شما در حال مشاهده هستید نحوه ارتباط توزیع واکسن COVID-19 با بیماران

نحوه ارتباط توزیع واکسن COVID-19 با بیماران

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient receiving vaccine shot

بسیاری از ارائه دهندگان بهداشت می توانند تأیید کنند که توزیع واکسن می تواند چالش برانگیز باشد. برای اینکه همه چیز کار کند، قطعات متحرک زیادی لازم است، به غیر از ایجاد یک رویکرد بازاریابی برای انتشار اخبار و ایجاد انگیزه در بیماران برای دریافت واکسن.

COVID-19 تفاوتی ندارد. در حالی که 60٪ از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نشان می دهند که قصد دارند واکسیناسیون COVID-19 دریافت کنند، ضروری است که رویکرد ارتباطی شما این باشد. جامد تا مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی برای دریافت واکسن به شما مراجعه کنند.

برنامه ای بسازید

با هر کمپینی، باید یک برنامه محکم برای اجرای تلاش های بازاریابی خود داشته باشید. سهامداران کلیدی را از مناطق مختلف مرکز، مطب پزشک یا بیمارستان خود جذب کنید تا ببینید چگونه می‌توانید روی این طرح با هم کار کنید تا همه تیم‌هایتان در یک صفحه باشند. همچنین به شما امکان می دهد مطمئن شوید که هیچ کس از معادله خارج نمی شود.

وقتی آماده به اشتراک گذاشتن این طرح با کارکنان خود هستید، آن را زودتر انجام دهید تا زمان کافی برای رفع هرگونه نگرانی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که همه انتظارات در جای خود تنظیم شده است تا کارکنان از رویه ها و پروتکل های مناسب در هنگام بروز مشکلات آگاه باشند. با برقراری ارتباط واضح تلاش‌های خود با کارکنانتان، می‌توانید به طور موثر به جلو حرکت کنید و از دست اندازهای بزرگ در جاده جلوگیری کنید، حتی اگر برنامه‌ها تغییر کنند.

با پیام رسانی در همه کانال ها سازگار بمانید

به‌عنوان یک صنعت، مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند چیزهای زیادی از روزهای اولیه همه‌گیری بیاموزد. در حالی که همه چیز با ویروسی که ما کمی در مورد آن می دانیم تغییر می کند، پیام رسانی آنطور که لازم بود تنظیم نشده بود. نتیجه اطلاعات غلط و سردرگمی زیادی بود که منجر به درجه‌ای از بی‌اعتمادی عمومی شد.

این یک مثال عالی از این است که چرا بیماران به پیام‌های واضح و ثابت اهمیت می‌دهند. اگر پیام شما در تمام نقاط تماس شما یکسان نباشد، هرج و مرج به دنبال خواهد داشت. اگر ارتباط شما ثابت نباشد، حتی یک برنامه محکم از بین خواهد رفت.

بنابراین هنگامی که در مورد تلاش‌های واکسیناسیون خود صحبت می‌کنید، اطلاعات یکسانی را در چندین پلتفرم از جمله وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی، خبرنامه‌های ایمیل، پیام‌های درون‌برنامه، متن، تماس‌های تلفنی و حتی نامه‌های چاپی به اشتراک بگذارید. مسیر پیام برای کارکنان شما برای ارتباط شفاهی با بیماران. تبلیغاتی را وارد کنید که بیماران را مستقیماً با اطلاعات بیشتر به وب سایت شما هدایت می کند. ثبات شما نه تنها امتیازات وفاداری شما را با بیماران فعلی به دست می آورد، بلکه شفافیت و کارآیی شما به شما کمک می کند تا بیماران جدید را نیز بدست آورید.

ارتباطات را با به‌روزرسانی‌های محلی، ایالتی و فدرال تراز کنید

هنگامی که اطلاعات را برای بیماران خود ارسال می کنید، مطمئن شوید که به روز رسانی های جامعه محلی خود، ایالت خود و دولت فدرال را زیر نظر دارید. همانطور که همه ما آموخته‌ایم، برنامه‌ها می‌توانند به سرعت یک شبه تغییر کنند، چه با محدودیت‌ها یا اضافات.

اگر نه همه ارائه‌دهندگان، از قبل این به‌روزرسانی‌ها را با دقت زیر نظر دارند، اما برای شما مهم است که این به‌روزرسانی‌ها را نه تنها در صورت نیاز به تعویض دنده، بلکه برای اینکه بتوانند در پیام‌های شما ادغام کنند، در نظر داشته باشید. برای ایجاد نقطه قوت در کپی محتوای خود.

از پلتفرم سلامت دیجیتال استفاده کنید

اگر چیزی وجود دارد که سازمان شما در حال حاضر فاقد آن است، این زمان اضافی برای کارکنان است، چه برسد به کارکنان کافی. شما به سیستمی نیاز دارید که بدون صرف وقت تیم شما برای ارسال ایمیل یا برقراری تماس با بیماران در مورد تلاش‌های مربوط به آزمایش کووید-۱۹ و توزیع واکسن، کارهای سنگین را برای شما انجام دهد. در این مثال و برای آسان‌تر کردن زندگی‌تان برای سال‌های آینده، یک پلت‌فرم سلامت دیجیتال مانند پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان برای نگه داشتن سر در بالای آب ضروری است.

یک پلت‌فرم سلامت دیجیتال به شما امکان می‌دهد با استفاده از کانال‌های مختلف مانند ایمیل، تلفن، متن و اعلان‌ها و پیام‌رسانی، اطلاعاتی مانند این را با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک بگذارید. می‌توانید این کار را کاملاً خودکار انجام دهید تا دیگر نگران صرف زمان و پول بیشتر برای چیزی نباشید که به معنای واقعی کلمه انرژی لازم را ندارید.

ارتباطات خودکار با بیماران می‌تواند شامل پیام‌هایی درباره آگاهی از در دسترس بودن واکسن و زمان‌بندی، پیام‌های یادآوری قرار ملاقات برای دوز 1 و دوز 2 واکسن کووید، آموزش واکسن/سوالات متداول و پیگیری پس از تجویز واکسن برای بررسی واکنش‌های جانبی احتمالی باشد. .

و با پلت‌فرم سلامت دیجیتال زیست رایان، می‌توانید محتوای پیام‌های خود را به صورت بیش از حد هدف‌گیری کنید تا به آن علاقه‌مند شوید. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی خاص با استفاده از بخش بندی روانشناختی. این روش تقسیم‌بندی از انگیزه‌های مراقبت‌های بهداشتی بیمار استفاده می‌کند تا آنها را وادار کند تا در مورد سلامتی خود اقدامی انجام دهند، در حالی که اگر پیام‌ها برای هر بیمار یکسان بود، شاید چنین کاری نمی‌کردند. بنابراین، به جای اینکه فقط بتوانید بیماران خاصی را برای برنامه ریزی واکسیناسیون متقاعد کنید، می توانید همه نوع بیماران را مشتاق به ثبت نام کنید. شما نه تنها به جامعه کمک می‌کنید تا نتایج سلامت را بهبود بخشد، بلکه شانس بسیار بیشتری برای ایجاد سهم بازار نیز.

همانطور که توزیع واکسن کووید-۱۹ افزایش می‌یابد، می‌توانید با پیروی از این مراحل آماده و آماده‌تر از سایر ارائه‌دهندگان باشید. مهم نیست که چه چیزی پیش رو دارید، در مسیر خواهید ماند.

با برگه راهنمایی.

دیدگاهتان را بنویسید