شما در حال مشاهده هستید موفقیت مراقبت های بهداشتی وب سایت جدیدی راه اندازی می کند: در اینجا چیزی است که می توانید بیاموزید

موفقیت مراقبت های بهداشتی وب سایت جدیدی راه اندازی می کند: در اینجا چیزی است که می توانید بیاموزید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در حالی که ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم آژانس ما به تازگی وب‌سایت جدید خود را با طراحی کاملاً جدید، عملکرد، فناوری پشتیبان و محتوای جدید راه‌اندازی کرده است، انتظار داریم شما به سه مورد زیر علاقه بیشتری داشته باشید: 

  1. چرا تصمیم گرفتیم سایت خود را به طور کامل بازسازی کنیم،
  2. چرا ممکن است لازم باشد به طور مشابه با وب سایت خود “از نو شروع کنید” و
  3. چگونه می توانید از تجربیات ما بیاموزید و از آنها بهره مند شوید.

این وظیفه و اشتیاق ما است که به مشتریان و خوانندگان خود کمک کنیم تا از تلاش‌های بازاریابی خود نتایج بهتری کسب کنند. به همین دلیل است که ما داستان و موفقیت خود را از بازنگری وب سایت خود به اشتراک می گذاریم. امیدواریم چیزی برای اعمال در سازمانتان مفید باشد.

بنابراین، بیایید با دلیل تصمیم خود برای سرمایه گذاری در ایجاد یک وب سایت جدید شروع کنیم.

صنعت مراقبت‌های بهداشتی دائماً در حال تحول است، و برای همه کسب‌وکارهای مراقبت‌های بهداشتی – و وب‌سایت‌های آنها – برای ماندن در رقابت ضروری است. بنابراین، اگر وب‌سایت شما نشان می‌دهد که کسب‌وکار شما بیش از چند سال پیش کجا بوده است، کاملاً زمان تغییر فرا رسیده است.

به همین ترتیب، برای مرتبط ماندن در مواجهه با تغییرات مداوم، مدل کسب‌وکار و مشتریان آژانس ما از زمان تأسیس ما در سال 2006 چندین بار تغییر کرده است. از حدود پنج سال پیش، ما تصمیم استراتژیک برای تمرکز مجدد کسب‌وکار خود برای ارائه خدمات بهداشتی بزرگ‌تر گرفتیم. مشتریانی که بیشترین بهره را از تخصص ما خواهند برد. امروزه مشتریان ما عبارتند از:

  • مارک های خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی،
  • بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی،
  • تولید کنندگان علوم زیستی،
  • برنامه های سلامت،
  • و روش ها و ارائه دهندگان چند مکان.

همانطور که به چرخش مدل کسب‌وکار خود برای تطبیق با قابلیت‌های در حال رشد آژانس و تغییر چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی ادامه دادیم، با چشمانی تازه به وب‌سایت خود نگاه کردیم. ما متوجه شدیم که زمان ایجاد یک وب سایت کاملاً جدید فرا رسیده است که بهتر نشان دهد که کجاییم امروز هستیم، به چه کسانی خدمات می دهیم و خدماتی که ارائه می دهیم.

تصمیم ما برای بازنگری کامل وب‌سایتمان به سادگی گرفته نشد.

اگرچه در سال‌های اخیر چندین بهبود تدریجی انجام دادیم، اما متوجه شدیم که زمان یک تغییر عظیم فرا رسیده است. برای اینکه وب‌سایت خود را به جایی که لازم بود برسانیم، باید هر صفحه را از هم جدا می‌کردیم و آن را از بالا به پایین با فناوری‌های جدید افزایش عملکرد، یک رابط کاربری جدید و تجربه کاربری (UI/UX) و خلاقیت جدید بازسازی می‌کردیم. ظاهر مدرن.

هر کاری که در زیست رایان انجام می دهیم ریشه در بازاریابی مراقبت های بهداشتی دارد. از استراتژی و نگارش گرفته تا طراحی و توسعه – ما مشتریان خود را به طور کامل تحت پوشش قرار می دهیم. بنابراین، وب سایت جدید باید آن را منعکس کند.

از آنجایی که ما قلبمان را در کاری که برای دیگران انجام می دهیم می گذاریم، پیدا کردن زمان برای بازاریابی خود می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، ما همچنین می دانیم که چقدر حیاتی است که وب سایتی را به نمایش بگذاریم که نیازهای در حال تغییر مشتریان ما را برآورده کند.

علاوه بر این، در حالی که تعداد زیادی مشتری از ارجاعات دهان به دهان دریافت می کنیم، وب سایت ما (و احتمالاً شما) بخش قابل توجهی از تجارت را هدایت می کند.

مثل ما، وب سایت شما اکنون مرکز بازاریابی کسب و کار شما است.

بیایید مطالعه موردی خود را برای لحظه ای متوقف کنیم تا در نظر بگیریم که وب سایت شما چقدر برای کسب و کار شما حیاتی است.

امروزه، خریداران B2B و مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی وب سایت ها را از طریق SEO (بهینه سازی موتور جستجو)، جستجوی پولی، اجتماعی، دایرکتوری ها، تبلیغات آفلاین و ارجاعات می یابند. این اغلب اولین تماس یک فرد با کسب و کار شما است و به شدت بر تماس آنها با شما تأثیر می گذارد – بنابراین برداشت اولیه بسیار مهم است.

اگر برای ایجاد کسب و کار مانند ما به وب سایت خود متکی هستید، بهینه سازی طراحی، محتوا و عملکرد آن هر چند سال یکبار بسیار ضروری است.

به احتمال زیاد، کسب و کار شما از زمانی که وب سایت فعلی خود را راه اندازی کرده اید، تکامل یافته است. آیا وب سایت شما در حال حاضر نشان می دهد که چه کسی هستید و چه کسی را هدف قرار می دهید؟ آیا واقعیت های رقابتی جدید بازار شما را منعکس می کند؟

همانطور که با نگاهی تازه به وب سایت خود نگاه می کنید، ممکن است متوجه شوید که طراحی، عملکرد یا محتوای شما قدیمی شده یا دیگر با اهداف تجاری شما مطابقت ندارد. در حالی که ممکن است برای مدتی از تغییرات تدریجی خلاص شده باشید (مانند ما)، زمانی می رسد که یک وب سایت قدیمی برای شما هزینه دارد.

وب سایت شما باید به سوالاتی مانند:

پاسخ دهد

  • این شرکت کیست؟
  • آیا آنها را دوست دارم و به آنها اعتماد دارم؟
  • آیا آنها با تجربه هستند؟
  • آنها چه کار می کنند؟
  • آیا برای کسب و کار من مناسب هستند؟
  • آیا پیام واضح است؟
  • تجربه کاربر چیست؟

آیا وب‌سایت شما کاربران خود را برای موفقیت آماده می‌کند و به تمام سؤالات مهم آنها به سرعت و به طور مستقیم پاسخ می‌دهد؟

برای رسیدن به این اهداف در کسب و کار خود، متوجه شدیم که باید محتوای بازاریابی خود را ایجاد کنیم تا سفر خریدار منسجمی را ایجاد کنیم که شامل بازاریابی و فروش می‌شود.

بنابراین، ما شروع به کار کردیم.

مرحله 1: تیم

کارهای بزرگ در تجارت هرگز توسط یک نفر انجام نمی شود.
– استیو جابز

برای شروع، ما یک تیم بازاریابی ناب را گرد هم آوردیم که به مسئولیت پذیری، استقلال و انعطاف پذیری بیشتر در نقش آنها در کل فرآیند اجازه می دهد. در اینجا نقش‌های کلیدی و مسئولیت‌های اصلی آنها در کل فرآیند آمده است:

 • بنیانگذار/مدیر عامل/مدیر بازاریابی و خلاق
  این من هستم. همانطور که می‌توانید تصور کنید، من در زیست رایان کلاه‌های مختلفی بر سر می‌گذارم و نیروی محرکه (معروف به “nag”) در راه‌اندازی مجدد وب‌سایت ما بودم. دادن چهره ای تازه به وب سایت ما تنها بخشی از هدف من بود، اما در آینده به آن عمیق تر خواهم پرداخت. ابتدا، می‌خواهم سایر نقش‌های تیمی را که برای موفقیت این راه‌اندازی مجدد بسیار مهم بودند، به اشتراک بگذارم.
 • مدیر ارشد هنری و طراح گرافیک
  وب سایت جدید ما خیره کننده است، اما خیلی بیشتر از یک چهره زیباست. «Art Club» ما، قدرت خلاقانه خود را به یک وب‌سایت بصری تبدیل کرد که برای رهبری فکری و تولید رهبر ساخته شده است. آن‌ها می‌دانند که مردم به‌طور طبیعی به سمت طراحی خوب کشیده می‌شوند و اولین برداشت‌ها بسیار مهم است – اما آنها همچنین کاملاً آگاه هستند که قابلیت استفاده، ناوبری و فرصت‌های تبدیل در طراحی عالی نقش اساسی دارند.

  در حالی که مسئولیت مواردی مانند تایپوگرافی را بر عهده دارند، طرح‌بندی صفحه، تصاویر و طرح‌های رنگی، آنها به همان اندازه مسئول هماهنگی با محتوا و تیم‌های توسعه هستند تا اطمینان حاصل کنند که یک رابط کاربری بهینه ارائه می‌دهند.

  آیا می‌دانستید که فقط بازدیدکنندگان را جذب می‌کند

  50 میلی ثانیه به شکل اولین برداشت از طراحی وب سایت شما؟

 • مدیر و ویرایشگر محتوا و نویسنده ارشد محتوا
  محتوا به اندازه طراحی گرافیک جذاب نیست، اما ستون فقرات هر وب سایت موفق از SEO ارگانیک، تولید سرنخ و تبدیل پشتیبانی می کند. مدیر محتوای ما همراه با تیم ماهر سئوی ما برای شناسایی کلمات کلیدی و صفحات فرودی که به محتوای کاملاً جدیدی نیاز داشتند که با اهداف تجاری در حال تکامل ما همسو باشد، کار کرد. پس از هماهنگی، وقت آن رسیده بود که نویسنده ارشد محتوای ما با محتوای کاملاً جدید که مخاطبان هدف ما را هدف قرار می دهد، جانی تازه به صفحات خدمات ما ببخشد.

  محتوای درجه یک داستان شما را بازگو می کند. این باعث سرگرمی، طنین انداز، و وادار کردن مخاطبان شما به اقدام می شود. به محتوای متوسط ​​در وب سایت خود بسنده نکنید. برای بهترین نتایج، محصولات و خدمات خود را با یک نسخه بسیار مؤثر و متفکر متناسب با مخاطبان هدف منحصر به فرد خود تبلیغ کنید.

  • محتوای موجودی با عملکرد بالا.
  • اهداف جدید SEO را تعیین کنید.
  • محتوای موجود را در صورت نیاز بهینه کنید.
  • فرصت های محتوا را شناسایی کنید.
  • 301 تغییر مسیر را تنظیم کنید.
  • معماری سایت را به روز کنید.
  • نقشه سایت XML را به‌روزرسانی کنید.

با همکاری نزدیک با مدیر و ویرایشگر محتوای با استعداد ما، آنها توانستند شکاف‌های محتوا را ترسیم کنند، کلمات کلیدی رقابتی جدید را شناسایی کنند، و در مورد بهبودهای ناوبری که نقشه سایت، رتبه‌بندی Google، و در نتیجه تبدیل‌ها را بهبود می‌بخشد، توصیه می‌کنند.

>

هنگامی که آنها کار عمیق داخلی را تکمیل کردند، رقبای برتر ما را نیز تجزیه و تحلیل کردند. این تجزیه و تحلیل فرصت‌های بهینه‌سازی بیشتری را شناسایی کرد که ما را قادر می‌سازد از استراتژی‌های سئوی رقبا پیشی بگیریم و از آنها در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) بالاتر باشیم.

 • توسعه دهندگان
  توسعه دهندگان اغلب قهرمانان گمنام پروژه ها هستند، عمدتاً به این دلیل که بسیاری از کارهای آنها در پشت صحنه اتفاق می افتد، و شما معمولاً از آنها خبری نمی شنوم مگر اینکه مشکلی وجود داشته باشد. اما من دوست دارم به آنها به عنوان سلاح مخفی خود فکر کنم. راه‌اندازی مجدد ما صرفاً بازسازی مجدد سایت قدیمی نبود، بلکه از ابتدا با استفاده از فناوری به‌روز و بهترین روش‌ها بازسازی شد.

  یک تیم توسعه‌دهنده قوی و با دانش فنی می‌تواند طرح‌های گرافیکی و محتوا را انتخاب کند و آن را به یک وب‌سایت امن تبدیل کند. که به خوبی کار می کند، سریع بارگیری می شود و در تمام وضوح صفحه نمایش و دستگاه ها قابل دسترسی است.

اگر به تغییر ساده وب سایت خود فکر می کنید، این را در نظر داشته باشید:
یک سایت با ظاهر عالی که به خوبی کار می کند و به سرعت بارگیری می شود، اغلب ترافیک بیشتری دریافت می کند و نرخ تبدیل بهتری دارد.

مرحله 2: حسابرسی

اگر نمی دانید از کجا آمده اید، نمی دانید به کجا می روید.
– مایا آنجلو

قبل از انجام این پروژه غول پیکر داخلی، کارهای آماده سازی قابل توجهی باید انجام می شد.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که وب سایت ما عملکرد خوبی داشت.

ما این پروژه را انجام ندادیم زیرا سایت ما اساساً دارای نقص بود. تعداد زیادی سرنخ با کیفیت بالا را جذب می کرد و درآمد قابل توجهی ایجاد می کرد. با این حال، اتفاق مهمی در حال رخ دادن بود—کسب و کار ما در حال توسعه بود، و زمان آن فرا رسیده بود که وب سایت ما همراه با ما تکامل یابد تا بتواند به نیازهای ما در آینده پاسخ دهد.

انجام یک ممیزی کامل وب سایت با چشمانی تازه، قبل از اینکه سرسختانه به سمت توسعه یک سایت جدید بروید، به شما کمک می کند از اشتباهات جلوگیری کنید. همچنین به مدیریت انتظارات و شناسایی جنبه هایی که با توجه به روندهای اخیر و شیوه های نوظهور در فناوری نیاز به تغییر دارند، کمک می کند.

ما وب‌سایت خود را از چندین زاویه بررسی کردیم:

1. تحلیل رقابتی عمومی

استراتژی کسب‌وکار ما طی پنج سال گذشته تکامل یافته است، و می‌دانستیم که زمان آن رسیده است که وب‌سایت خود را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر کسب‌وکارمان به‌روزرسانی کنیم. به عنوان بخشی از آن، ما رقبای خود را دوباره شناسایی کردیم و محتوای وب‌سایت، طرح‌بندی و عملکرد آنها را تجزیه و تحلیل کردیم.

ما همچنین یک تجزیه و تحلیل کامل SWOT (نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و نقاط قوت) برای شناسایی شکاف‌ها (بخوانید: فرصت‌ها) در وب‌سایت موجود خود انجام دادیم. اگر به دنبال ایجاد تغییراتی در وب سایت فعلی خود هستید، این یک مکان عالی برای شروع است.

2. برند و خلاق

همانطور که قبلاً در سایر پست های وبلاگ ذکر کردم، برندسازی بسیار ذهنی است. با این حال، تیم طراحی ما دقت لازم را انجام داد و بسیاری از کارهای برند پشت صحنه را برای حمایت از تصمیمات طراحی خود با داده ها و تحقیقات مرتبط انجام داد. آنها وب سایت ما را در کنار تحلیلگران بازاریابی ما بررسی کردند تا مشخص کنند کدام عناصر خلاق نتوانستند با مخاطب هدف ما ارتباط برقرار کنند و کدام یک طنین انداز شده است.

آنها همچنین به روندهای فعلی صنعت نگاه کردند و از عمق دانش خود استفاده کردند تا تشخیص دهند کدامیک برای مارک زنده.

یک تیم خلاق ماهر با تجربه تخصصی مراقبت های بهداشتی می تواند به شما کمک کند به چشم انداز خود دست یابید و وب سایتی آماده برای جذب کسب و کار جدید ارائه دهید.

3. سئو

سئو (بهینه سازی موتور جستجو) – و من نمی توانم به اندازه کافی بر این موضوع تاکید کنم – چیزی است که کسب و کار موفقیت مراقبت های بهداشتی را ایجاد کرد. همانطور که قبلاً اشاره کردم، این در قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم و برای هر وب سایتی حیاتی است. برای اطمینان از اینکه محتوای شما کلمات کلیدی و مخاطبان مناسب را هدف قرار می دهد، باید مرتباً بررسی شود.

مهم است که ممیزی‌های سئوی منظم را در استراتژی مداوم خود برنامه‌ریزی کنید، اما همچنین باید در فهرست کارهای شما در طول راه‌اندازی مجدد وب‌سایت برای رقابتی ماندن باشد. ممیزی سئو باید شامل شناسایی نقاط ضعف رقبا و توسعه استراتژی های سئو برای برتری از آنها باشد. این نه تنها به هدایت ترافیک بسیار هدفمند (مثلاً سرنخ‌ها) به وب‌سایت شما کمک می‌کند، بلکه تبدیل‌های بیشتری را نیز تشویق می‌کند.

نکته جانبی: متأسفانه، اکثر سازمان‌های بهداشتی وب‌سایت‌های جدید خود را بدون درک اهمیت حیاتی SEO در فرآیند راه‌اندازی مجدد راه‌اندازی می‌کنند. از آنجایی که اکثر شرکت‌های طراحی وب‌سایت سئو را نمی‌فهمند (حتی اگر بگویند که می‌دانند)، یک فاجعه کاملاً قابل اجتناب سئو به دنبال دارد. در واقع، مردم اغلب پس از راه اندازی وب سایت ناموفق با ما تماس می گیرند تا «جراحی اصلاح» را انجام دهند تا رتبه سئوی خود را دوباره به دست آورند. اگر قبلاً با ما تماس گرفته بودند…

4. محتوا

ممکن است کلیشه ای باشد، اما محتوا پادشاه است. این قدرت برانگیختن احساسات، متقاعد کردن اقدام و کمک به کسب و کارها را دارد. به‌عنوان بخشی از ممیزی محتوای خود، باید اولویت بندی می‌کردیم که کدام قسمت از محتوا باید قبل از راه‌اندازی به‌روزرسانی شود، کدام یک می‌تواند پس از راه‌اندازی تغییر کند و کدام یک می‌تواند ثابت بماند.

تغییرات مهم شامل به‌روزرسانی شخصیت‌های خریدار (به عنوان مثال، مخاطبان هدف) و اعمال آن در پیام‌های ما بود.

ما همچنین می‌دانستیم که باید به فراخوان‌های اقدام، پیمایش، صدا و لحن خود نگاه دقیقی بیندازیم تا مطمئن شویم که آنها با اهداف تجاری جدید ما مطابقت دارند. صفحات پیمایش اصلی اولین صفحاتی بودند که مورد بررسی قرار گرفتند زیرا از مهمترین آنها هستند.

ایجاد محتوای سئو پسند که با مخاطب هدف شما طنین انداز شود، باعث ایجاد تعامل، کلیک و تبدیل می شود.

مرحله 3: طرح پروژه

اگر موفق به برنامه ریزی نشدید، در حال برنامه ریزی برای شکست هستید.
– بنجامین فرانکلین

همانطور که قبلا اشاره کردم، وب سایت قبلی ما کار می کرد. از نظر ارگانیک در Google رتبه بسیار خوبی داشت و سرنخ ایجاد می‌کرد، اما می‌دانستم که مانند گذشته به نیازهای تجاری در حال رشد ما پاسخ نمی‌دهد.

من خودم را به جای مخاطب هدفم قرار می دهم و صفحات کلیدی وب سایت خود را مطالعه می کنم. من به سرعت متوجه شدم که زبان و کلمات کلیدی ما با اهداف ما در تضاد هستند. ما مجبور شدیم تغییرات اساسی ایجاد کنیم – نه تنها برای تغییر موقعیت محتوای خود و به روز رسانی طراحی خود، بلکه برای مدرن کردن فناوری اساسی.

این کار کوچکی نبود، اما می‌دانستم که باید انجام شود تا در بازار ما رقابتی باقی بماند.

تیم مدیریت پروژه ماهر ما زمانی را تلف نمی‌کند تا برنامه‌ها، جدول‌های زمانی و وظایف پروژه قبل و بعد از راه‌اندازی را آماده کند تا همه چیز (و همه) به شکلی سازمان‌یافته به جلو حرکت کند. به عنوان پیشکسوتان حرفه آنها، می دانستم که در دستان خوبی هستیم.

در عرض چند روز، ما یک برنامه مختصر برای ممیزی وب سایت موجود خود از هر بخش (به عنوان مثال، طراحی، توسعه، محتوا و سئو) و یک مسیر روشن برای تجزیه و تحلیل رقبای جدید و موجود داشتیم.

به بازنگری وب سایت خود با طرح های جدید، محتوای هدفمند و فناوری بدون تاریخ فکر می کنید؟

در اینجا چند کار وجود دارد که باید برای اطمینان از موفقیت آن انجام دهید:

1. وب سایت موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید و اهداف خود را مشخص کنید

  • کارکرد سایت چگونه است؟
  • کدام مناطق نیاز به بهبود فوری دارند؟
  • می‌خواهید سایت شما چگونه به کسب و کار شما خدمت کند؟

2. تیم خود را بسازید

  • ذینفعان کلیدی (مانند خلاق، UX و UI، مدیر محتوا و چند مدیر اجرایی) را شناسایی کنید، اما برای جلوگیری از عقب افتادن از برنامه، تیم خود را نرم نگه دارید.

3. محتوای موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید

  • محتوای راهبردی و آسان به طور قابل توجهی به رتبه بندی موتورهای جستجوی ارگانیک کمک می کند. سعی کنید محتوای ممتاز و بسیار مطلوب را به وب‌سایت بازطراحی‌شده خود منتقل کنید و موارد قدیمی را حذف یا بازنویسی کنید. محتوای باکیفیت یکی از ارزشمندترین دارایی های شماست و شما را با مخاطبان هدفتان مرتبط می کند.

4. تجربه کاربری را در اولویت قرار دهید

  • برای ایجاد تجربه کاربری مثبت و افزایش تبدیل، مواردی مانند پیمایش روان، جهت روشن، محتوای جذاب، و دعوت به اقدام جذاب را در ذهن داشته باشید.

5. بودجه

  • من و مدیر مالی ما پیشاپیش توافق کردیم که وب‌سایت جدید ما اولویت بسیار بالایی دارد و ما باید بودجه (قابل توجه) مورد نیاز برای بازسازی آن را مطابق با استانداردهای بالای خود کنار بگذاریم. ما همچنین باید زمان و منابع خود را بودجه بندی کنیم تا مطمئن شویم طراحی مجدد وب سایت ما بر کار مشتری ما تأثیر نمی گذارد. تیم مدیریت پروژه ما در محافظت از زمان همه و اطمینان از اینکه همه چیز در مسیر درست باقی بماند، بسیار مهم بود. بازنگری فناوری که از وب‌سایت شما پشتیبانی می‌کند یک سرمایه‌گذاری است، اما اغلب برای حفظ رقابت ضروری است.

مرحله 4: اجرا

هنگام کار بر روی پروژه ای به پیچیدگی طراحی مجدد وب سایت شرکتی، پایبندی به زمان بندی ضروری است. بار دیگر زمان درخشش تیم مدیریت پروژه ما فرا رسیده بود.

آنها همه بخش ها را در جهت درست در زمان مناسب حرکت دادند و به رفع موانع در مسیر کمک کردند.

هر بخش جلسات هفتگی داشت. با این حال، برای همه اعضای تیم به همان اندازه ضروری بود که یک بار در هفته دور هم جمع شوند تا در مورد پیشرفت خود و هر گونه مسائل یا نیازها صحبت کنند.

شناسایی و حل مشکلات برای اطمینان از ادامه مسیر پروژه ضروری بود.

نتایج

اگرچه تنها چند هفته از راه‌اندازی وب‌سایت جدید ما می‌گذرد، ما قبلاً نتایج عالی را دیده‌ایم. ما مشتاقانه منتظر دیدن نتایج رو به رشد تلاش های تیم خود در طول زمان هستیم.

برای سرگرمی، در اینجا، چند عکس فوری از پیشرفت ما در طول سال‌ها آورده شده است (منبع):

این مهم است که به یاد داشته باشید که وب‌سایت‌ها موجوداتی زنده هستند و هرگز واقعاً «انجام نمی‌شوند». فرقی نمی‌کند وب‌سایت شما دو هفته‌ای باشد یا دو دهه، همیشه باید به طور فعال طراحی، عملکرد و محتوا را بهبود بخشید تا به موقع، مرتبط و رقابتی باقی بماند.

در حالی که کارهای زیادی برای انجام باقی مانده است، ما به وب سایت جدید خود افتخار می کنیم. بهتر نشان‌دهنده این است که ما چه کسی هستیم، توانایی‌هایمان و نحوه کار ما.

نظر خود را به ما اطلاع دهید!

دیدگاهتان را بنویسید