شما در حال مشاهده هستید نحوه استفاده از روانشناسی برای جذب بیماران جدید به مراکز مراقبت فوری

نحوه استفاده از روانشناسی برای جذب بیماران جدید به مراکز مراقبت فوری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to Use Psychographics to Attract New Patients to Urgent Care Centers

تقاضا برای مراقبت های فوری در حال افزایش است. اما از آنجایی که رقبای جدید همچنان وارد بازار می شوند- بازار اشباع، آوردن بیماران جدید به مرکز شما می تواند کاری چالش برانگیز باشد. با این حال، با یک روش هدف‌گیری بیمار بهتر و ارتباطات بهبود یافته، می‌توانید جذب بیمار خود را بهبود بخشید. تلاش ها.

تقسیم بندی روانشناختی چیست؟

بخش‌بندی روانشناختی یکی از راه‌هایی است که مراکز مراقبت فوری می‌توانند از رقبا متمایز شوند. مدل اختصاصی زیست رایان بیماران را بر اساس سبک زندگی، ارزش‌ها، باورها و اولویت‌هایشان به یکی از پنج گروه طبقه‌بندی می‌کند. این ویژگی ها هسته اصلی انگیزه ها، تصمیم گیری ها و ترجیحات ارتباطی بیماران هستند. به نوبه خود، این اطلاعات به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بازاریابان کمک می کند تا رفتار مصرف کننده را به راحتی پیش بینی کنند. به عنوان مثال، می تواند نشان دهد که چه کسی بیشتر از همه از خدمات مراقبت فوری استفاده می کند.

براساس مطالعه تشخیصی مصرف کننده زیست رایان 2018، یک مطالعه ملی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، 67٪ از بازدیدکنندگان مکرر مراقبت های فوری (کسانی که حداقل هر سه ماه یک بار مراجعه می کنند) استقامت های اراده. افراد با اراده تمایل دارند سلامتی خود را به خطر بیاندازند و تا آخرین لحظه به پزشک مراجعه نکنند. وقتی آنها به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مراجعه می کنند، می خواهند بدانند که توصیه های آنها چگونه می تواند امروز به آنها کمک کند. افراد با اراده دوست ندارند برای یک قرار منتظر بمانند – آنها می دانند که چه می خواهند، زمانی که آن را می خواهند. این نگرش آنها را به اهداف اصلی برای دریافت مراقبت های فوری تبدیل می کند.

یک سیستم بیمارستانی بزرگ و ملی نیز مجموعه ای جامع از داده های جمعیت شناختی، اجتماعی-اقتصادی و استفاده از بیمارستان را تجزیه و تحلیل کرد. آنها دریافتند که تراکم جمعیت افراد استقامتی در اطراف یک مرکز مراقبت فوری یکی از بالاترین پیش بینی کننده ها برای موفقیت یا عدم موفقیت یک کلینیک مراقبت فوری درون شبکه است.

با این حال، Willful Endurers تنها بخشی نیستند که از این خدمات استفاده می کنند. خودیافتگان نیز نامزدهای احتمالی هستند. آنها بیشتر از سلامتی خود مراقبت می کنند و احساس می کنند کنترل اوضاع را در دست دارند. افرادی که به خود دست می یابند فعال هستند و هر اقدام لازم را برای جلوگیری از بیماری انجام می دهند، و دوست دارند گزینه های زیادی برای دسترسی به مراقبت داشته باشند، بنابراین، مراکز مراقبت فوری منبع ایده آلی برای آنها هستند.

چگونه مراکز مراقبت فوری می توانند از این داده ها استفاده کنند؟

از آنجایی که مراکز مراقبت اضطراری در نزدیکی جمعیت بزرگی از افراد استقامتی به احتمال زیاد موفق می شوند، بخش های روانشناختی نقشه برداری حرارتی می تواند به ارائه دهندگان جدید کمک کند تا بهترین مکان را برای مرکز خود مشخص کنند.

اگر به یک مرکز مراقبت اضطراری از قبل تأسیس شده در منطقه ای با افراد کم اراده تعلق دارید، امید از بین نمی رود. راه‌های اثبات‌شده‌ای وجود دارد که می‌توان بیماران از هر نوع روان‌شناختی را درگیر کرد تا آنها را جذب و حفظ کند و در صورت نیاز به خدمات شما بازگردند. زیست رایان می‌تواند بیماران فعلی و بالقوه را با ترکیب مناسبی از پیام‌رسانی خاص و کانال‌های دیجیتال درگیر کند. برای تأثیر مثبت بر رفتار آنها.

طبق همان مطالعه تشخیصی مصرف‌کننده، بازدیدکنندگان مکرر مراقبت‌های فوری 5 برابر احتمال دارد که در 12 ماه گذشته به بیمارستان مراجعه کرده باشند. این یک فرصت بزرگ برای بیمارستان ها است تا از مراکز مراقبت فوری درون شبکه به عنوان دروازه ای برای کسب و وفاداری استفاده کنند. اگر یک مرکز یا زنجیره مستقل مراقبت های فوری   از قبل روابط قوی با بیمارستان های محلی نداشته باشد، اکنون زمان تشکیل آنها است. در اینجا هم افزایی قابل توجهی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

با درک ساختار روانشناختی جمعیت بیمار و منطقه جغرافیایی خود – خواه در درجه اول افراد استقامتی یا ترکیبی از هر پنج بخش باشد – می‌توانید استراتژی کسب خود را طوری تنظیم کنید که نیازهای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را به طور مؤثرتری برآورده کنید.

برای مثال، می‌توانید کلینیک خود را به عنوان یک مرکز همه کاره بازاریابی کنید، به خصوص اگر بخشی از یک شبکه بزرگتر باشد. چه متخصصانی را در محل یا نزدیک خود داشته باشید، نشان دادن به بیماران که می‌توانید به وسعت نگرانی‌های سلامتی و تندرستی رسیدگی کنید، راهی عالی برای درگیر کردن هر بخش است. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی امروزی مشغول هستند – به ویژه شعبده بازان اولویت دار — و به نیازهای متعدد پاسخ می دهند. تمایل آنها برای مراقبت راحت و با کیفیت را جلب می کند.

مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی زیست رایان بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌کند که اکتساب را افزایش می‌دهد و تعامل را تقویت می‌کند. به نوبه خود، این داده‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا با هدف قرار دادن مصرف‌کنندگان پاسخگو با پیام‌هایی که به‌خوبی طراحی شده‌اند، هزینه‌های بازاریابی خود را کاهش دهید و نرخ پاسخ خود را بهبود بخشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و اینکه چگونه می تواند استراتژی جذب بیمار شما را بهبود بخشد، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید