شما در حال مشاهده هستید نبردهای بازاریابی پزشک که هرگز برنده نخواهید شد (و در عوض چه باید کرد)

نبردهای بازاریابی پزشک که هرگز برنده نخواهید شد (و در عوض چه باید کرد)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Boxing glove punching tiny man into backwards flipبسیاری از پزشکان و مدیران بخش پزشکی مغز بازاریابی خود را در حال افزایش می دانند. آنها به دنبال راه‌های جدید، بهتر، بهبود یافته و/یا کارآمدتر برای جذب بیماران و موارد جدید هستند.

برنامه بازاریابی و تبلیغات (بازمانده از سال گذشته) نتیجه نمی دهد. کل چشم انداز رقابتی تغییر کرده است، و نه برای بهتر. به نظر می‌رسد بیماران جدید کمیاب هستند، تمایلی به خرج کردن پول ندارند و/یا به طور فزاینده‌ای نسبت به درمان‌ها، روش‌ها یا خدماتی که نیاز دارند مقاومت نشان می‌دهند.

در سرتاسر آمریکا، روش‌های پزشکی می‌خواهند بدانند چگونه بودجه خود را افزایش دهند و چگونه حداکثر نتایج قابل اندازه‌گیری را از سرمایه‌گذاری بازاریابی و تبلیغات خود تولید کنند. (BTW، اگر با این چالش‌ها یا چالش‌های مشابه مبارزه می‌کنید، لطفاً با ما تماس بگیرید. می‌توانید با ما بارگیری کنید، و مهمتر از آن، ما چند راه‌حل عملی ارائه خواهیم کرد.)

در اینجا دو “نبرد بازاریابی” بدون برد وجود دارد که به طور منظم در مورد آنها می شنویم — و در عوض چه باید کرد:

[bctt tweet=”برخی از نیروهای بازاریابی غیرقابل حرکت هستند. اگر نمی توانید آنها را تغییر دهید، از انرژی آنها به نفع خود استفاده کنید.”]نبرد Chevy Flats در مقابل مرسدس هایتس

ارائه‌دهنده‌ای شکایت می‌کند: «مهم نیست که چه کاری انجام دهیم، نمی‌توانیم ساکنان مجلل مرسدس هایتس را به دفتر خود در Chevy Flats جذب کنیم.» اگرچه این دو منطقه از نظر جغرافیایی به یکدیگر نزدیک هستند، اما ویژگی های جمعیت شناختی و روانشناختی مانع بازاریابی غیرقابل نفوذی ایجاد می کند. مسلماً مرسدس هیتز افسانه‌ای ما خانه مخاطبان مطلوب و ثروتمندتری با قدرت خرید بیشتر است.

در حالی که خریداران (مشتریان/بیماران) ممکن است گهگاه برای خدمات یا محصولات “بالا” خرید کنند، آنها به ندرت “پایین” خرید می کنند، به خصوص برای مراقبت های بهداشتی که در آن تصور کیفیت پایین تر وجود دارد. شما ممکن است شیک ترین دفتر را در Chevy Flats داشته باشید، نگرش ذهنی این است که به اندازه یک دفتر در مرسدس هایتس جذاب نیست.

به جای آن چه باید کرد: اگر مرسدس هیتز خانه بیماران ایده آل شماست، یک راه حل این است که به سراغ آنها بروید. یک دفتر ثانویه، ماهواره یا حتی یک دفتر اصلی را در سمت مرسدس بنز از مانع بازاریابی باز کنید. انباشته کردن بخش های اضافی از بودجه برای بازاریابی و تبلیغات، این رفتار انسانی را تغییر نخواهد داد. در نهایت، استفاده بهتر از منابع در راه اندازی فروشگاهی است که درک (واقعی یا خیالی) آنها به نفع شما باشد.

نبرد ماه های خوب در مقابل ماه های بد

تقریباً هر کسب‌وکاری فراز و نشیب فصلی را تجربه می‌کند. تصویر نمای طولانی نشان می دهد که برخی از دوره ها به طور سنتی و به طور مداوم از سایر بخش های تقویم بهتر عمل می کنند. و تبلیغات خارجی و سایر فعالیت های تبلیغاتی تحت تأثیر فصلی بودن قرار می گیرند.

برای مثال، فرض کنید سه ماهه اول و سه ماهه سوم همیشه بیشترین درآمد را دارند. به طور شهودی، شما می خواهید کسب و کار بیشتری را در ماه های “کم و کند” سه ماهه دوم و چهارم ایجاد کنید. و به طور شهودی، فکر می‌کنید اینجاست که باید تلاش‌های بازاریابی خود را افزایش دهید. متأسفانه، شهود شما احتمالاً اشتباه است.

به احتمال زیاد، یک تجزیه و تحلیل دقیق نشان می دهد که دوره های کند همیشه برای تجارت کند بوده است. چرخه های بالا یا پایین شما ممکن است به دلیل دوره های تعطیلات یا تعطیلات، الگوهای شغلی یا نوسانات اقتصادی جامعه باشد. دلایل هر چه که باشد، تلاش بازاریابی اضافی شما برای جبران نیروهای بزرگتر و ریشه ای فصلی کافی نیست.

به‌جای آن چه باید کرد: جایگزین بهتر این است که در دوره‌هایی که در حال حاضر قوی‌ترین انرژی را برای خریدار دارند، به‌طور فعال از روند صعودی استفاده کنید. مشخصات در هر موقعیتی متفاوت است، و ممکن است در ابتدا غیر منطقی به نظر برسد، اما از بهترین دوره های درآمدی خود استفاده کنید. بازاریابی و تبلیغات موفق در این ماه‌های خوب باعث ارتقای تجارت در سایر بخش‌های تقویم، حتی بخش‌های کندتر می‌شود.

ارزیابی بازاریابی محرمانه

اگر می‌خواهید در مورد این چالش‌ها یا سایر چالش‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی صحبت کنید، لطفاً با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید یک ارزیابی بازاریابی محرمانه رایگان، با کلیک روی این صفحه راه‌اندازی کنید. بیایید در مورد اینکه چگونه برنامه‌های اخلاقی و مبتنی بر نتایج می‌توانند به شما در اجتناب از اشتباه و دستیابی به اهداف تجاری و حرفه‌ای خود کمک کنند، گفتگو کنیم.

کتی گاگرن

دیدگاهتان را بنویسید