شما در حال مشاهده هستید نادیده انگاشتن دیجیتال را شکست دهید: نحوه ایجاد و حفظ فهرست های اجتماعی پزشکان

نادیده انگاشتن دیجیتال را شکست دهید: نحوه ایجاد و حفظ فهرست های اجتماعی پزشکان

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Group of people sitting in a row all looking at screens[اقساط سری Community Manager] تنها مخرب ترین نیرو در مدیریت شهرت و رسانه های اجتماعی بی توجهی است. شاید این یک ایده اشتباه باشد که می گوید مطالب وب یک پیشنهاد ساده برای تنظیم و فراموش کردن است. شاید هر مطب پزشکی یک چالش فوق‌العاده جنبشی برای پرمشغله بودن باشد.

به هر دلیلی – واقعی یا خیالی … عمدی یا تصادفی – مسئولیت حیاتی مدیر جامعه ایجاد و حفظ حضور حرفه ای آنلاین و محتوای رسانه های اجتماعی است. به طور معمول، آن‌ها بررسی‌ها و نظرات آنلاین خوب و بد را نظارت می‌کنند و به آنها پاسخ می‌دهند.

مرتبط: اجتماعی شدن رسانه آسان (و سودمند) برای دکتر مارکتینگ

ده‌ها سایت آنلاین فهرست‌بندی و بررسی فهرست راهنمای پزشکان وجود دارد. همچنین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی زیادی وجود دارد، و با در نظر گرفتن همه گزینه‌ها، تمرکز بر روی گزینه‌هایی که مفیدترین و مناسب‌ترین شرایط ما هستند، اهمیت دارد. در بخش رسانه های اجتماعی – وب سایت و وبلاگ، صفحه فیس بوک، توییتر و چند گزینه دیگر – کیفیت تلاش مهم تر از کمیت است.

در سمت فهرست، ده‌ها سایت فهرست‌بندی، رتبه‌بندی و ارجاع وجود دارد. نظارت بر این موارد مفید است، اما تمرکز بر روی بزرگترین آنها مفید است. متأسفانه، آن‌ها آگاه نیستند یا به‌روز نیستند، و بسیاری از فهرست‌ها ناشناخته، قدیمی یا نادیده گرفته شده‌اند.

یک جستجوی آنلاین در Google – بر اساس نام کسب‌وکار، نام پزشک و خدمات – انجام دهید و فهرستی از همه فهرست‌ها را نگه دارید، سایت‌ها و فهرست‌هایی را که در آن ظاهر می‌شوید یا باید ظاهر شوید، مرور کنید. جستجو با کلمات و عباراتی که یک بیمار آینده نگر استفاده می کند. اگر قبلاً یا اخیراً این کار را انجام نداده‌اید، در اینجا از کجا و چگونه شروع کنید.

راهنمای لیست پزشکان

هر حرفه‌ای واجد شرایط باید فهرست فعلی و صحیحی در رجیستری شناسه ارائه‌دهنده ملی (NPI) داشته باشد، جایی که فهرست راهنمای آنلاین قابل جستجوی رایگان در دسترس عموم است. افراد و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی شماره استاندارد 10 رقمی NPI خود را ازطریق نظام برنامه ملی و شمارش ارائه‌دهندگان (NPPES دریافت می‌کنند. ).

ثبت NPI – شرایط تأیید شامل تاریخ تولد، شماره تأمین اجتماعی، شماره تلفن شخصی و تجاری و آدرس منزل است. برای ایجاد یک حساب کاربری:

NPPES webpage

 • رفتن به: https://nppes.cms.hhs.gov/#/
 • روی “ایجاد یا مدیریت یک حساب” کلیک کنید
 • شرایط و ضوابط را بپذیرید
 • روی “ایجاد حساب اکنون” کلیک کنید
 • دستورالعمل ها را برای ایجاد حساب دنبال کنید

Healthgrades.com – برای ایجاد یک حساب کاربری:

health grades webpage

 • به healthgrades.com
 • بروید

 • روی “پزشکان” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید
 • دستورالعمل‌ها را برای راه‌اندازی یک حساب رایگان دنبال کنید
 • پس از راه‌اندازی حساب، با نماینده Healthgrades در مورد نحوه اضافه کردن همه پزشکان به فهرست یا حساب خود ارتباط برقرار کنید. از طریق دکمه چت زنده با یک نماینده تماس بگیرید.

Vitals.com – برای هر پزشک، به تاریخ تولد، وضعیت مجوز پزشکی و شماره، شماره NPI نیاز دارید. برای ایجاد یک حساب کاربری:

vitals webpage

 • به vitals.com
 • بروید

 • نام و مکان خود را جستجو کنید
 • نمایه خود را انتخاب کنید
 • در سمت راست نمایه خود، روی اطلاعات خود را در اینجا به‌روزرسانی کنید کلیک کنید.
 • مراحل را طبق دستورالعمل دنبال کنید

RateMDs.com – معیارهای تأیید مستلزم آپلود گواهینامه رانندگی یا صورتحساب به نام شما است. برای پیدا کردن و ادعای مالکیت نمایه فردی خود:

rate mds webpage

 • به ratemds.com
 • بروید

 • روی ادعای نمایه پزشک در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید
 • برای شروع یکی از نام‌های پزشک و شهر خود را وارد کنید
 • دستورالعمل‌ها را برای ادعای فهرست‌ها و ایجاد حساب دنبال کنید
 • شما می توانید چندین پزشک را تحت یک حساب درخواست کنید

سایر فهرست‌های بازبینی و توصیه – اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، یک نمایه و/یا فهرست کسب‌وکار دقیق برای YELP، FACEBOOK و GOOGLE MY BUSINESS ایجاد و تکمیل کنید. در صورت لزوم، یک فهرست تجاری یا فردی در LinkedIn ایجاد کنید.

بیماران جدید هدف شما هستند. این وسوسه انگیز است که صمیمی و دوستانه باشید، اما صرفاً «معاشر بودن» این هدف نیست. اگرچه فیس‌بوک هزاران کاربر دارد، «فشار دادن نام و محتوای شما» الهام‌بخش کسب‌وکار جدیدی نیست.

دسترسی ارگانیک فیس بوک به تنهایی – بازدیدکنندگان منحصر به فردی که پست شما را از طریق توزیع بدون پرداخت می بینند – به یک استراتژی ضعیف تبدیل شده است. به عنوان مثال، نتایج ارگانیک فیس بوک از حدود چهار به شش درصد کاهش یافته است، اکنون به حدود دو درصد کاهش یافته است.

از سوی دیگر، دسترسی پولی، کشش قوی‌تری را نشان می‌دهد. اینها افرادی هستند که پست شما را در نتیجه تبلیغات نشان می دهند. مؤثرترین طرح و استراتژی بازاریابی، استفاده از مقداری ارگانیک در ترکیب با بودجه اجتماعی پرداخت شده و بازگشت سرمایه قابل پیگیری است.

ابزارهای مفید گوش دادن و عملکرد

اینترنت گسترده است. صرفاً پیگیری همه مکان‌هایی که شما و منابع و فهرست‌های مرتبط ظاهر می‌شوند (یا ممکن است ظاهر شوند) چالش‌برانگیز است… و گاهی اوقات باعث غفلت می‌شود. اما تعدادی ابزار مفید برای نظارت بر تصویر کامل وجود دارد.

ایجاد Google Alerts – این یک «سرویس اعلان و تشخیص تغییر محتوا» است. این برنامه رایگان از Google است و ابزاری برای نظارت بر نام، نام تجاری، رقابت و/یا شرایط کلیدی مرتبط با شما فراهم می‌کند. «این سرویس زمانی که نتایج جدیدی مانند صفحات وب، مقالات روزنامه‌ها، وبلاگ‌ها یا تحقیقات علمی پیدا می‌کند که با عبارت(های) جستجوی کاربر مطابقت دارد» برای کاربر ارسال می‌کند.» اگر شرایط خود را با دقت انتخاب کنید، مزایا می تواند برجسته باشد.

ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید – بسته به ماهیت و اندازه کسب و کار، ممکن است به بیش از یک دستیار نرم افزار نیاز داشته باشید. خوشبختانه، گزینه های زیادی وجود دارد و اکثر آنها رایگان یا کم هزینه هستند. این مثال‌های قابل توجه و اینکه چگونه ممکن است مفید باشند را در نظر بگیرید:

Hootsuite – به‌عنوان یک «ابزار گوش دادن به رسانه» با قابلیت‌های گزارش هفتگی شناخته شده است. Hootsuite می‌تواند به گونه‌ای طراحی شود که چندین شبکه اجتماعی از جمله فیس‌بوک، توییتر، لینکدین و دیگران را شامل شود.

Social Mention – بیش از 100 سایت رسانه اجتماعی را نگه می‌دارد، محتوای کاربر را جمع‌آوری می‌کند و یکی از آنها در نظر گرفته می‌شود. بهترین ابزارهای گوش دادن رایگان موجود است.

Twitter Analytics – با هر حساب توییتر رایگان است و بینشی از فعالیت توییتر و توییت شما ارائه می دهد. . به طور قابل توجهی، به اندازه گیری تعامل و علایق و جمعیت شناسی فالوورها کمک می کند.

مزایای رسانه های اجتماعی…

برای ارائه‌دهندگان، سازمان‌ها و مدیران جامعه مهم است که بدانند رسانه‌های اجتماعی رایگان نیستند. به طور کلی، هزینه کم است و بنابراین، بازپرداخت یا بازگشت سرمایه می تواند قوی باشد. با این وجود، منابع موجود باید در جایی به کار گرفته شوند که در طول زمان، نتایج بتواند به بهترین شکل از اهداف رشد سازمان حمایت کند. تکرار این نکته مفید است که دسترسی (و نتایج) ارگانیک همچنان محو می شود.

هدف‌های توسعه کسب‌وکار جدید با استراتژی‌های رسانه اجتماعی پولی بهتر پشتیبانی می‌شوند. برای مقالات بیشتر در این مجموعه آموزش مداوم تماشا کنید.

-0-

دیدگاهتان را بنویسید