نرم‌افزار، تحقیق، تجزیه و تحلیل عملکرد، سرمایه‌گذاری کرده‌اند و آموزش دیده‌اند. و/یا پرسنل دارای گواهی، مخاطبین تجاری/رسانه‌ای و سایر فناوری‌هایی که روی میز آورده‌اند. هم مشتری و هم آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی باید بدانند چه چیزی در دسترس است و چگونه می توان برای بیشترین کارایی از آنها استفاده کرد.
  • جلوگیری از اشتباهات قانونی، مقرراتی و مبتدی. بازاریابی و تبلیغات بهداشت و درمان شامل یک فرآیند پیچیده و همراه با خطرات کمی است. برای اولین بار، تلاش‌های بازاریابی که خودتان انجام دهید، می‌تواند منابع گرانبها را هدر دهد، و بدتر از آن، می‌تواند به راحتی به چاله‌های بزرگ برخورد کند. خدمات خارجی واجد شرایط از تجربه دنیای واقعی آنها بهره مند می شوند. دلیل دیگری برای بررسی اعتبار، تجربه و عملکرد قبل از برون سپاری.
  • دانش فعلی و تجربه “آنچه کار می کند”. مانند بسیاری از حرفه ها، مدیران بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی باید با تغییرات در رسانه ها، فناوری، و ابزارها و روش هایی که نتیجه می دهد، به روز بمانند. یک منبع خارجی درک باتجربه ای از حرفه شما، و استراتژی ها و تاکتیک های اخلاقی که در دستیابی و جذب مخاطبان هدف شما مؤثرتر است، خواهد داشت.

برون سپاری تلاش های بازاریابی پزشک خود…

ایجاد رابطه کاری با یک آژانس بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی اغلب در زمان تغییر موجه است. رقابت در حال افزایش است. سطوح کسب و کار تاریخی در حال کاهش یا گسترش ناگهانی هستند. شما درگیر یک ادغام، اکتساب، فروش یا جابجایی قابل توجه هستید. شما به رشد قوی‌تر و سودآوری بیشتر نیاز دارید.

ده‌ها سناریو کوتاه‌مدت و بلندمدت وجود دارد که در آن منابع خارجی می‌توانند به طور موثر منابع را برای یک دوره انتقالی یا دستیابی به اهداف و اهداف جدید فراهم کنند. مطالب مرتبط — اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع در این پست های آموزنده گنجانده شده است:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

دیدگاهتان را بنویسید